Teraz jest 19 kwi 2024, o 04:03


Project Gotham Racing 4

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Project Gotham Racing 4

Post2 kwi 2007, o 15:09

onlygames.pl napisał(a):PGR4 - pierwsze detale
[X360] W najnowszym wydaniu Official Xbox Magazine US zdradzono kilka informacji na temat czwartej części bardzo oczekiwanego Project Gotham Racing 4. Według nich gra jest planowana na zimę tego roku.

Według artykułu, jedną z największych innowacji będą zmienne warunki pogodowe podczas wyścigu i to, jak będą oddziaływały na jazdę. Deszcz ma wyglądać tak realistycznie jak nigdy wcześniej i spływać po całym samochodzie. Z widoku FPP mamy doznać istnego oczopląsu gdy zobaczymy przednią szybę fury podczas ulewy.

Jeśli chodzi o trasy to spodziewać należy się "ponad 200 torów w 10 różnych lokacjach". Autorzy starają się by wszystko prezentowało się jak najbardziej realistycznie. Dużą wagę przykładają do animacji wirtualnego kierowcy oraz symulowaniu przeciwności, jakie na niego oddziałują. Po "dzwonie" w ścianę możecie spodziewać się na przykład chwilowego bluru na ekranie, symulującego oszołomienie.

Premiera zaplanowana jest na przyszłą zimę. [Ski]

No nareszcie trochę informacji o nowym PGR :) . Project Gotham Racing 3 do dzisiaj odpalam sobie od czasu do czasu, więc na czwartą część jak najbardziej czekam :wink: . Mam nadzieję przede wszystkim, że tym razem tryb dla jednego gracza będzie bardziej żywotny...
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post27 kwi 2007, o 23:27

Jedno muszą poprawić: żywotność. Trójka była świetna tylko czemu tak krótko sie konczyła :(. Online także musi być ciekawszy bo na pgr3 nie można narzkeać ale jednak dużo ciekawsze tryby można by wykrzesać, jakieś turnieje częściej, nie wiem... Grafa na screenach prezentuje się ładnie, zobaczymy.
Offline
Avatar użytkownika

BartX

OGM Member

  • Posty: 69
  • Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 14:48
  • Lokalizacja: Łódź

Post28 kwi 2007, o 16:56

Prawdą jest, że developer ma wreszcie czas, żeby dopracować PGR - a, bo zawsze dzieła były robione na złamanie karku, a teraz żadnych ograniczeń. Zobaczymy, zapowiada się świetny pojedynek: Forza 2 vs. PGR4.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post1 maja 2007, o 18:53

Właśnie - to żaden launch title, więc mam nadzieję że tym razem z większym bagażem czasowym postarają się przede wszystkim o dłuższą żywotność ich gry w trybie single.

BartX napisał(a):Zobaczymy, zapowiada się świetny pojedynek: Forza 2 vs. PGR4.

Z tymże obie pozycje będzie dzielić kilkumiesięczna przepaść czasowa jeśli chodzi o premiery, więc nie mówiłbym tutaj o jakimś bezpośrednim pojedynku :roll: ... A pojedynku w gatunku racerów? Jak najbardziej :P
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post7 maja 2007, o 12:50

Hmm jedna bedzie znacznie różnić się od drugiej przede wszystkim jeśli mówimy o modelu jazdy. Od dawna nie mieliśmy czegoś na miarę Gran Turismo czy Froza wiec na F2 czekam z utesknieniem. No a potem PGR4... X360 to wymarzona konsola dla fanów wyścigów :).
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post20 maja 2007, o 12:04

Na PGR4 czekam tak, jak czekałem na każde wyścigi od Blizzare po wspaniałym Metropolis Street Racer na Dreamcasta.

Dla PGR kupiłem Xbox

Dla PGR3 kupiłem X360

PGR4 kupię w dniu premiery jako jedyną grę - nie patrząc się na cenę :-) Dla przykładu Forze2 kupię jak będzie w rozsądnej cenie
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post21 maja 2007, o 15:04

A ja odwrotnie :D. Ale i tak PGR4 to świetnie zapowiadający się racer. Dobrze że w tym roku będzie tyle stuffu dla wielbicieli ścigałek :D.
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post13 cze 2007, o 23:59

Forza wreszcie u mnie, teraz czekam na PGR4 8) Zapowiada sie świetnie i żałuje tylko że trzeba bedzie czekać aż do jesieni :(
Offline

Gudi

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 19 mar 2007, o 20:15
  • Lokalizacja: Gniezno

Post16 cze 2007, o 15:59

Pojawił się nowy trailer pokazujący PGRa 4 w śniegu.

http://www.gametrailers.com/downloadnew ... 6&type=wmv
Jack Bauer rulez!!!
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post12 lip 2007, o 16:06

http://www.gametrailers.com/player/21509.html
o_O

Prezentacja na E3 daje radę, ta gra naprawdę ma szansę zarządzić, a już PGR3 zdołało mnie przyciągnąć na długo (muszę uczciwie przyznać, że dopiero od "trójki" zacząłem przygodę z serią, wcześniej miałem do czynienia tylko z MSR na Dreamcaście).

Co do motocykli... i ja mam mieszane uczucia, szczególnie do mieszanych wyścigów "motory vs samochody" - czy któreś z tych pojazdów nie będzie miało za dużej przewagi nad drugim? Jak rozwiązana zostanie kwestia kolizji, wypadków motorów? Na razie za dużo tych pytań :P

A tu jeszcze oficjalny trailer z E3:
http://www.gametrailers.com/player/21477.html
No i to samo w HD:
http://download.gametrailers.com/gt_vau ... 7_h264.wmv
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post22 paź 2007, o 10:24

PGR4 juz po premierze. Co powiecie? Imho tytuł świetny choc mogli go troche odroznic troche od poprzednich czesci bo jest bardzo podobnie...
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline

Gudi_

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 26 mar 2005, o 14:51
  • Lokalizacja: Gniezno

Post23 paź 2007, o 14:22

Moim zdaniem PRG 4 wymiata. Najlepszy multiplayer w wyścigach wogóle. Czekałem na tą grą bardziej niż na drugą Forzę i nie zawiodłem się.

W sumie to jeżeli ktoś z Was gra w multi w PGRa 4 to czekam na Livie na invite'y (nick gudiPL).
Następna strona

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron