Teraz jest 20 kwi 2024, o 08:04


Halo 3

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Halo 3

Post23 lip 2006, o 10:19

Za wiele jeszcze na temat gry nie wiemy, ale już najwyższy czas, aby założyć odpowiedni temat. Na E3 był tylko krótki zwiastun, trzeba czekać na więcej informacji.

Mówiło się swego czasu, że tytuł ten ma szansę ukazać się wraz z premierą PS3 (co przyćmiłoby trochę to wydarzenie Sony), ale chyba nie ma już na to szans, bo mówi się teraz raczej o 2007 roku...

Gość

Post23 lip 2006, o 10:29

nom, to byłby niewątpliwie ciezki pocisk M$ w kierunku Sony, ale niestety (dla M$ ofkoz) obeszło się bez tego :wink: oj Billu Billu... Trailer H3 bardzo przypadł mi do gustu. Lekka mgła tajemnicy, jeszcze bardziej tajemnicze i wzniosłe słowa Kortany... ehh szykuje się kolejny killer panowie. Swoją drogą jestem ciekaw innowacji jakie przyniesie część trzecia -- Tripple Wield??? :D :D
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post23 lip 2006, o 13:38

Velios napisał(a):Trailer H3 bardzo przypadł mi do gustu.


A mi sie w ogole nie podobał. Słaby byl i tyle - i graficznie i w ogole ;). Nic nie pokazali praktycznie. obecnie przez to wcale nie czekam na halo 3 a na inne perełki video GoW czy Lost planet.
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post23 lip 2006, o 23:06

Marlon ma racje trailer z Halo 3 to zadna rewelacja nic nie pokazal. Pogralo troche muzyki pokazali mgielke i to na tyle. Jak dla mnie to troche za malo.

Gość

Post11 sie 2006, o 08:49

nom, ale burzliwa atmosfera i zaciekawienie co do tej pozycji wzrosło, nie uważacie?? Jeśli Bungie nie chcialo pokazać gry (BTW, why??), to IMO mała kampania reklamowa dla ich tytułu, której i tak w sumie nie trzeba:) okazała się całkiem udana.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post11 sie 2006, o 15:36

"Nie ważne, co i jak mówią. Ważne, że w ogóle mówią"...
Madonna.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post6 gru 2006, o 17:08

Jest już zapowiadany nowy trailer (a raczej krótki spot pokazywany w TV) z Halo 3:
http://www.xboxyde.com/news_3863_en.html
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post7 gru 2006, o 10:36

Ja się Halo tak nie jaram jak niektórzy którzy po obejrzeniu każdego nowego screena przeżywają orgazm. Fanatyzm jest u mnie tylko w przypadku serii Metal Gear Solid, tam każdy nowy trailer sie oglada z niesamowitymi emocjami... Zresztą nie dziwne jak Kojima robi najbardziej nakręcające na grę trailery i chyba nikt go w tym nie przebije.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post11 lut 2007, o 12:09

PIERWSZE SCREENY Z GAMEPLAY'U WERSJI ALPHA HALO 3!
Może i wyglądają na lekko podrasowane Halo 2, ale też trzeba pamiętać że:
1) to fotki kiepskiej jakości
2) to dopiero wersja alpha, więc w kwestii oprawy powinno się jeszcze dużo zmienić
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post11 lut 2007, o 14:48

Chyba kazdy domysla sie ze tak nie bedzie wygladac Halo 3 w finalnej wersji :wink: . Widzialem zreszto filmik od tworcow Halo 3 gdzie bylo pokazane troszke gameplay'a (oczywiscie byla to rowniez wersja alpha) i tam rowniez jeszcze nie bylo tak dopasionej grafiki jaka bysmy chcieli widziec :wink: . Tak wiec musimy jeszcze czekac na ten moment kiedy Bungie pokaze prawdziwie wypasiasta grafe. Mam nadzieje ze ten moment nadejdzie juz niedlugo :wink: .
Ostatnio edytowano 17 lut 2007, o 15:48 przez Luke, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

Xbox fan

bywalec

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): 13 lut 2007, o 23:39

Post14 lut 2007, o 10:26

Hehe grafa na tych screenahc to bieda ale:
1) podniecają sie tym wlasnie fanboye ps3 bo niczym innym nie mogą się podniecac :twisted:
2) pamietajmy że to dopiero wczesna wersja alpha, nie oczekujmy gfrafy na miare gowa w alphie :wink:

Ostateczna wersja będzie zamiatać i wie to każdy kto zna Bungie. Halo to kult który długo jeszcze nie przeminie, a na Xbox Live zostanie pobity kolejny rekord :o
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post19 lut 2007, o 00:27

Xbox fan napisał(a):Hehe grafa na tych screenahc to bieda ale:
1) podniecają sie tym wlasnie fanboye ps3 bo niczym innym nie mogą się podniecac
2) pamietajmy że to dopiero wczesna wersja alpha, nie oczekujmy gfrafy na miare gowa w alphie

Ostateczna wersja będzie zamiatać i wie to każdy kto zna Bungie. Halo to kult który długo jeszcze nie przeminie, a na Xbox Live zostanie pobity kolejny rekord


W zupelnosci sie z toba zgadzam. Sam jestem wiernym fanem Halo wiec wierze w Bungie i wiem ze koncowy efekt bedzie oszalamiajacy :wink: :D .
Następna strona

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron