Teraz jest 28 mar 2024, o 11:03


Viva Pinata 2

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Viva Pinata 2

Post15 maja 2008, o 11:23

Ostatnio Rare ogłosiło, że pracuje nad Viva Pinata 2. Pytanie tylko czy jest na to popyt. Już pierwsza część nie sprzedawała się najlepiej i nie wiem czy jest rzesza fanów, która z niecierpliwością czeka na sequel. Mi on jest przynajmniej obojętny. A wy? Czekacie na VP2?
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Viva Pinata 2

Post15 maja 2008, o 11:33

Ja wkleję wiadomość ze strony, by fakty nam nie uciekły:

W najnowszym numerze magazynu Game Informer znalazły się pierwsze informacje dotyczące Viva Pinata 2: Trouble in Paradise, sequela ubiegłorocznej produkcji od Rare. W międzyczasie w internecie pojawiły się pierwsze screenshoty zdradzające nam kilka nowych lokacji z gry.

Obrazek

Druga część Viva Pinata ma zapewnić większą interakcję między zwierzakami a środowiskiem. Pinaty będą posiadały różne animacje i zachowania, w zależności od tego, co będzie działo się na ekranie. Twórcy dorzucą też nam nowe rzeczy, które będą służyły do zabawy ze zwierzakami ? instrumenty muzyczne, zabawki, a nawet pociąg, którym "maskotki" będą mogły jeździć wokół ogrodu.

Usprawniony ma zostać system komend i poruszania się po menusach. Fani robienia zdjęć znajdą ?Photo Mode?, dzięki któremu będzie można wysyłać zrobione przez siebie fotki na oficjalną stronę gry. Jedną z najważniejszych nowości będzie natomiast tryb kooperacji, dzięki któremu drugi gracz w każdej chwili będzie mógł dołączyć (oraz odłączyć się) do gry. Oprócz tego dostaniemy trzydzieści nowych Pinat do sprawdzenia oraz nowe środowiska. Na razie ujawniono tylko dwie nowe lokacje ? Pinarctic oraz Dessert.

Obrazek

Viva Pinata 2: Trouble in Paradise ma ukazać się już we wrześniu, wyłącznie na Xboxa 360.
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Re: Viva Pinata 2

Post15 maja 2008, o 12:41

Ja tego na pewno nie łykne. Dla mnie zbędne.

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron