Teraz jest 28 mar 2024, o 11:00


Na co czekacie na Xboxa 360?

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Na co czekacie na Xboxa 360?

Post13 kwi 2009, o 13:36

Początek roku nie nastraja optymistycznie. Oby microsoft obudził się na E3 bo może okazać się, że ten rok nie będzie najlepszy dla xboxa. Spodziewałem się że pokażą coś nowego na GDC a tymczasem cisza. Na jakie gry czekacie na trzystasześćdziesiątkę?
Offline
Avatar użytkownika

Catter

aktywny

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): 29 wrz 2007, o 10:08
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Na co czekacie na Xboxa 360?

Post28 kwi 2009, o 18:24

Czekam na Guitar Hero Metallica :)
Poprzednie części mnie zachwyciły mimo, ze grałem tylko u znajomych. Zapowiada się świetna gra przynajmniej w mojej opini.
Poza tym Wiedźmin w wersji na X360 byłby na pewno miłym urozmaicieniem mojej skromnej półki z grami.
Offline
Avatar użytkownika

Martinex

OGM Member

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 23:22
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Na co czekacie na Xboxa 360?

Post1 maja 2009, o 11:57

Tekken 6 wiadomo. Zawsze lubiłem tą serię od Tekkena 3 na oryginalne PlayStation.
Dead or Alive też lubiłem, ale system bardziej z bijatyki od Namco bardziej mi pasował.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Na co czekacie na Xboxa 360?

Post3 maja 2009, o 10:49

Ja czekam na Forza Motorsport 3, zresztą tak samo jak na Gran Turismo 5. Zagrałbym coś w tym stylu, a od wielu lat karmieni jesteśmy niemal wyłącznie arcade'ówkami.
Offline
Avatar użytkownika

Catter

aktywny

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): 29 wrz 2007, o 10:08
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Na co czekacie na Xboxa 360?

Post3 maja 2009, o 13:12

Grałem w demko Forza2 i wygląda świetnie. Tak samo fizyka jazdy.
Offline

DeGrassio

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 1 cze 2009, o 16:36

Re: Na co czekacie na Xboxa 360?

Post1 cze 2009, o 16:40

FORZA 3 i Mass Effect 2(Styczeń 2010)
Offline

binio

bywalec

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 1 maja 2008, o 16:44

Re: Na co czekacie na Xboxa 360?

Post2 cze 2009, o 02:02

FORZA3 to murowany must have druga odsłona była istnym ciosem w potylicę po wielu latach odmużdżonych przy serii gran turismo wreszcie powiew świeżości całkiem nowe doznania i uczynienie z gry namiastki prawdziwego uczucia 9forza1 jakoś mnie nie przekonała choć też dobra była nadal wierny byłem GT). FORZA2 to i tak już niedościgniony fenomen jedyna gra jaka może zasługiwać w pełni na miano real racing ehh co tu dużo mówić w to trzeba po prostu zagrać walka na torze i ten wspaniały pad a raczej jego przepustniczki nie to genialne. Ale ok starczy. FORZA 3 nie dotykałbym nic w fizyce ai przeciwników sterowaniu i zachowaniu pojazdów grafika pojazdów nie narzekałem w dwójce jedyne co mi przeszkadzało to mała ilość torów i pustka na nich panująca to trochę przygnębiało to psuło kunszt tej i tak mocno odstawiającej bezpłciowej gierki od polyphony

Mass effect2 po miażdżącej pierwszej odsłonie łyknę ją jak ciepłą bułkę obowiązkowo
Splinter Cell: Conviction dużo się mówi mam nadzieję że warto było tyle czekać
no i alan to pdstawa
Dante zamiecie w naszym światku ma wielkie szanse na pokazanie Kratosowi gdzie jest najczarniejszy kąt tym bardziej że nowe materiały z owego to totalne dno
fight night4 uwielbiam adamka i chciałbym sprawdzić jak wyszedł w nowym boksie od elektryków
Alien vs Predator obowiązek pamiętam pierwsze dwie części ile się ja namęczyłem z tym obcym ufff
predator był mocny
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Na co czekacie na Xboxa 360?

Post15 paź 2009, o 09:50

Alan Wake, Splinter Cell Conviction i Forza 3 - na te najbardziej :)
Umiesz liczyć? Licz na siebie...

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron