Teraz jest 19 kwi 2024, o 02:00


Dead Rising

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Dead Rising

Post23 lip 2006, o 10:28

No cóż, Capcom szturmuje Xboxa 360 i najbliższą ich bronią będzie chyba właśnie Dead Rising. W USA wyląduje już w następnym miesiącu, premiera w Europie wyznaczona jest na 8 września.

Co by nie mówić, sama konwencja przedstawia się ciekawie - tysiące zombiaków atakują miasteczko, a gracz stanie oko w oko z tą całą "populacją" :twisted: . Tytuł wzbudza naprawdę duże zainteresowanie, ostatnio sklepy przyjmują sporo preorderów na niego, jest szansa na dobrą sprzedaż.

Obrazek

Obrazek

Gość

Post23 lip 2006, o 10:32

od poczatku ta gra wzbudzała we mnie niemale emocje. Niestety mam jakis dziwne przeczucia, że az tak poalajaca na jaka sie szykuje ta gra nie bedzie, powiem wiecej... Boje sie ze wyjdzie z tego jedynie średniak. KUNA!! Obym sie mylil :cry: :cry: :|
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post23 lip 2006, o 10:34

Też za wiele się nie spodziewam - czy ta ciągła masakra tysięcy zombiaków nie stanie się za szybko po prostu nudna? Swoją drogą będzie co robić - populacja miasteczka w Dead Rising wynosi 53,594 zombies :twisted: .

Gość

Post12 sie 2006, o 22:56

Ostatnio porządnie przeoralem demko. Pisanie playtestu - in progres:)
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post21 sie 2006, o 09:10

Gierka jest bardzo fajna. Cieżko ocenić zywotność ale jeżeli Resident Evil 4 nie potrafi mi się znudzić, to myślę, że i w Dead Rising będę się zagrywał w nieskończoność! :-)
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post21 sie 2006, o 15:51

hm, Raczej po przejściu gry kilka razy, jedna rozgrywka ma trwać około trzech godzin, to raczej gra się szybko znudzi, w końcu ile można szlachtować te zombiak:). Ale osobiście gra mi się bardzo podoba i gdybym miał 360 na pewno bym ją zakupił. A i niektóre stroje w Dead Rising rządzą:).
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post22 sie 2006, o 23:39

YoW napisał(a):hm, Raczej po przejściu gry kilka razy, jedna rozgrywka ma trwać około trzech godzin, to raczej gra się szybko znudzi, w końcu ile można szlachtować te zombiak:).

Eee, gdzie ty wyczytałeś że Dead Rising kończy się po trzech godzinach :? ...?

Gość

Post23 sie 2006, o 10:54

hhmmmm Mnie też to zaciekawiło, ale wydaje mi się, że YOW miał na myśli to, że jak się już DR zmastuje, to wtedy można go będzie szybko skończyć. Mam rację YOW???
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post29 sie 2006, o 20:14

Velios napisał(a):hhmmmm Mnie też to zaciekawiło, ale wydaje mi się, że YOW miał na myśli to, że jak się już DR zmastuje, to wtedy można go będzie szybko skończyć. Mam rację YOW???


No raczej tak:P. Bodajże czytałem w Neo plus w jakimś tam wywiadzie, iż grę można bedzie ukończyć w 3 godziny, ponieważ taki czas dali bohaterowi. Pewnie czas się wydłuży (no bo kto chciał by grać w grę która kończy się po 3 godzinach się kończy) ale będzie miało taką żywotność że będzie można zagrywać się tygodniami(ja tam preferuje przejście gry max. 6 razy). Nie bić mnie i nie rzucać kamieniami bo może coś mi na mózg padło i teraz żle zapamiętałem a nie chce mnie się teraz szukać, taki LEŃ jestem.
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post25 wrz 2006, o 18:38

Mi zawsze sprawiało niezdrową satysfakcję anihilacja setek zombii, nawet jakby było to mało wyrafinowane i pozbawione fabuły. Szczególnie jeśli będzie dobry RAGDOLL zaimplementowany. Graficznie prezentuje się naprawdę dobrze, więc kolejny plus (przynajmniej dla mnie). Ot taki odstresowywacz :twisted:
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post25 wrz 2006, o 23:36

no nie wiem, imo to wygląda troche nudno. w cos takiego juz kiedys grałem tylko na pc, cholera jak to sie nazywało... nie pamietam... ale po 15 minutach sie nudziło. w dead rising jeszcze nie grałem to nic nie mowie, ale mam nadzieje ze jest to troche bardziej ambitne niż ciągła anihilacja zombiaków :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post6 gru 2006, o 21:41

Po kilku godzinach gry mogę powiedzieć że tak źle nie jest :) . Po pierwsze anihilacja zombiaków wcale nie jest taka nudna (do czego przyczyniają się wręcz dziesiątki sposobów na ich eksterminację), a po drugie zabawę nakręca całkiem ciekawa historia wzbogacona o dobrze zrealizowane filmiki. W sumie naprawdę pozytywnie się zaskoczyłem i dużym atutem jest to, czym charakteryzuje się większość gier od Capcom - po jednokrotnym przejściu po prostu WYPADA podchodzić jeszcze raz i odkrywać smaczki, jakich pełno w tej pozycji. Za jakiś czas na łamach onlygames.pl pojawi się z pewnością pełna recenzja, pierwsze wrażenia są bardzo dobre.
Następna strona

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron