Teraz jest 28 mar 2024, o 14:25


Gears of War 2

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Gears of War 2

Post13 mar 2008, o 10:25

Na GDC Microsoft zapowiedział Gears of War 2. Wszyscy się tego spodziewali ale i tak ciesze sie że milczenie zostało przerwane. Szkoda że nie pokazali nic z gry, ale daje to nam pole do dyskusji :). Czego oczekujecie po drugiej części, czego zabraklo Wam w pierwszej?
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post13 mar 2008, o 10:30

Czego oczekuję po sequelu?
:arrow: większej interacji z otoczeniem
:arrow: dłuższej kampanii single :)
:arrow: trochę więcej sekretów - same COG Tags to troszkę mało
:arrow: mniej rzucającej się w oczy liniowości - wiem, że nie zrobi się w tej grze nagle gigantyczny świat, ale chciałbym więcej momentów, kiedy można przejść się więcej niż jedną, wyznaczoną przez twórców ścieżką

To takie sprawy, które już w pierwszym momencie przyszły mi do głowy, ale na pewno coś by się jeszcze znalazło :) . GoW to świetna pozycja i liczę na to, że sequel nie zawiedzie.
Offline
Avatar użytkownika

Xbox fan

bywalec

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): 13 lut 2007, o 23:39

Post13 mar 2008, o 11:57

Przede wszystkim dłuższej kampanii! Dla mnie mogłoby to nawet być kosztem multiplayera choć domyślam sie że miliony graczy by tego nie chciały ;). Liniowość raczej sie nie zmieni jakos nie wyobrażam sobie żeby oddali nam na przykład całe miasto do eksploracji jak na przykład w Ghost recon advanced Warfighter. No i niech jeszcze ulepszą grafe i znowu wyznaczą nowe standardy :)
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post23 mar 2008, o 20:19

Ja chce przedee wszystkim żeby kampania była dłuższa. To był najwiekszy minus jedynki. Niech nawet dadzą tylko nowe poziomy (choć gdc pokazało że nie tylko nowe etapy będą) to byłoby dobrze, byle ich było DUŻO. :)
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post15 kwi 2008, o 13:22

No ciekawe jak bedzie z tą długością. Mówiło się że kampania była dość krótka (choć 10 godzin to nie tak mało jak na dzisiejsze czasy) bo płyta DVD nie pozwoliła wrzucić większej ilości danych...
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Gears of War 2

Post13 maja 2008, o 21:55

Wiadomość z OnlyGames.pl (żebyśmy nic tu nie przeoczyli):

11:34 | Microsoft spełnił swoje obietnice ? na Xbox Live pojawił się nowy filmik z Gears of War 2. Tym razem nie mamy do czynienia z prostym teaserem.

Tym, którzy nie mają dostępu do Xbox Live (lub wolą po prostu oglądać filmy na swoim komputerze), prezentujemy dwa źródła, z których można pobrać/obejrzeć najnowszą prezentację, którą notabene omawia Cliff Bleszinski. Pokazówka zrywa kask razem z głową, koniecznie ją sprawdźcie:

* Film z Gametrailers (wysoka jakość)
* Film z YouTube (niska jakość)

Obrazek

Przypominamy, że Gears of War 2 zapowiedziany został wyłącznie na Xboxa 360. Premiera ma nastąpić w listopadzie tego roku. Aha, filmy są przygotowane dla osób pełnoletnich. [Ski]

----------------------------------------



Trailer robi wrażenie, to trzeba przyznać. Mnie tylko zastanawia jedno - "jedynka" chodziła w 30 fps'ach, natomiast tutaj na filmie z drugiej części wyraźnie widać 60 klatek na sekundę a jednocześnie dużo więcej dzieje się na ekranie. Ciekawi mnie czy 360-tka rzeczywiście będzie w stanie obsłużyć 60 fps'ów, czy filmik powstał na bazie wersji zapuszczonej na high-endowych komputerach...
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Gears of War 2

Post13 maja 2008, o 22:12

Rzeczywiście, nie zwróciłem uwagi na ten detal. Miejmy nadzieję, że będzie 60.

Zwróciłem za to uwagę na nowości - walka na piły mechaniczne zapowiada się na dobry dodatek, tylko żeby nie trzeba było tego robić zbyt często. Jeszcze lepiej prezentuje się wykorzystywanie stroggów jako żywej tarczy, na pewno często autorzy będą nas zmuszać do osłaniania się, inaczej będzie ciężko.

Szczerze powiem, że Gears of War to chyba najlepszy tytuł na Xboxa 360, nie mogę zliczyć już ile razy zaliczyłem jedynke (dzięki świetnemu multiplayerowi). Z utęsknieniem czekam na dwójke.
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Re: Gears of War 2

Post14 maja 2008, o 15:10

Trailerek jest świetny, szkoda że tak długo przyjdzie nam czekać aż gra pojawi się w sklepach. Wygląda to wspaniale, a jak brumak idzie w towarzystwie kilkudziesięciu stroggów to normalnie :wow: Wydaje mi się, że to będzie największy tytuł na Xboxa 360 w tym roku. Ja czekam z niecierpliwością :).
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Gears of War 2

Post14 maja 2008, o 16:07

Wcale tak długo nie trzeba czekać - jeśli gra rzeczywiście wyląduje na półkach sklepowych w listopadzie, to będę miło zaskoczony :) . Zaprezentowany gameplay daje radę - jest parę fajnych nowinek, chociaż powoli zaczynam zapominać o nadziejach na bardziej zniszczalne środowisko w stosunku do jedynki :( ...
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Re: Gears of War 2

Post14 maja 2008, o 16:18

Jak już wiele osób mówiło - niech tylko zrobią więcej poziomów niż w jedynce i wszyscy będą zadowoleni :). O zniszczalnym otoczeniu można raczej zapomnieć, bo unreal engine 3 chyba nie został zbyt dobrze do tego przystosowany. Podobają mi się za to nowości, z wykorzystaniem osłon w postaci stroggów na czele :).
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Gears of War 2

Post15 maja 2008, o 09:24

W Gears of War 1 można było przyczepić się do trzech rzeczy: małej interackji z otoczeniem, długości trybu kampanii oraz troche do liniowości. Ciekawe jak te elementy będą wyglądać w GoW2. Szykuje się najlepsza gra na Xboxa 360 :).
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Xbox fan

bywalec

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): 13 lut 2007, o 23:39

Re: Gears of War 2

Post17 maja 2008, o 11:58

Po obejrzeniu tego trailera ja nie mam wątpliwości. To nie bedzie hit, to będzie gigahit który zmiecie wszystko pod koniec tego roku. Szkoda że killzone sie raczej nie ukaże (dopiero w 2009) bo mielibyśmy niezły pojedynek. A tak wygląda na to że Gow nie bedzie miał konkurecji. Aż zachciało mi się po raz któryś (dziesiąty?) ukończyć jedynke :)
Następna strona

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron