Teraz jest 28 mar 2024, o 18:56


Ranking graczy Xbox Live - porady

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Ranking graczy Xbox Live - porady

Post20 gru 2006, o 15:08

Utworzenie przez was rankingu na stronie było świetnym pomysłem. Rywalizacja jeszcze sie zwiekszyła musze przyznać że to motywuje by piąć się jak najwyżej :twisted: . Myśle ze dobrym pomysłem jest utworzenie takiego tematu jak ten. Wiadomo, achievment hunterów u nas nie brakuje, ale dobrze jest wiedzieć jakie tytuły pozwalają najszybciej nabić sobie konto punktami :twisted: :twisted: W związku z tym: wypisujcie tytuły jakie "obracacie" sami i piszcie czy trudno wyciskać z nich achievmenty. Ja zaczne od siebie:

- KAMEO - łatwo można nabić kilka setek punktów, wystarczy przejść grę co zajmuje z 8 godzin.

- NFS MOST WANTED - kolejny banalny tytuł. Wystarczy przejść grę i achievmenty zdobyte.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post21 gru 2006, o 12:52

Ja od siebie dodam kolejne dwa tytuły:

- PREY - wystarczy przechodzic gre a za kazdy poziom (których bodajze jest 22) dostajemy achievmenty. Ich wartosc rośnie wraz z progresem wiec o ile za pierwsze poziomy dostaje sie 10 pkt, tak za ostatni juz np. 60. Mozna spokojnie nabic kilka setek punktów :).

- FIFA 07 - jesli ktos ma duzo samozaparcia (no, tytul ten nie jest ósmym cudem świata, męczy wręcz) to tez moze tam sporo nabić. Achievmentów jest mało (bo 11), ale są mocno punktowane. Dla przykładu za przejście całego trybu menedżerskiego bez przegranej można dostać 200pkt, 100 pkt. za wygranie na semi-pro roznicą większą niż 10 bramek (ustawiacie mecz na 20 minut i jazda :D ), 100 pkt. za nie dostanie kartki w 20 spotkaniach itd... Mozna na tej grze troche nabic. Ja nie mialem tyle samozaparcia (nabiłem 200 ;) ), bo EA Sport nie postarało sie przy tej pozycji. Jest to widoczne szczególnie w online, gdzie rządzi taki przypadek że głowa mała. Wszyscy rpezentują mniej wiecej wyrównany poziom, ale wyniki są czysto randomowe. U graczy dominują akcje typu: skrzydło, wrzutka w pole karne i liczenie na szczescie. Albo strzelanie z 30 metrów w okno - no problem w tej grze :x
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post21 gru 2006, o 13:21

FIFA World Cup 2006 i FIFA 2006: Road To FIFA World Cup - dosłownie parę godzin gry i 1000GS nabite :P

King Kong - właściwie wystarczy raz przejść grę i jest 1000GS :wink:

Ogólnie wiele gier od EA - NHL 06, NBA 06, Fight Night Round 3... Patrząc na listę achievmentów, wystarczy parę godzin żeby zaliczyć full GS :roll: ...

Full Auto - hmm, wystarczyło parę godzin żeby zainkasować ponad 800GS... Reszta idzie na tryb online.

Dodałbym jeszcze COD2, którego na dniach zaatakuję - jeśli przejdzie się grę na najwyższym poziomie trudności (Veteran), to już wystarcza do nabicia 'tysiaka'. Z tymże podobno nie jest to łatwe :roll: ...

Gość

Post22 gru 2006, o 05:36

Ja na szybciutko dodam dwa tytuły:
Condemned i Gears of War.
A Z Burnoutem nie jest aż tak łatwo ja mogłoby się wydawać.

Spadam, jest 4:36 a ja muszę do roboty :(

W GRAWie z każdą misję chyba dostaje się archivy. Też można dopisać.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post22 gru 2006, o 11:15

Fajnie że powstał taki temat, ale muszę powiedzieć że wszystkie gry w które łatwo nabija się avchimenty znam na pamięć:). Jako że nie mam Xboxa 360 mogę powiedzieć tylko że jeśli zależy wam na łatwym zarobku to nie podejmujcie się Gears of War, ani Dead Rising. W Dead Rising jest trochę avchimnetów, ale naprawdę ciężko połowę z nich zdobyć. W GoW przeraził mnie jedna zdobycz, 1,500 fragów w multiplayerze, gulp... Ciężko zdobyć maksimum punktów w PGR 3. Najłatwiej chyba nabija się na sportówkach i grach retro(tylko 300 punktów)
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post25 gru 2006, o 01:25

YoW napisał(a): W GoW przeraził mnie jedna zdobycz, 1,500 fragów w multiplayerze, gulp...


Do zdobycia "Seriously..." potrzeba nie 1,500, a 10 tys. fragów na ranked...
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post31 gru 2006, o 15:46

Przeczysciłem troche temat bo pojechaliście z offtopem że chej. Uporzadkujmy to. Nie podawajcie wszystkich tytułów po kolei które macie bez żadnego opisu bo to bez sensu.

KAMEO - przechodzi się grę i ponad 600pkt na czysto. Jeszcze trochę można natłuc gdy się tylko tego chce (sekrety, timetrial).

TOMB RAIDER LEGEND - świetny tytuł do podbicia konta punktowego ;). Przejdziecie grę na najwyższym poziomie trudności i macie ok. 800 punktów :) (na normalu - ponad 600 z tego co pamietam). Dodając do tego znalezienie wymaganej liczby sekretów i można wycisnąć spokojnie tysiaka.


Co do Gears of War to wcale nie jest tak prosto dużo z niego wycisnąć. A w Condemned po jednokrotnym przejsciu ma się ok. 350punktów wiec też nie jest to żadna rewelacja. Po więcej trzeba rzeźbić...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post16 sty 2007, o 12:21

PRO EVOLUTION SOCCER 6 - jest łatwy do nabicia ale czasochłonny. Za każdy puchar/lige itd. dostajemy 40 punktów. Można przecież wybrać sobie mecze na 5 minut na najprostszym poziomie trudności i nabijać :o . W samym singleplajerze po przejściu pucharów/lig/Master Ligi można natrzaskać ok. 700-800 puinktów. Reszta jest za online, a gdy się nabije 100 zwycięstw online + wszystko z singleplajera, to 1000pkt zdobyte :).

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron