Teraz jest 29 mar 2024, o 16:36


Gears of War

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post3 mar 2007, o 14:05

Sarge napisał(a):Teraz będę atakował Gearsów na Co-op'a, wrażenia powinny być jeszcze lepsze .


Mozesz byc pewien ze wrazenia beda jeszcze lepsze :wink: . Sam gralem troche w Co-op'a niestety troche za krotko :( . Gdy juz zaliczysz gre na Co-op'a startuj do GOW na Insane (chyba ze przejdziesz ja razem z kumplem :wink: ) bo nawet samemu gra sie fajnie na Insane.
Offline

Dizzy

bywalec

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): 4 mar 2007, o 20:29

Post4 mar 2007, o 20:35

Przeszedłem już GOW i muszę przyznać że dawno tak się nie bawiłem grając w strzelaninę! Łyknołem grę juz dwa razy na Hardcore i Insane szkoda tylko że raczej nie będę miał okazji zagrać w Co-op'a. Zawsze byłem raczej zwolennikiem gier platformowych albo przygodowych, ale muszę przyznać że ten tytuł jest wart każej złotówki :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post5 mar 2007, o 01:37

Dizzy napisał(a):Łyknołem grę juz dwa razy na Hardcore i Insane szkoda tylko że raczej nie będę miał okazji zagrać w Co-op'a.


Podaj gamertag to pogramy po necie :wink: . Gra w GOW'a przez net tez jest swietna!
Offline

Dizzy

bywalec

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): 4 mar 2007, o 20:29

Post5 mar 2007, o 14:48

Luke napisał(a):Podaj gamertag to pogramy po necie . Gra w GOW'a przez net tez jest swietna!


Niestety, ale kilka dni temu skończył mi się Xbox Live :( . Jednak jak tylko spowrotem zakupię abonamęt to dam znać :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

Abe

bywalec

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): 5 mar 2007, o 14:53

Post5 mar 2007, o 15:10

Ja przeszedłem GOW na hardcore, a na Insane przechodze aktualnie z kumplem i jesteśmy w trzecim akcie. Narazie idzie dość łatwo :wink: . Zobaczymy jak będzie dalej.
Offline
Avatar użytkownika

Riddick B.

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 5 mar 2007, o 21:32

Post6 mar 2007, o 22:39

Gra jest prześwietna. Ale nie ma co się dziwić, wyszła na najlepszą konsolę next-gen. Szkoda tylko, że takiej grafiki na konsolach nie zobaczymy jeszcze długo. Aż do wyjścia Mass Effect, Halo 3, czy UT3 (tutaj gorzej bo to ten sam graficzny silnik a będą otwarte przestrzenie). Wiadomo, że żadna gra na ps3 wcześniej nie podniesie graficznej poprzeczki. A pewnie dużo później również nie.
Offline
Avatar użytkownika

Abe

bywalec

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): 5 mar 2007, o 14:53

Post7 mar 2007, o 11:07

Może i masz rację, ale pamiętajmy że Sony dopiero się rozgrzewa. Tak jak i Microsoft rozgrzewał się na początku z Xbox'em 360. Jak narazie to graficznie podkreślam graficznie! To Sony ma lepszy początek porównując do początku Xbox'a. Bo na początku od Xbox'a nie dostawaliśmy takich tytułów z taką grafiką jak na PS3. Może i Sony nie ma narazie tytułów, które mogłyby zagrozić Xbox'sowi, ale pamiętajmy że to dopiero początek PS3 :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post7 mar 2007, o 14:08

Od nie dlugiego czasu gram w Co-op'a na Insane. Grajac najpierw na jednego, a teraz na dwoch to gra na dwie osoby jest duzo za prosta :wink: (przynajmiej dla mnie). Oczywiscie i pomimo tego swietnie sie bawie :wink: .
Offline

Dizzy

bywalec

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): 4 mar 2007, o 20:29

Post7 mar 2007, o 14:22

Wczoraj przyszedł pad mojemu kumplowui do Xbox'a 360. Od razu powiedziałem mu żeby jak najszybciej do mnie przyszedł. Po to żeby pograć w GOW oczywiście :wink: . Gdy już zaczeliśmy grać to po prostu nie mogliśmy się oderwać! Doszliśmy tak do początku trzeciego aktu. Niestety wtedy kolega musiał już iść, ale jeszcze dziś przyjdzie do mnie i znów pogramy w GOW. Naprawde GOW na Co-op rządzi!
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post9 mar 2007, o 12:25

Może i rządzi ale jest za krótki :/. Mogli by zapowiedzieć wreszcie oficjalnie sequel bo w takim tempie to pewnie dostaniemy go dopiero na gwiazdke 2008 :/
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post9 mar 2007, o 23:48

A tymczasem coraz głośniej przebąkuje się o wersji na PC, która jest już ponoć w fazie produkcji :/. Bardzo liczę na to, że Gears of War jednak na zawsze zostanie exclusive'em dla 360-tki, ale wydaje się to coraz mniej prawdopodobne :/.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post10 mar 2007, o 16:40

Mi tam nigdy konwersje na PC'y nie przeszkadzały. Ok, ostatnio wyszedł na przykład RE4 na PC, który okazał się kolejnym słabiutkim portem, ale co mi do tego, jeśli interesuje mnie tylko wersja na konsolę? Dlatego często nie rozumiem, kiedy ktoś się burzy z samego faktu zapowiedzi portu jakiegoś tytułu :roll: ...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości