Teraz jest 27 kwi 2024, o 16:59


X360 - kupujecie czy nie?

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post6 sty 2006, o 11:48

ciekawe, ciekawe... ale jest jeden plus. Pewnie juz za niedlugo będą piraciki :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post12 sty 2006, o 14:58

nad xboxem 360 to bedzie mozna pomyslec pod koniec roku. zapewne srzet zostanie juz "rozpracowany" :twisted: , cena spadnie wraz z wejściem PS3, pojawią sie wreszcie dobre gry :roll: . na razie imo x360 to porażla na całej linii. Sorry, ale minimalnie podrasowanego current-gena to ja nie chce. Najbardziej śmieszą mnie ci co tak sie pienią na Xboxa360, ze taki zajebisty :lol: niestety, ale źle wydali pieniądze i boja sie do tego przyznać :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post14 sty 2006, o 00:02

Moim zdaniem po prostu jest za wcześnie. Chciałem kupić dla PGR3 stwierdziłem, że mogę się wstrzymać. Puki nie wypuszczą na prawdę next-next-genowych pozycji - nie kupuję
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post14 sty 2006, o 15:13

No, a ja zaczynam się spowrotem nakrecac na Xboxa gdy uslyszalem ze beda na niego piraty. Teraz mam jedynie dlemat czy kupic Xboxa Core czy Premium.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post14 sty 2006, o 15:58

bandi napisał(a):Moim zdaniem po prostu jest za wcześnie. Chciałem kupić dla PGR3 stwierdziłem, że mogę się wstrzymać. Puki nie wypuszczą na prawdę next-next-genowych pozycji - nie kupuję


I to jest właśnie trzeźwe podejście do sprawy 8) . Po co się napalać, jeśli tak naprawdę X360 nie oferuje na razie wiele więcej niż obecne next-geny?

Od nowej generacji oczekiwaliśmy chyba przede wszystkim znaczącego skoku graficznego i poprawienia takich elementów jak fizyka, czy Sztuczna Inteligencja... Tymczasem co mamy obecnie? Fizyka to wciąż domena current-genów - Half Life 2 pokazał w tym elemencie pazurki, podczas gdy taki Quake 4 na X360 to conajmniej dwa kroki wstecz... Sztuczna Inteligencja? Nie powstała jeszcze na nową konsolę Microsoftu gra, która by naprawdę oczarowała w tym elemencie. Znaczący skok graficzny? Czyżbym słyszał ciche Project Gotham Racing 3, może Kameo? Owszem, są ładne, ale to chyba jednak nie nowa generacja...

Nie chcę tu zaczynać kolejnej niekończącej się dysputy na temat tego, czy mamy już do czynienia z next-genem czy nie - odpowiadam tylko na pytanie zawarte w temacie. Tak naprawdę wszystko zależy od tego, czego oczekuje się od nowej generacji - jeśli ten poziom jaki jest obecnie ci wystarcza - kupuj. Jeśli nie - poczekaj aż wyjdą naprawdę potężne produkcje, wyciskające już co nieco z trzystasześćdziesiątki i dopiero wtedy pomyśl nad zakupem. Jeśli chodzi o mnie, na pewno nie porywałbym się na to, żeby wydawać kupę kasy w sprzęt, który mnie na razie nie zadowala...
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Re: X360 - kupujecie czy nie?

Post14 sty 2006, o 16:09

3 X NIE !!!!!
PS3 RULEZZZZZ ( tak można gadać , NIE MA JESZCZE A TEN JUZ WIERZY ) na to mam to - 3 X TAK !!!! :twisted: pozdro 4 all ps maniacssssssssssssss !!!!!
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post15 sty 2006, o 17:38

Hm, nie!. Przynajmniej nie teraz bo wadliwośc sprzętu, brak sprzętu i kiepskie(na początku) gry sprzętu:)). Miałem (nie)przyjemność grać na X360 i co> Jajco, bo nie ma takiej gry która by mnie poważnie zainteresowała i przekonała. DoA4 grafika rodem z DoA3 z nowymi tłami, Oblivion? Zapowiada się super ,ale przecież wyjdzie też na pieca
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post15 sty 2006, o 20:25

Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post16 sty 2006, o 14:35

YoW napisał(a):Hm, nie!. Przynajmniej nie teraz bo wadliwośc sprzętu, brak sprzętu i kiepskie(na początku) gry sprzętu:)). Miałem (nie)przyjemność grać na X360 i co> Jajco, bo nie ma takiej gry która by mnie poważnie zainteresowała i przekonała. DoA4 grafika rodem z DoA3 z nowymi tłami, Oblivion? Zapowiada się super ,ale przecież wyjdzie też na pieca


No wlasnie. Na razie majac dopalonego pieca mozna sobie xboxa 360 odpuscic - wiele gier z niego bedzie tez na blaszaka :evil:
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post11 lut 2006, o 18:59

Czytałem w PE że X360 jest na równi z nowoczesnymi piecami :evil: . A przecież konsola ma przynajmniej wyprzedzać dobrego peceta o 2 lata. To co robi Microsoft jest śmiechu warte.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post10 mar 2006, o 15:49

racja. Przeciez wystarczy rok, dwa, i iXiak costanie w tyle za blachą ;/. Chcialbym sie mylic w tej kwestii, ale cos mi sie wydaje ze tak wlasnie bedzie. :?
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Post13 mar 2006, o 10:47

ja zdecydowanie NIE kupuje. Dla mnie x360 to niestety porażka, a niestety bo bardzo liczyłem na ten sprzecik (w koncu na pewno juz niedługo będą na niego kopie zapasowe :roll: - z ps3 moze nie być tak różowo).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości