Teraz jest 18 kwi 2024, o 08:15


Forza 2

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Forza 2

Post9 mar 2007, o 12:30

Dziwie sie że jeszcze nie powstał żaden temat o Forza 2. Naprawde nie czekacie na nią? Przecież to bedzie rewelacja, a screeny tylko to potwierdzają. Ach jaka szkoda że nie dostaniemy jej w marcu tak jak na samym początku zapowiadano, a dopiero w maju...

Obrazek

Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post10 mar 2007, o 16:36

Czekam jak najbardziej, IMO i tak dobrze będzie jeśli premiera w maju nie ulegnie kolejnemu przesunięciu :roll: ... Jedynka była pozycją, która wreszcie ośmieszyła największe uproszczenia w serii GT - od Forzy 2 oczekuję po prostu potwierdzenia dominacji na polu racerów :twisted: .

P.S.: Mógłbyś następnym razem dawać mniejsze screeny, albo jeśli już, to decydować się na same linki? Strona się brzydko teraz rozjechała, wypadałoby żeby ktoś to poprawił :P .
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post13 mar 2007, o 00:21

Oj brzydko sie rozjechała, da sie przeboleć. Czy ja wiem czy pierwsza część Forzy rozjechała GT... Mi mimo wszystko lepiej grało sie wlasnie w GT4. Kwestia gustu.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post13 mar 2007, o 11:15

Gra pozamiata. GT5 pewnie nie ukaże sie do 2008 roku wiec Xbox będzie monopolistą wraz z Forzą :P. Już nie moge sie doczekać bo brakuje mi takich wyścigów. Od czasu GT4 i Forzy 1 przecież już wiele czasu upłynęło a my cały czas karmieni jesteśmy tylko arcadówkami :/
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post11 maja 2007, o 13:14

Z pewnością ktoś już grał w dopiero co wydane wczoraj demko. Jak wrażenia?
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post20 maja 2007, o 11:45

Podoba mi się, choć muszę jednak przyznać, że oczekiwałem czegoś więcej. Wiem, że to tylko demo - pełna gra będzie zapewne masakrycznie rozbudowana - co zapewni jej wysoką sprzedaż - na miarę Gearsów.

Boli trochę fakt, że obiecywano nam bogatszą w detale grafikę a dostaliśmy niestety surową. Kto wie jak bardzo będzie usprawniona pod tym względem pełna wersja - ja jednak nie spodziewam się fajerwerków.

Osobiście uważam, że z opiniami na temat gry powinniśmy poczekać do czasu premiery pełnej wersji. Te demko było niepotrzebne... :(
Obrazek
Obrazek
Offline

Mic

początkujący

  • Posty: 15
  • Dołączył(a): 31 gru 2006, o 23:07
  • Lokalizacja: Poznan

Post10 cze 2007, o 00:46

Siema w forze gram od dwóch dni nie pytajcie skad ją wziołem gra kopie tyłek full tuning mozna kupowac wiele rzeczy cos ala underground i trasy są super miasta odstają od tych znanych z pgr 3 ale trzymają poziom moj game tag michal21 pozdro
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post10 cze 2007, o 11:27

A dla mnie taka sobie ta gra. Nie poprawili za wiele od FM1. NAjwiekszy minus to małą ilość tras.
Offline
Avatar użytkownika

BartX

OGM Member

  • Posty: 69
  • Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 14:48
  • Lokalizacja: Łódź

Post11 cze 2007, o 16:43

Piotrek napisał(a):A dla mnie taka sobie ta gra. Nie poprawili za wiele od FM1. NAjwiekszy minus to małą ilość tras.


Ale za to Forza 2 nadrabia innymi smaczkami - ponad 300 aut (!), zaawansowany tuning. Takie dopieszczanie gry w nieskończoność nie ma sensu - coś takiego były w przypadku Duke Nukem Forever, ale to i tak inna sprawa. 3D Realms ciągle przerzucało się na inne silniki graficzne, w końcu porzucili tworzenie gry :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post12 cze 2007, o 22:00

Ja już grałem i jedno chce powiedzieć - trasy są do bani i jest ich mało :| Przykra prawda, ale co poradzić. Za to model jazdy przedniej próby. Przydałaby sie do tej gry ta nowa kierownica microsoftu :P.
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post13 cze 2007, o 23:57

Wiesz co, też myślałem o kierownicy specjalnie dla tej gry ;). Szkoda tylko że takie to drogie a nieoryginalnych raczej nie warto kupować. A może ktoś z was jeździ na kierownicy i może jakąś polecić (nieoryginalną microsoftu) i to najlepiej taką, żeby od razu pasowała do Ps3 ;)

Forza jest świetna ale też mam wrażenie że przygotowano za mało tras. Szkoda a przecież tyle razy ta gra była przekładana.
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post15 cze 2007, o 11:34

Zajebista gra. Pamietam jak zagrywałem się w Gran Turismo 1. Teraz jest podobnie z Forzą. Rónież ubolewam z tego, że jest mało tras, ale całą nadzieja w MArketplace, może coś dorzucą z czasem :D.
Następna strona

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron