Teraz jest 28 mar 2024, o 12:22


Gears of War

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Gears of War

Post5 sie 2005, o 13:30

Zerknijcie no ludzie jak prezentuje się jeden z "pewniaków" na nowego X`a. Ja jestem pod wrażeniem jeśli chodzi o grafikę ale z tego co wiem monstery mają kiepske AI. W sumie nie wiem co mam o tej grze myśleć, oby nie wyszła z tego "pokazówka" (wizualna). Z gre zabrało się Epic trzeba być więc dobrej nadziei.

Link do trailerka: http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=1650
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post6 sie 2005, o 13:36

To będzie zaj****** gra widziałem trailery zapowiada się smakowicie mniam, mniam. Ja chcę w to grać
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post8 sie 2005, o 08:11

ładne, ładne.. widziałem trailerek i było co ogladac :). ale jakims wielkim hiciorem dla mnie gears of war nie jest..
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post8 sie 2005, o 10:34

No zobaczymy jak wyjdzie :D. Wydaje mi się, że będzie to gra, dla której ludzie będą kupowali konsole. Epic nie wydaje kichy.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post8 sie 2005, o 11:18

Mario skąd ten pesymistyczny stosunek do Xkloca ja dzięki tej grze i Oblivionie przekonałem się do 360 czekam z niecierpliwością na wydanie Xa 360(co za głupia nazwa:() to w niemczech wystawią ją i będę grać a wy będziecie musieli poczekać kilka lat :twisted: :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post8 sie 2005, o 16:06

Słuchaj JOŁ, ja wiem, że jestem ze wsi i nie kumam slangu i skrótw myślowych. Co chciałeś nam powiedzieć ??
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post8 sie 2005, o 17:56

damek82 napisał(a):Słuchaj JOŁ, ja wiem, że jestem ze wsi i nie kumam slangu i skrótw myślowych. Co chciałeś nam powiedzieć ??

To że jak se pojadę do niemiec rowerem nie daleko mam wejdę sę do sklepu Madcośtam to będzie stał tam nowiutki X360 niedługo po premierze w europie i będę grał i grał(obecnie szpilam tam w Xboxa, gacka,PS2,NDS)
I co łyso ci ;)

Gość

Post9 sie 2005, o 03:42

YoW a Ty myślisz, że X360-tki będę przywozić do nas z Syberii ? :lol: Daj spokój stary... tylko Europa zachodnia! Z resztą teraz i tak masa ludzi wyjeżdża na zachód za pracą, więc chyba nie tylko Ty sobie przywieziesz nowego X'a :D

Zakozaczyłeś że hej :wink:

Gość

Post9 sie 2005, o 03:52

A co do Gears of War... ( bo chyba taki mamy temat :p )
to zapowiada się naprawdę rewelacyjnie. Wystarczy oblukać trajlerka.

Tutaj tym razem stanę po stronie YoW'a... Mario nie żebym się czepił, ale gdyby to się nazywało Killzone 4 i było exclusivem na PS3 zapewne miałbyś podczas oglądania tego filmiku z pięć orgazmów :wink:

Ja naprawdę się nie czepiam :D

Pozdro
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post9 sie 2005, o 14:05

wiecie, kazdy ma inny punkt widzenia :). Mnie nie bardzo interesują takie gry wiec gears of war tez nie robi na mnie wiekszego wrazenia :roll:
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post9 sie 2005, o 18:45

Ta oczywiście ta gra musi robić wRARZENIE onieważ od renderów PS3 jest jak najbardziej real time ja do dziś szukam swojej szczęki która mi wypadła po obejrzenia trailerów a majonez chodzi mi oto że będę w niego grał a nie kupował ;)
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post10 sie 2005, o 10:43

Chłopcy, a w Unreal`a graliście? Przecież ten tytuł nie może być kiepski. Powiem wręcz, że on ma obowiązek być co najmniej bardzo dobry.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Następna strona

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron