Teraz jest 29 mar 2024, o 15:28


Emulacja tytułów z pierwszego Xboxa

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

whitedragon

początkujący

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): 27 gru 2007, o 21:48

Emulacja tytułów z pierwszego Xboxa

Post23 sty 2008, o 13:55

Witam, mam zamiar kupić sobie Xboxa 360 i z tego względu mam kilka pytań.

1. Jak wygląda emulacja starszych tytułów (tzn. z pierwszego Xboxa)? Czy do tego potrzebny jest dysk twardy? Czy na te gry również działa blokada regionalna?

2. Czy można w jakiś sposób przenieść dane z PC (np. muzykę) na dysk twardy konsoli?

3. Czy ktoś może zamawiał konsolę w tym sklepie i mógłby coś na ten tema poiwedzieć: http://www.iksboks.eu/
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post24 sty 2008, o 00:02

1. Większość tytułów powinna chodzic bez zająknięcia, przynajmniej te najważniejsze. Poszukaj gdzieś w necie jest lista - microsoft ją chyba publikował ok. 200 gier x360 emuluje bardzo dobrze.

2. Wiesz, że nawet nie próbowałem :)

3. Na forach ją polecają, to naprawdę dobry serwis i wielu ludziom już się przydał (wielu naprawiało zepsute konsole :))
Offline
Avatar użytkownika

whitedragon

początkujący

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): 27 gru 2007, o 21:48

Post24 sty 2008, o 19:47

Słoik napisał(a):1. Większość tytułów powinna chodzic bez zająknięcia, przynajmniej te najważniejsze. Poszukaj gdzieś w necie jest lista - microsoft ją chyba publikował ok. 200 gier x360 emuluje bardzo dobrze.


Nie chodzi mi o listę, tylko o konkretny "zestaw czynności", które trzeba wykonać, żeby emulacja zadziałała. Lista nie jest mi potrzebna, bo zależy tylko na Halo 2.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Emulacja tytułów z pierwszego Xboxa

Post15 paź 2009, o 09:52

Nic nie musisz wykonywać, jesli gra jest na wspomnianej liście to wkładasz i grasz. Tyle :)
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Martinex

OGM Member

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 23:22
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Emulacja tytułów z pierwszego Xboxa

Post15 paź 2009, o 11:50

Halo 2 jest na liście gier emulowanych. Grałem z gościem po linku (via xlink kai) on na X360 z headsetem, a ja na tradycyjnym Xboksie ;).
Ale nie wiem jak sprawa wygląda z tymi przeróbkami.

Wiadomo, że do emulacji potrzebujesz dysku twardego w konsoli, a oprogramowanie do emulacji (jeśli nie posiadasz) konsola sama pobierze z Xbox Live. Kiedyś takie oprogramowanie również można było ściągnąć i wgrać z płyty lub pendrive'a (lub innej pamięci przenośnej pod USB).

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron