Teraz jest 28 mar 2024, o 11:40


Halo 3

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Xbox fan

bywalec

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): 13 lut 2007, o 23:39

Post14 lut 2007, o 10:26

Hehe grafa na tych screenahc to bieda ale:
1) podniecają sie tym wlasnie fanboye ps3 bo niczym innym nie mogą się podniecac :twisted:
2) pamietajmy że to dopiero wczesna wersja alpha, nie oczekujmy gfrafy na miare gowa w alphie :wink:

Ostateczna wersja będzie zamiatać i wie to każdy kto zna Bungie. Halo to kult który długo jeszcze nie przeminie, a na Xbox Live zostanie pobity kolejny rekord :o
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post19 lut 2007, o 00:27

Xbox fan napisał(a):Hehe grafa na tych screenahc to bieda ale:
1) podniecają sie tym wlasnie fanboye ps3 bo niczym innym nie mogą się podniecac
2) pamietajmy że to dopiero wczesna wersja alpha, nie oczekujmy gfrafy na miare gowa w alphie

Ostateczna wersja będzie zamiatać i wie to każdy kto zna Bungie. Halo to kult który długo jeszcze nie przeminie, a na Xbox Live zostanie pobity kolejny rekord


W zupelnosci sie z toba zgadzam. Sam jestem wiernym fanem Halo wiec wierze w Bungie i wiem ze koncowy efekt bedzie oszalamiajacy :wink: :D .
Offline

Dizzy

bywalec

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): 4 mar 2007, o 20:29

Post4 mar 2007, o 20:40

Nie przepadam zbytnio za strzelaninami, ale jeśli Halo 3 było by tytułem na miarę GOW to myślę że przeszedł bym i tę grę :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

Abe

bywalec

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): 5 mar 2007, o 14:53

Post7 mar 2007, o 11:01

Jestem ostrym zapaleńcem Halo więc czekam z niecierpliwością na ten tytuł :wink: . Myślę że Halo 3 to będzie coś na miarę GOW. Najlepiej by było gdyby Halo przewyższył GOW :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post7 mar 2007, o 14:15

Abe napisał(a):Myślę że Halo 3 to będzie coś na miarę GOW. Najlepiej by było gdyby Halo przewyższył GOW .

Moze i gra bedzie bardzo dobra, ale narazie nie mozna mowic o jakimkolwiek przewyzszeniu Halo 3 nad GOW! Nie dostalismy nawet zadnego filmiku pokazujacego gameplay (nie licze wersji Alpha) chyba ze umkna mi jakis filmik :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post11 mar 2007, o 13:52

gry-online.pl napisał(a):Firma Microsoft zaprezentowała wreszcie wygląd Legendarnej Edycji gry Halo 3. Dokonała tego poprzez publikacje pierwszych zdjęć ukazujących to, co będzie się składało na wspomniany zestaw.

W jego skład wejdą cztery płyty DVD (dysk z grą, filmem „Making of...”, przerywniki z Halo i Halo 2 podbite do wysokiej rozdzielczości oraz płyta z dodatkami związanymi z uniwersum serii Halo), stojak na płyty oraz hełm MJOLNIR Mark VI – mogący w oczach fanów serii pełnić z pewnością rolę czegoś w rodzaju relikwii. MJOLNIR Mark VI nie będzie niestety pełnowymiarowym prezentem. Z informacji przedstawionych przez Microsoft wynika, że będzie to jedynie 10-calowy twór.

Halo 3 Legendary Edition trafi do sklepów w tym samym czasie, co pozostałe dwie wersje gry, a więc Collector’s Edition oraz Standard. Jej cena ustalona zostanie na poziomie około 100 dolarów (najpewniej $99).

Kto jest gotowy na wydanie ponad 300zł na taki zestawik :D ?
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post12 lip 2007, o 16:27

Trailer z E3 2007 w SD:
http://download.gametrailers.com/gt_vau ... _e32k7.wmv
Trailer z E3 2007 w HD:
http://download.gametrailers.com/gt_vau ... 7_h264.wmv


Pewnie komuś się w tym momencie narażę, ale graficznie Halo 3 w ogóle mnie nie zachwyciło. Myślałem, że pierwsze screeny/filmiki wyglądają jak wyglądają ze względu na wczesny etap prac, ale widzę że wielkiego skoku jakościowego nadal nie ma. Tzn. może nie jest to Halo 2 w HD, ale na pewno PÓKI CO nie można nazwać trzeciego Halo jednym z najładniejszych FPS'ów na konsolach.

Ale po Halo 3 nigdy nie spodziewałem się masakratora graficznego - nigdy, tzn. od chwili, gdy zaczęły wyciekać pierwsze screeny, które niczym nie zachwycały. Oczywiście w miarę postępów w pracach nad grą jest coraz lepiej, ale gdy widziałem już Battlefielda: BC, Killzone 2, UT3, czy nawet COD4, to Halo 3 w niczym nie jest w stanie mnie pod względem oprawy zachwycić.

Aaa jeszcze warto zwrócić uwagę na animację postaci - Brute kopiący marines'a na początku filmiku to jeszcze etap pierwszego Xboxa - ich animacja jest strasznie sztuczna, nijak się ma do wielu innych next-genowych tytułów :roll: ...

Nie o to jednak w tej grze chodzi - Halo to jednak Halo i w czasie rozgrywki grafika będzie miała dla mnie marginalne znaczenie. Choć mimo wszystko szkoda, że raczej nie ma szans na prawdziwie powalającą oprawę :wink: .
Poprzednia strona

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron