Teraz jest 28 mar 2024, o 15:50


Gears of War

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post11 mar 2007, o 01:20

bo po co je robić jak i tak będą skopane ??? ja też nienawidzę jak robi się konwersje killerów z konsol na blaszaki :( no po prostu mnie to wkurwia dosłownie i tyle...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post13 mar 2007, o 00:20

Artix napisał(a):A tymczasem coraz głośniej przebąkuje się o wersji na PC, która jest już ponoć w fazie produkcji :/. Bardzo liczę na to, że Gears of War jednak na zawsze zostanie exclusive'em dla 360-tki, ale wydaje się to coraz mniej prawdopodobne :/.


Ja jestem w 100% pwny że konwersja będzie. Takie czasy, Microsoft ma zapewnioną kase wiec to zrobi. Oby tylko chociaz troche z tym odczekali.
Offline
Avatar użytkownika

BartX

OGM Member

  • Posty: 69
  • Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 14:48
  • Lokalizacja: Łódź

Post29 kwi 2007, o 10:04

Nawet jeśli będzie to i tak będzie miała nienormalne wymagania sprzętowe. Byłbym bardziej zadowolony, gdyby jednak GoW był dalej exclusive'em dla X360. GoW jest nadal powodem do zakupu 360 - tki więc szkoda by było, gdyby ukazał się na PC...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post29 kwi 2007, o 12:57

Ale pewnie sie ukaże nic na to nie poradzimy. Pytanie tylko po jakim czasie :D. Bo jesli po takim jak Halo 3 to będzie znowu śmiesznie :lol:
Offline
Avatar użytkownika

BartX

OGM Member

  • Posty: 69
  • Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 14:48
  • Lokalizacja: Łódź

Post29 kwi 2007, o 13:07

Wtedy to już Gears of War wyjdzie z mody jak tak długo będziemy na niego czekać, hehe. Chyba, że ukaże się z poprawioną grafiką. Bo w bliskim czasie ukaże się na PC Crysis, UT Tourament 07 i inne i pewnie spowodują, że GoW nie będzie już takim szokiem pod względem grafiki.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post1 maja 2007, o 19:02

Mario napisał(a):Ale pewnie sie ukaże nic na to nie poradzimy. Pytanie tylko po jakim czasie :D. Bo jesli po takim jak Halo 3 to będzie znowu śmiesznie :lol:

Chyba Halo 2 :wink: . Sorry, nie mogłem się powstrzymać :lol: ...

Ale fakt, jeśli opóźnienie było by tak duże, to już nie będzie dla PC'owców to samo, co dla posiadaczy X360 na tą chwilę :P
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post7 maja 2007, o 12:49

Dla mnie to jest śmieszne. Po co dla przykłądu teraz wydają Halo 2 jak to juz jest stare, żeby nie powiedzieć przestarzałe.. Tak samo będzie z GOW. O ile bedzie bo cały czas nawet nie ma potwierdzenia prac nad wersją na Pc.
Offline
Avatar użytkownika

BartX

OGM Member

  • Posty: 69
  • Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 14:48
  • Lokalizacja: Łódź

Post7 maja 2007, o 19:58

Piotrek napisał(a):Dla mnie to jest śmieszne. Po co dla przykłądu teraz wydają Halo 2 jak to juz jest stare, żeby nie powiedzieć przestarzałe.. Tak samo będzie z GOW. O ile bedzie bo cały czas nawet nie ma potwierdzenia prac nad wersją na Pc.


Masz sporo racji. Halo 2 właściwie się nie sprzeda. Bo może i by się sprzedało jako grę dołączaną do Visty, ale jest o wiele lepszych takich tytułów. Z GoW może być trochę lepiej, ale sądzę, że nie sprzeda się w takiej ilości egzemplarzy jak na X360 :|
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post11 maja 2007, o 12:57

BartX napisał(a):
Piotrek napisał(a):Dla mnie to jest śmieszne. Po co dla przykłądu teraz wydają Halo 2 jak to juz jest stare, żeby nie powiedzieć przestarzałe.. Tak samo będzie z GOW. O ile bedzie bo cały czas nawet nie ma potwierdzenia prac nad wersją na Pc.


Masz sporo racji. Halo 2 właściwie się nie sprzeda. Bo może i by się sprzedało jako grę dołączaną do Visty, ale jest o wiele lepszych takich tytułów. Z GoW może być trochę lepiej, ale sądzę, że nie sprzeda się w takiej ilości egzemplarzy jak na X360 :|

Na poprawkę należy wziąć to, że praktycznie ŻADNA gra na PC nie sprzedaje się tak dobrze jak największe hiciory z konsol (mówię tu o milionach "opchniętych" egzemplarzy). Taka jest prawda, choć oczywiście zdarzają się pojedyncze wyjątki (World of Warcraft na przykład)...

A niech sobie nawet i Gears of War na PC wydają - jeśli ma w to zagrać większa ilość graczy, to czemu nie? Tylko niech ewentualna konwersja będzie na wysokim poziomie, a nie potworek w stylu RE4 :roll: ...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post22 paź 2007, o 10:28

Mam nadzieję, że te wszystkie nowe poziomy co będą w wersji na PC GOW będą też mogli pobrać potem Xboxowcy. Zawalczyłbym z tym Burmakiem, taaaak :)
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline

Bari

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 26 sty 2008, o 20:08
  • Lokalizacja: Łódź

Post26 sty 2008, o 22:55

Hmm, gearsy to chyba moim zdaniem multi, teraz odpaliłem ja na pc i jest trochę gorzej niz na x360 (sterowanie). Może to kwestia przyzwyczajenia, ale po tylu godzinach, nie, dniach albo nawet tygodniach spędzonych na Multi trudno mi się przestawić na inny kontroler. Teraz kupiłem sobie specjalnie kabelek żeby pada do x360 podłączyć do pc, ale zainstalowałem sterowniki i wymagany program i coś mi go nie może znaleźć :/
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post29 sty 2008, o 00:55

hmm przecież pada od Xboxa 360 można podłączyć do pc wiec w czym problem? Normalnie pod usb i jedziesz.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron