Teraz jest 25 kwi 2024, o 02:05


Viva Pinata!!!

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

Viva Pinata!!!

Post23 lip 2006, o 23:42

Czy interesuje Was wogóle ten tytuł?? IMO ta gra będzie naprawdę niezła. Ciekawy pomysł, śliczna grafa, tytuł niemal dla każdego, relaksujący, wspaniałe wykorzystanie XLive. Z chęcia już bym się dosiadł do tej gry.
ehh Takie klimaty raz na jakiś czas (może nawet częściej) to naprawdę dobra rzecz :D :D
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post23 lip 2006, o 23:46

Jak ktoś lubi takie klimaty to na pewno mu przypadnie do gustu. Mi się podoba design w Viva Pinata - taki słodki, cukierkowy :) ... Inna sprawa, że rozgrywka by mnie pewnie znudziła - średnio kręcą mnie tego typu pozycje, trochę za mało się w nich dzieje. Co nie znaczy, że gra nie odniesie sukcesu - wiele osób coś takiego lubi i z pewnością przekona się do Pinaty.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post2 sie 2006, o 22:18

wyglada ta gra pieknie, ale niech mi ktos wytłumaczy co w niej sie w ogole bedzie robic :?: Coś jak simsy tylko ze zwierzetami?

Gość

Post4 sie 2006, o 10:40

W VivaPinata bedziesz mógł prowadzic swoj własny ogród, poszerzając coraz bardziej jego granice i upiększając go wedle własnego uznania (nie, nie ma ogrodowych figurek Luigi'ego:) ). Po swiecie gry podrozuja sobie Pinaty, czyli te śmieszne, slodkie stworzonka. Kiedy sa dzikie maja kolory czarny i bialy i moga narobic Ci sporo szkód w twoim ogrodzie, ale jesli uda ci sie je oswoic, osiedla sie u Ciebie na stale i beda sobie spokojnie zyc:> Gra ma w sobie zaimplementowany swoisty ekosystem, czyli kiedy pojawi sie w twoim ogrodzie kapusta, to pojawia sie i myszy i króliki, a jesli pojawiaja sie króliki, to i lisy (one je chyba jedza nie??:) ) zawitaja do Twojego raju. Ponadto przez XLive bedzie mozna odwiedzac ogrody innych graczy a takze podsylac sobie nawzajem prezenty (grozne Pinaty, jako zly "gift":) ). Mnie osobiście gra ta ciekawi baaardzo i juz nie moge sie doczekac kiedy w nia szarpne, mimo ze dzieciuchem juz nie jestem. chyba...
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Post28 lis 2006, o 10:24

Gra wymiata, idealna dla dzieciakow ale i nie tylko. Jest tak "słotka", że dosłownie wycieka z niej "miut" :).
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post18 lut 2007, o 01:35

Z poczatku to bardzo fajna zabawa. Zasiewamy to coraz nowsze rosliny, drzewka, hodujemy nowe zwierzaki. Jednak po dluzszym czasie gry moze sie okazac ona monotonna. Sam w nia gralem i cos o tym wiem. Gra nie ma okreslonego celu wiec moge odkopac ja z polki tylko wtedy gdy bede mial na to naprawde duza ochote. Obecnie troche mnie znudzilo robienie w kolko tego samego wiec postanowilem troche odpoczac od Viva Pinata. Moze niedlugo znow przyjdzie mi chec na tworzenie nowych rzeczy w moim ogrodzie, jednak na ten momet bede musial troche poczekac :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post19 lut 2007, o 00:22

Heh ale czy topewne że nie ma w tej grze żadnego celu. Czy ktoś w ogóle ją przeszedł? Jest jakieś zadanie po którym można ujrzeć napisy końcowe :)?
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post19 lut 2007, o 00:32

Piotrek napisał(a):Heh ale czy topewne że nie ma w tej grze żadnego celu. Czy ktoś w ogóle ją przeszedł? Jest jakieś zadanie po którym można ujrzeć napisy końcowe ?


Z tego co mi wiadomo to niestety nie :( . Zdobywasz kolejne poziomy doswiadczenia, zadomawiasz kolejne zwierzaki i tak ciagle. Wlasnie dlatego po jakims czasie gra moze sie znudzic :( .
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post19 lut 2007, o 18:16

Czy niestety? To już zależy dla kogo - wiele osób właśnie najbardziej ceni sobie gry, które ciągną się w nieskończoność i nie mają zakończenia :) . Nie mówię że jestem jedną z nich - w Viva Pinata nawet nie grałem i może dopiero w przyszłości nadrobię zaległości.
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post20 lut 2007, o 01:13

Sarge napisał(a):Czy niestety? To już zależy dla kogo - wiele osób właśnie najbardziej ceni sobie gry, które ciągną się w nieskończoność i nie mają zakończenia .


Moze i racja, ale ja wole zobaczyc napisy koncowe i wiedziec juz na sto procent ze ukonczylem taka gre i moge pochwalic sie ze przeszedlem kolejna tytul :D .
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post26 lut 2007, o 23:10

Pograłem chwile i nawet wciągające to jest. ciekawe tylko czy nie nudzi się zbyt szybko ale tego nie miałem okazji sprawdzić (Grałem tylko z 30 minut)
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post27 lut 2007, o 22:17

Mario napisał(a):Pograłem chwile i nawet wciągające to jest. ciekawe tylko czy nie nudzi się zbyt szybko ale tego nie miałem okazji sprawdzić (Grałem tylko z 30 minut)


W takim razie jeszcze pewnie troche pograsz zanim odlozysz gre na jakis czas na polke :wink: .
Następna strona

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron