Teraz jest 28 mar 2024, o 11:03


99 Nights

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

99 Nights

Post5 sie 2005, o 14:34

Przeglądając trailer`ki natknąłem się na ten tytuł i powiem Wam, że to co zobaczyłem wbiło mnie w fotel. Walić wszystkie Dynasty Warriors i Spartan: Total Warrior. To co dzieje się na ekranie jest przerażające. Proponuje policzyć liczbę przeciwników na ekranie. Wystarczy, że powiem, że jest to liczba masakryczna, a silnik nawet nie czknął. Mam naprawdę duże wątpliwości co do tego na co powinienem pieniądze zbierać (odkurzacz miałem kupić) bo X360 staje się powoli priorytetem.

Link do trailerka: http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=2044
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post8 sie 2005, o 08:15

Obrazek

Obrazek


Obrazek


Ja trailerka jeszcze nie widziałem tego najnowszego ale potem ndrobie zaległosci :). Wiecie co a mnie juz wcale nie powala taka liczba postaci na ekranie. Wolalbym raczej lepsze dopracowanie mniejszej ilosci, niz setki, ale niewiele rozniace sie od current genów :?
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post10 sie 2005, o 11:08

Wiesz co Mario, masz rację. Podłuższym zastanowieniu doszedłem do wniosku, że ta gra (o ile nic poza wyzynaniem groma wrogów na raz) nie zaoferuje nam zbyt wiele. Będzie to chyba przypominało strzyżenie trawnika albo robienie Finladii z żórawinek czyli totalna masakra bez pomyślunku, taktyki i wogóle :D.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post10 sie 2005, o 13:22

Heh wszystko wygląda ładnie pięknie szczególnie masa wrogów ale jak mówicie po paru godzinch stanie się monotona i schematyczna mimo to trzymam za nia kciuki. Może się pojawia jakieś patenty które sprawia że gra nie będzie monotona ale w to szczerze wątpie:(
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post16 wrz 2005, o 23:17

Na targach TGS zaprezentowany został gameplay. Gra w aspekcie wizualnym zawiodła mnie w każdym elemencie - modele postaci nie odbiegają szczegółowością od tych, jakie już teraz możemy oglądać na current-genach, przez cały czas otacza gracza wszechobecna mgła (maskująca niedoróbki graficzne), a i samo otoczenie jest biedne. "Najlepsze" jednak są momenty, kiedy da się zauważyć, jak cała góra w promieniu kilkudziesięciu metrów, w jednej chwili dorysowuje się :shock: - cóż, nie tego spodziewam się po grze pisanej na next-gena...Wrażenie może robić chyba jedynie duża liczba jednostek naraz na ekranie - reszta kuleje.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post22 wrz 2005, o 14:26

No i tak jak mówisz sarge może okazać się żę 360 nie będzie tak potężny ja tracę zaufanie M$ i wogóle nie lubie Bila n=bo mam PC ale chyba każdy tak ma :) :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post22 wrz 2005, o 15:35

YoW napisał(a):No i tak jak mówisz sarge może okazać się żę 360 nie będzie tak potężny ja tracę zaufanie M$ i wogóle nie lubie Bila n=bo mam PC ale chyba każdy tak ma :) :twisted:

Zaraz, zaraz... Nigdzie nie napisałem, że Xbox 360 jest słaby technicznie, tylko że akurat ta gra zawodzi mnie póki co pod względem wizualnym. Wiadomo, że jeden tytuł nie dowodzi mocy danego sprzętu, więc nie oznacza to, że konsola jest w ogóle słaba... Zresztą daleko nie trzeba sięgać - Oblivion, Gears of War, czy Ghost Recon: AW to najlepsze dowody na to, że w tej konsoli drzemie duża moc, która tylko czeka na jej wyeksploatowanie (teraz nie można mówić o jej wyczerpaniu, bo to dopiero pierwsza generacja gier).
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post22 wrz 2005, o 16:39

Hmmm, ja już za bardzo nie wiem co mam myśleć o tej grze. Z jednej strony czuje, że taka młucka była by zabawna ale zastanawia mnie na jak długo?? Chociaż w Chaos Legion wybiłem 30 godzin.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post24 wrz 2005, o 09:01

no wlasnie, jak dlugo? Ja mysle z ze po kilkunastu minutach bym sie zanudził. I nie pomogła by tu super grafa
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Re: 99 Nights

Post26 wrz 2005, o 18:16

damek82 napisał(a):(...) Mam naprawdę duże wątpliwości co do tego na co powinienem pieniądze zbierać (odkurzacz miałem kupić) bo X360 staje się powoli priorytetem. (...)


Sorki, ale nie mogłem tego zostawić bez "obgadania":
BUEHEHEHE!!!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post29 wrz 2005, o 10:10

hehehe jak widać różni ludzie, różne priorytety :D
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post20 paź 2005, o 09:16

Bez względu na to jak się będzie prezentowała ta gra graficznie- to ja nie za bardzo przepadam za tego typu grami- szybko się mi nudzą- ale mogę się mylić i może tet tytuł zaoferuje coś ciekawego.
Z drugiej strony to dobry odstresowacz- mozna się porządnie wyładować.
Następna strona

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron