Teraz jest 29 mar 2024, o 14:58


X360 - kupujecie czy nie?

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post24 sie 2006, o 16:44

OK panowie, sprowokowaliście mnie do napisania posta. Krótko: nie zgadzam się z Wami. Statystyki mówią co innego. Każdy sapie: "biorę 360". Wyjdzie PS3 i pozamiata...
Człowiek jest jak stara dziwka. Jęczy, sapie, narzeka, kręci głową... A jak przyjdzie do zmiany stręczyciela to... nagle on jest git!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post24 sie 2006, o 17:25

Sonial13 to nie jest tak :-)

X360 daje duże nadzieje, tymbardziej że poprzednik bardzo dobrze zadebiutował.

Teraz widać że Bill Gates nie analizuje tylko już ma zaplanowany program na pare lat. Idzie z Impactem. Sprytnie podkupi tyle wydawców i developerów ile będzie trzeba aby jego konsola była numer 1

Z pewnością zauważyli to "chłopaki" :) z Nintendo. Dlatego obrali zupełnie inną strategię - zarazem bardzo dobrą bo produkt Ninny wybierze bez zawachania osoba która ma dużo innych wydatków a też chciałaby miło spędzić czas przed displayem :-)

PS3 wybiorą osoby dla których gry i elektronika to nr 1 (choć są wyjątki - np Ja :-) albo zarabiają tyle pieniędzy że nie mają co z nimi zrobić ;-)

Aha a wracając do twojej wypowiedzi. Jeżeli PS3 okaże się zdecydowanym liderem, to niestety będzie trzeba wyłożyć więcej pieniążków i ją kupić - to jest oczywiste i nie można mieć do takich osób pretensji że wcześniej chwalili to a później tamto... :-)
Obrazek
Obrazek

Gość

Post25 sie 2006, o 14:54

Sonial13 napisał(a):OK panowie, sprowokowaliście mnie do napisania posta. Krótko: nie zgadzam się z Wami. Statystyki mówią co innego. Każdy sapie: "biorę 360". Wyjdzie PS3 i pozamiata...
Człowiek jest jak stara dziwka. Jęczy, sapie, narzeka, kręci głową... A jak przyjdzie do zmiany stręczyciela to... nagle on jest git!


Ja przestanę psioczyć na PS3, gdy będzie już tanią dziwką i taki dziwkarz jak majonez będzie mógł sobie na nią pozwolić hehehehe xD. Póki co jęczę, sapię, nawet czasami spać nie mogę po nocach... tak mi się ta dziwka śni heheheheheh ;)
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post22 paź 2007, o 10:29

Ciekawe jak to się będzie rozgrywało po ostatnich ruchach. 360 i PS3 miały obniżki tylko Wii cały czas trzyma starą cene...
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post22 paź 2007, o 21:57

I niestety nie zapowiada się na obniżki jeżeli chodzi o konsolki Nintendo. Mamy już za 999 zł konsole. Cena powinna według mnie zejść do 799 zł i to jeszcze przed świętami.

PS3 mamy już za 1999zł, Xboxa z PGR za 1399 zł.

PS3 kupię jak wydadzą z dualshock 3 i pojawią się w końcu gry warte zakupu tego systemu
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post25 paź 2007, o 21:34

xbox 360 arcade najnowszy podobno nawet za 999zł! Nintendo nawala, ale z drugiej strony trudno sie dziwić. Skoro sprzęt schodzi jak ciepłe bułeczki... Muszą sie ludzie opanować żeby obniżyli ceny :D
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post3 gru 2007, o 23:19

Muszę powiedzieć że Xboxy są wykupywane, seria Arcade była chyba dobrym strzałem ze strony microsoftu. Sam widziałem jak z mediamarkt dwóch klientów wychodziło ze swoimi pudełkami, a ps3 jakos zalega na półkach. Jest zainteresowanie bo też i tłumek stał przy standzie z xboxowym assassins creed.
Offline
Avatar użytkownika

bogaty

aktywny

  • Posty: 59
  • Dołączył(a): 19 maja 2007, o 11:06
  • Lokalizacja: poznan

Post4 gru 2007, o 09:19

jak była promocja w Carrefour xbox360 core +pgr3 za 499 zł :P, to xklocki poszły w 2 godziny wszystkie hehe
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post4 gru 2007, o 09:51

Potwierdzam, sam widziałem w galerii toruńskiej, że ludzie wychodzili z Xboxami arcade (tzn też widziałem dwóch) - może to tylko akurat fart i zbieg okoliczności, ale nie da się ukryć, że cena jest bardzo korzystna.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post12 gru 2007, o 11:58

Noo empik się postarał - w promocji przedswiątecznej Xboxa 360 można kupić za 799zł! Ja jakbym nie miał 360tki to długo bym się nie zastanawiał :)
Offline
Avatar użytkownika

bogaty

aktywny

  • Posty: 59
  • Dołączył(a): 19 maja 2007, o 11:06
  • Lokalizacja: poznan

Post12 gru 2007, o 12:12

Piotrek ja chciałem kupic drugiego x'a na zapas hehe i jak sie tylko pojawiły to juz znikły i tyle w poznaniu dostac je mozna
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post30 gru 2007, o 18:26

Kupuje i to nie ma bata , w kwietniu X360 + LCD 32' i 4 gry. :) Będzie IWUL hehe , w PS3 też się zaopatrzę , ale póki co nie ma za bardzo w co na nim grać. Czekam na MGS 4 i na jeszcze większą obniżkę , ale póki co X360 jest pewny jak amen w pacierzu. Nie sądziłem , że kiedykolwiek to powiem , ale Micro$hit tym razem się postarał jak mało kto , a SONY ... no nic ... dało dupy po całości.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron