Teraz jest 16 kwi 2024, o 20:58


Project Gotham Racing 3

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Project Gotham Racing 3

Post15 lis 2005, o 13:11

To moim zdaniem jeden z tych tytułów startowych na Xboxa 360, na które naprawdę warto czekać. To będzie nadal wysoka grywalność cechująca tą serię, poparta next-genową grafiką, czyli mix powinien być udany :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post23 lis 2005, o 19:40

mnie specjalnie pgr3 nie grzeje, ale znam takich dla ktorych jest najlepszą grą startową. Oprocz grafy jakos nie widac specjalnych zmian..

Gość

Post24 lis 2005, o 00:27

Piotrek napisał(a):mnie specjalnie pgr3 nie grzeje, ale znam takich dla ktorych jest najlepszą grą startową. Oprocz grafy jakos nie widac specjalnych zmian..


Piotrek a jakich zmin oczekiwałeś?

Jak dla mnie to PGR3 i Perfect Dark to dwa naprawdę moce tytuły "launchowe". Reszta niestety mnie nie zachwyca. Ogólnie mówiąc, X360 lekko mnie rozczarował... zobaczymy co będzie dalej.
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post24 lis 2005, o 09:46

I tak w to nie zagram więc nawet nie patrzę - czego oczy nie widzą tego dupie nie żal.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post1 gru 2005, o 23:12

Widzieliście porównanie grafiki PGR3 odpalanego na HDTV i zwykłym TV? Jeśli skok jakościowy jest rzeczywiście AŻ TAK duży, to kompletna porażka... Jeśli to ma być nowa jakość to ja podziękuję, bo zanim w Polsce HDTV wejdzie do powszechnego obiegu, minie jeszcze "trochę" czasu :roll:
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post23 mar 2006, o 01:38

Faktycznie - skok jakościowy jest bardzo duży. Na zwykłym TV nie mamy wrażenia że to generuje konsola nowej generacji.

Na monitorze LCD w wysokiej rozdziałce robi wrażenie, ale na HDTV 32" to dopiero powinien być odjazd.

Reasumując - bez HDTV troche żal grać w gry z X360/

Ci co nie kupią albo nie mają dobrego monitora VGA (chociażby 19" CTR) niech lepiej odkładają kasę na Revolution :-)
Obrazek
Obrazek

Gość

Post31 mar 2006, o 07:23

NO>>>.... Jesli ktos ma X360 to radze mu kupić albo HDTV, albo kabel łączący konsolę z PC'towym monitorem i tam wejść w nową erę jakości obrazu gier... :D
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post23 lip 2006, o 10:09

Gra prezentuje się bardzo dobrze, tamte screeny porównawcze nie prezentowały realnego stanu graficznego tej gry (chyba shoty z PGR3 na normalnym TiViku pochodziły z jakiegoś wiekowego Rubina :roll: ). Jeśli ma się tylko porządny telewizor obsługujący chociaż te 60Hz, to naprawdę już wtedy gra pokazuje swoje oblicze, wcale nie potrzeba HDTV aby móc cieszyć się grą. To na pewno jeden z najładniejszych tytułów startowych na 360'tkę, zresztą do teraz nie ma wielkiej konkurencji pod tym względem.

A sama gra to jest to, do czego seria nas przyzwyczaiła - nie ma rewolucji i każdy grający choćby w prequela powinien wiedzieć, czego się spodziewać. Martwi mnie tylko fakt, że w singlu nie ma za wiele do roboty - w PGR2 na rozpracowanie wszystkiego potrzeba było kilkudziesięciu godzin grania, tutaj na pewno wszystko da radę ukończyć szybciej, dlatego wskazane jest granie online.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post2 mar 2007, o 22:42

Wybaczcie za post pod postem, ale w ostatnim miesiącu pograłem dłużej w PGR3 i dopiero teraz tak naprawdę doceniłem ten tytuł. Szczerze mówiąc, według mnie trochę przeszedł on bez echa - głośniej było o nim na początku, przy launchu systemu, ale szybko o grze ucichło, choć nie wiem czemu bo to przynajmniej dla mnie jeden z najlepszych tytułów, w jakie grałem do tej pory na 360'tce (fakt, może mam jeszcze wiele zaległości, ale jednak :P ...).

Na razie pozaliczałem wszystko na złotko i było prosto, więc będę co jakiś czas wracać do tej gry, żeby partiami zaliczać całość na platynkę :P . Racja, może główny tryb zbyt żywotny nie jest, ale do dobrych wyścigów się jednak wraca, więc fakt faktem, że jeszcze sporo godzin w PGR3 z pewnością przede mną :wink: . Pograłbym online, no ale niestety - brak wykupionego Golda skutecznie odrzuca mnie od tego pomysłu :roll: ...
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post4 mar 2007, o 19:46

Ja mimo ze posiadam PGR6 to jakos nie zagrywalem sie w ten tytul. Moze najwyzszy czas zeby ja odpalic i ponabijac gamescore :wink: .
Offline

Dizzy

bywalec

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): 4 mar 2007, o 20:29

Post4 mar 2007, o 21:20

PGR przeszedłem już jakiś czas temu, ale teraz stanowczo wole sobie pograć w Test Drive'a niż w ten tytuł.

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron