Teraz jest 29 mar 2024, o 11:52


Kameo: Elements of Power

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post20 paź 2005, o 09:26

Jaka podobno ma nie być już na PS3 - pewnie wymyślą coś nowego - a może już coś wymyślili.

Ale to dobrze.

A odnośnie Kameo- to coraz bardziej podoba mi się ta gra.
Jak będę miał możliwość = 360 - to napewno zagram.
Offline

depesz

początkujący

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 31 sty 2006, o 18:41

Mam na X360

Post31 sty 2006, o 18:44

4 gry: PGR3, Condemned, Final Fantasy XI i Kameo - i to Kameo jest najlepsze!:) Po prostu niesamowita grywalność, NIESAMOWITA:)
Polecam wszystkim:D
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post31 sty 2006, o 22:52

Czemu taka niesamowita? Czy przypadkiem nie jesteś zaślepiony ździebko wypasioną grafą? Bo procz niej to chyba az taka rewelacja nie jest...
Offline

depesz

początkujący

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 31 sty 2006, o 18:41

Grafa?

Post10 lut 2006, o 17:49

Owszem, grafa jest niezła, ale nie o grafę tu chodzi!
Zagadki logiczne pierwsza klasa! Czasem trzeba się cofnąć ileś poziomów, bo coś Ci w głowie świta że nowo zdobyty Elemental, a raczej jakaś jego zdolność, pomoże rozwiązać jakiś problem nie do przejścia dotąd (subquesty z pomaganiem) - wracasz, stosujesz i jeeee!!
Fabuła! Tu wreszcie jest fabuła!
No o KLIIIMAATTT!! Miód leje się wiadrami z ekranu:D

Mnóstwo dodatków uatrakcyjniających rozgrywkę - skórki dla Elementali do znalezienia, "gry wewnątrz gry" do których można powracać w trakcie rozgrywki i poprawiać wynik, bonusy do odblokowania - ta gra jest naprawdę wielka!
I nie, nie jestem zaślepiony grafiką, grafika urzekła tylko moje serce;)
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post11 lut 2006, o 19:04

Eee??? Odpal sobie Jaka, Ratcheta i innego Slya a następnie porównaj do Kameo. No i co??? Jajco! Mimo iż kameo ładnie wygląda to nie ma w nim nic nowego, niezwykłego co mogło by zwrócić uwagę. A gdyby to wypuścić na Xkloca albo Gacława to po kilku dniach zapomniałbyś że ta gra wogóle istnieje. Więc jest to gra w stylu odpal i zapomnij 8)
Offline

depesz

początkujący

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 31 sty 2006, o 18:41

YoW

Post12 lut 2006, o 12:45

Grałeś w Kameo że takie bzdury opowiadasz? Nie? Więc daj sobie na luz i pisz o czymś co znasz osobiście a nie tylko kłapiesz jadaczką aby kłapać.
Offline

Tokar

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 31 gru 2004, o 14:47

Post12 lut 2006, o 14:32

ale w sumie ma troche racji. Jakos w rekckach nigdzie nie zachwycają się gameplayem. Raczej dobry tytuł ale nie przesadzaj że tak zrywa kask. no i podobno krotki...
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Re: YoW

Post13 lut 2006, o 16:26

depesz napisał(a):Grałeś w Kameo że takie bzdury opowiadasz? Nie? Więc daj sobie na luz i pisz o czymś co znasz osobiście a nie tylko kłapiesz jadaczką aby kłapać.

Tak się składa że doszedłem do połowy gry w Kameo, więc ty lepiej się nie odzywaj:). Bo oprócz grafiki nie ma nic w kameo, co mogło by przyciągnąć moją uwagę, na dłużej niż godzinę. Fakt prawie cały czas grałem w kameo z kumplem w trybie kooperacji, ale to chyba też coś znaczy:).
Ostatnio edytowano 18 lut 2006, o 14:41 przez YoW, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Re: YoW

Post15 lut 2006, o 19:52

YoW napisał(a): Tak się składa że doszłem do połowy gry w Kameo, więc ty lepiej się nie odzywaj:). Bo oprócz grafiki nie ma nic w kameo, co mogło by przyciągnąć moją uwagę, na dłużej niż godzinę. (...)


No i YoW pozamiatał niedowiarkami, buehehehe!!! Se myślicie, że co, że YoW to jakiś napis na etykietce od butli z winem? Że niby popierdółka jakaś??? No, jedź z nimi YoW, nie daj się!!! Trzymam kciuki. Bi stronk, meeen, bi stronk...
P.S. Pisze się (i mówi) "doszedłem", a nie "doszłem".
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post10 mar 2006, o 15:47

ten co po nim jedzie :lol: daj se siana sonial :D.

Co do gry to musze powiedziec ze widziałem ją w ruchu i graficznie mnie niczym nie powaliła. Prócz ostrych tekstoru to jest current-generacja a nie "next" :). Zaś co do samej gry to sie nie wypowiadam bo musiałbym dłużej pograć.
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post6 lip 2006, o 22:54

Bez przesady Piotrek grafika jest ładna i myślę żę 8 to odpowiednia ocena za grafę. Nie mogę się doczekać kiedy gra zostanie zrecęzowana w OGM.
Offline

Tokar

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 31 gru 2004, o 14:47

Post8 lip 2006, o 11:30

hmm ja widziałem w mediamarkt i muszę przyznać, że gra jest bardzo ładna. ale nie wyróżnia się specjalnie jesli chodzi o starszą generacje, w takim sensie ze poziomy nie są na przykłąd jakos bardzo rozległe czy cos w tym stylu.
Poprzednia strona

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron