Teraz jest 29 mar 2024, o 08:15


Banjo-Kazooie 3 Nuts & Bolts

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Banjo-Kazooie 3 Nuts & Bolts

Post14 maja 2008, o 15:13

Dla mnie to jest cichy hit tego roku. Wszyscy czekają na Fable, GoW2 czy inne głośne hity, a ja nie mogę się doczekać na najnowsze przygody Banjo. Najwyższa pora na nową część, na N64 zagrywałem się w pierwszą część do upadłego. Nigdy nie zapomnę tych wspaniałych poziomów. Dla mnie Banjo bił Super Mario 64.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Banjo-Kazooie 3 Nuts & Bolts

Post14 maja 2008, o 15:25

Ja może wkleję aktualnego newsa ze strona, żeby nic nam nie uciekło:

12:09 | W poniedziałek prezentowaliśmy Wam pierwsze zdjęcia z Banjo-Kazooie 3. Teraz mamy pierwsze potwierdzone szczegóły na temat gry.

Po pierwsze, oficjalny tytuł brzmi: Banjo-Kazooie 3: Nuts & Bolts. Twórcy przypominają, że będzie to pierwsza, prawdziwie next-genowa pozycja od Rare ? poprzednie (Kameo, Perfect Dark Zero) tworzone były z myślą o konsolach poprzedniej generacji i w ostatniej chwili przerabiane na 360-tkę. Developer chce zrobić coś więcej niż standardową platformówkę z Banjo w wyższej niż dotychczas rozdzielczości. Podkreślono również, że w najnowszej części oprócz dużego nacisku na jazdę różnego rodzaju pojazdami będzie też wiele elementów platformowych oraz ?zbieractwa? (elementy układanki, podobnie jak w poprzednich odsłonach).

Obrazek

Wehikuły będzie można w miarę progresu rozbudowywać. O ile na początku jakiś pojazd będzie potrafił tylko jeździć, to później, dzięki dokładaniu kolejnych części, będzie można nim skakać, a nawet latać. Twórcy zapowiadają, że w grze znajdzie się około 1600 części i broni, dzięki którym będzie można rozbudowywać swoje wehikuły.

Podstawową lokacją w Banjo-Kazooie 3 będzie Showdown Town ? miasteczko, które ma być rzekomo szesnaście razy większe od dowolnego poziomu, jaki studio Rare stworzyło do tej pory. Z niego będziemy dostawać się do mniejszych etapów, które będą zawierały oczywiście unikalne zadania do zaliczenia (około 15 w każdym plus misje poboczne). Każdy level będzie zawierał oddzielne intro prezentujące nam najważniejsze fragmenty danej lokacji.

Obrazek

Gra zapowiadana jest na tegoroczny okres przedświąteczny. Ukaże się oczywiście wyłącznie na Xboxa 360. Zaprezentowano przy okazji pierwszy trailer, który możecie obejrzeć/pobrać dzięki następującym linkom:

* Film na youtube - niska jakość
* Film na Gametrailers - wysoka jakość

[Ski]
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Banjo-Kazooie 3 Nuts & Bolts

Post14 maja 2008, o 16:12

Ja liczę na bardzo dobrą platformówkę, bo takich brakuje na rynku od długiego czasu... Patrząc na screeny oprawa nie oszałamia, ale nie robiłbym z tego wielkiej tragedii, bo powinna spełniać swoje zadanie - kolorowa i bajkowa, niech jeszcze tylko animacja trzyma stałe 60 fps'ów i będzie dobrze :) .
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Banjo-Kazooie 3 Nuts & Bolts

Post14 maja 2008, o 21:19

Trailerek bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. O ile gra na screenach wygląda niezbyt korzystnie, to już na filmie jest dużo lepiej. Dopiero po obejrzeniu trailera zacząłem w nią wierzyć. Będzie dobrze :).
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Banjo-Kazooie 3 Nuts & Bolts

Post15 maja 2008, o 11:20

Nie wiem dlaczego ostatnio developerzy odpuścili sobie platformówki. Nigdyś jeden z najbardziej popularnych gatunków a dzisiaj prawie schodzi na margines... Dlatego też bardzo cieszę się, że powstanie Banjo-Kazooie. Miejmy nadzieję, że będzie równie dobry co Super Mario Galaxy ;).
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline

Kaczy

bywalec

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): 15 sty 2005, o 21:27

Re: Banjo-Kazooie 3 Nuts & Bolts

Post16 maja 2008, o 00:44

Nowy banjo wygląda bardzo ładnie. Wszystko zależy od tego czy sterowanie pojazdami będzie na tyle grywalne by przyciągać nas do ekranu, no na pewno przez większość czasu będzie się jeździło a nie biegało.
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Re: Banjo-Kazooie 3 Nuts & Bolts

Post16 maja 2008, o 13:34

Wydaje mi się, że na Banjo czeka spora rzesza fanów. Ja jestem jednym z nich :).
Offline
Avatar użytkownika

Xbox fan

bywalec

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): 13 lut 2007, o 23:39

Re: Banjo-Kazooie 3 Nuts & Bolts

Post17 maja 2008, o 11:55

Trailerek pozytywnie zaskakuje. Wygląda na to że szykuje się pierwsza prawdziwa next-genowa platformówka (może nie licząc Ratcheta na PS3 ale moim zdaniem to raczej strzelanina).

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron