Teraz jest 18 kwi 2024, o 13:06


Kupno abonamentu live

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

kociubek

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 12 gru 2006, o 21:00

Kupno abonamentu live

Post12 gru 2006, o 21:05

Witam
Chcę zakupić abonament na 12 miesięcy live ale szukam jakiegoś solidnego sklepu i porządnych cen proszę o namiary
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post15 gru 2006, o 14:08

odwiedzaj często allegro tam można trafic na dobre okazje na kody do xbox live na 12 miesięcy. Jeszcze niedawno chodziły po 130zł, a teraz niestety nic nie można znaleźć. Ale pojawiają się - mój kumpel dzisiaj spóźnił się z samego rana o całe dwie minuty bo kltoś miał kod za 150zł na 12 miechów ale chołota sie rzuca na to jak wygłodniałe wilki. Mówił mi że wszedł na aukcję, przeczytał co było napisane, wcisnął kup teraz o 9:01 rano a tam "aukcja zakończona" i jakiś muł o 8:59 kupił :lol:
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Re: Kupno abonamentu live

Post20 gru 2006, o 11:47

kociubek napisał(a):Witam
Chcę zakupić abonament na 12 miesięcy live ale szukam jakiegoś solidnego sklepu i porządnych cen proszę o namiary


Trochę to chyba przeterminowane ale polecam Ultimę(www.ultima.pl) tam masz gold abonament na rok trochę drogo bo za, 269.00 zł. Można też na allegro, ale często robią ciebie w balona, sprzedają po 130 zł zużyte, albo wykorzystane już na pół roku
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Re: Kupno abonamentu live

Post20 gru 2006, o 15:12

YoW napisał(a):Trochę to chyba przeterminowane ale polecam Ultimę(www.ultima.pl) tam masz gold abonament na rok trochę drogo bo za, 269.00 zł. Można też na allegro, ale często robią ciebie w balona, sprzedają po 130 zł zużyte, albo wykorzystane już na pół roku


Pfff jaaaaaaasne Yow, a co może ciebie tak oszukali? Nie pisz głupot, ja i wiele moich kumpli kupilismy na allegro i nie narzekamy - wszystko chodzi bezbłędnie. Zresztą jak łatwo mozna policzyc - nawet kupując dwa razy na allegro za 130zł wyjdzie taniej niż w ultimie :lol: 269zł :shock: :lol: :lol: skad oni wzięli tą cenę :lol: droższego sklepu chyba nie widziałem :lol:
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post21 gru 2006, o 12:56

Tez polecam Redeem Code ktory mozna kupowac na allegro czy w sklepach - najtansza i najprostsza forma wejscia w swiat xbox live. Dodam tylko, ze kod jest bezterminowy wiec mozna go aktywowac kiedy tylko sie chce. Po jego wpisaniu w menu wyswietlane jest info co to jest za kod (np. na Xbox Live Gold na 12 miesiecy) i czy chcemy go wykorzystac juz teraz, czy moze pozniej.
Offline

qbes

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 21 gru 2006, o 17:35
  • Lokalizacja: Toruń

Post21 gru 2006, o 17:38

Na allegro sa juz te kody na 3 miechy i na 12 miechow tez :)
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Re: Kupno abonamentu live

Post22 gru 2006, o 11:25

Słoik napisał(a):Pfff jaaaaaaasne Yow, a co może ciebie tak oszukali? Nie pisz głupot, ja i wiele moich kumpli kupilismy na allegro i nie narzekamy - wszystko chodzi bezbłędnie. Zresztą jak łatwo mozna policzyc - nawet kupując dwa razy na allegro za 130zł wyjdzie taniej niż w ultimie :lol: 269zł :shock: :lol: :lol: skad oni wzięli tą cenę :lol: droższego sklepu chyba nie widziałem :lol:

Wiem, wiem trochę się pomyliłem, rzeczywiście są tańsze abonamenty(cena z ultimy z kosmosu), ale takie przypadki o których pisałem przydarzały się. Mój kumpel i tak nie kupuje zdrapek tylko płaci Micro$oftowi za pomocą karty kredytowej:). Chyba najbardziej opłaca się kupić zdrapkę na e-bayu. Dolar tak nisko stoi, że można kupić tak tanio, normalnie szkoda przepłacać:)

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości