Teraz jest 24 kwi 2024, o 07:00


Forza 2

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Dizzy

bywalec

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): 4 mar 2007, o 20:29

Post15 cze 2007, o 16:22

Gra jest wypasiona. Szkoda tylko ze trasy sa takie jak naprawde. Przez to grafika traci. Gdyby trasy byly wymyslone przez tworcow mysle ze zyskalyby na grafice.
Offline
Avatar użytkownika

mati1411

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 14 cze 2007, o 09:24
  • Lokalizacja: Swarzędz

Post16 cze 2007, o 01:12

Modela jazdy, samochody, tryb kariery, tuning, Wszystko rewelacja. Na prawde. W gre sie gra baaardzo przyjemnie.
ALE musze powiedzieć jedno. Grafika (wg. mnie oczywiście) została totalnie zpaprana. Samochody wygladają sztucznie (no w zalezności od modelu lepiej lub gorzej) Brak widoku z wewnątrz samochodu (co to za symulator???) wszechobecne "ząbki", Pogoda. Tylko taka jak wymyslili sobie panowie z turn10. Mało tego, zachmuzenie. Zawsze identyczne. Brak jakich kolwiek generowanych efektów przyrodniczych. Dalej, włączcie sobie wspaniała długa niemiecka trase w trybie dla dwuch graczy i zobaczcie jak wyglądają kibice. Zdziwieni? Pobocza wygladaja co najmniej biednie... Wymieniać mozna i dłuzej tylko po co.

Na prawde gra jest niezła i daje mnustwo radości tylko niestety mnie grafika po prostu kuje po oczach. Niestety nie mozna nazwać jej nexgenową. Tyle odemnie i pozdrawiam!
Ps. Ps Toyota supra 2.5 turbo wymiata ;-)
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post16 cze 2007, o 08:11

mati1411 napisał(a):Na prawde .......... kuje.........


Chyba "naprawdę" oraz "kłuje" hehe

Powiem tak - nie to że jestem uprzedzony do forzy bo nie jestem ale nie zrzucil z kapci mnie ten tytuł. Z wszystkim sie zgadzam że model jazdy rewelacja i w ogóle, ale panowie kto to puścił z tak małą ilością tras? Nie wiem może Gran Turismo mnie rozpieściło ale Forza to ledwie kilkanaście tras z czego ponad połowa to tory takie jak Mugello, Suzuka, Sepang, Tsukuba - istniejące w rzeczywistości i przecież jeździliśmy już po nich w dziesiątkach innych wyścigów. To jest szczegół który powinno się wytykać. Oczywiście brak widoku FPP również ale ja i tak jeżdżę z widoku z tyłu samochodu więc mi to nie rpzeszkadza ;). Do grafy bym się aż tak bardzo nie czepiał choć fakt faktem że mogłaby być lepsza. Ja jednak jestem zdania, że nie tylko grafa się liczy, a ta jaka jest w zupełności mi wystarcza. Ale jeszcze raz powtórzę - trasy! Przecież już po dwóch godzinach gry kariery i jeździe w kółko po tych samych trasach można zwątpić :/.
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post16 cze 2007, o 18:13

Tworcy pod wzgledem graficznym sami wykopali sobie grob gdy odwzorowywali prawdziwe trasy. Jesli juz tak chcieli miec prawdziwe trasy to mogli przynajmniej je troche upiekszyc bo jedno nie podlego dyskusji - prawie wszystkie realistyczne tory sa brzydkie. Co prawda jest kilka tras wymyslonych przez tworcow, ale wiekszosc z nich jest rownie brzydka co wiekszosc torow prawdziwych. Reszta jest juz raczej dobra.
Offline
Avatar użytkownika

VenomPlug

bywalec

  • Posty: 37
  • Dołączył(a): 12 cze 2007, o 18:15

Post16 cze 2007, o 22:28

Historia lubi się powtarzać. Pamiętam jak w Richard Burns Rally wszyscy narzekali na szarość i "nijakość" tras. Pech w tym że one w rzeczywistości tak wyglądają..... Gry dościgają realny świat, co nie zawsze wychodzi na plus. Mimo to chylę czoła przed Forza 2 bo to świetna produkcja jest.
Poprzednia strona

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron