Teraz jest 16 kwi 2024, o 18:22


Crackdown (może Crapdown :P ?)

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post5 lut 2007, o 21:28

majonez napisał(a): Jak nie będzie opcji gwałcenia dziwek to przekrój ocen kończę na 7:).


BRUTAL :)
Offline

qbes

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 21 gru 2006, o 17:35
  • Lokalizacja: Toruń

Post8 lut 2007, o 12:39

jak tu się identyfikować ze sterowaną przez nas postacią jeśli nie wiadomo nawet po co tu jest i co tu właściwie robi ?

no jak nie wiadomo :shock: jestes policjantem i masz wyeliminowac 3 gangi ktorymi dowodzi 3 bosow i ich wypatroszyc. Widac ze nie ogladales wywaidu prowadzonego z naszymi ziomkami z polskiego microsoftu :P mowili ze bedziemy mogli isc droga do bosow taka jak bedziemy chcieli nie ebdzie schematycznego grania jak w king kongu np :P
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post8 lut 2007, o 16:36

Może źle się wyraziłem. Chodziło mi po prostu o to, że w grze fabuła ogólnie nie będzie odgrywać dużej roli, co sami twórcy potwierdzili. Jasne, choćby w takim GTA historia nie jest zbyt ambitna, ale ja właśnie czekam na jakiś free-roamingowy tytuł, w którym poza swobodą także fabuła będzie zaskakiwać.
Offline
Avatar użytkownika

Xbox fan

bywalec

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): 13 lut 2007, o 23:39

Post14 lut 2007, o 10:48

Kolejny tytuł do dopisania na mojej liście zamówień :wink: Zapowiada się całkiem nieźle, pierwsze oceny są w porzadku, zobaczymy z czym to się je.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post2 mar 2007, o 22:46

No i jak, gra ktoś już w fulla? W końcu premiera już za nami :roll: ... Ja cały czas zastanawiam się nad zakupem i trochę sie obawiam, że jednak to nie będzie nic specjalnego - oceny są takie jakich się spodziewałem, więc w sumie nic zachwycającego :P .
Następna strona

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron