Teraz jest 28 kwi 2024, o 00:14


Gears of War

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post20 gru 2006, o 15:17

No sorry ale dalej podtrzymuje swoje zdanie - ludzie zachwycają się głównie grafiką a nie rozgrywką. Co tu macie nowego? Chowanie i strzelanie sie było już dawno, tyle że tutaj ładniej to wyglada ;). Grając z kolegą przeszlismy pierwszy kat (Walka z... już nie pamietam jak ona sie nazywa ;)) i spoko, nie jest źle, tak na 8 :roll: . No coz, nie kupie tego tytułu, nie porwał mnie, pogram z kolegą i starczy :roll:
Offline

qbes

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 21 gru 2006, o 17:35
  • Lokalizacja: Toruń

Post21 gru 2006, o 17:43

Osobiście GoW mi sie bardzo podoba przeszedlem na wszystkich poziomach trodności i musze powidzieć, że mi sie nie znudził a teraz sztiksam po necie tylko :) . A co do tego jak kolega powiedział wyżej kolega ciągle strzelasz chowasz sie czy jakos tak a co bys chcial latać? :o nie rozumiem takich ludzi jak kolega wyzej a co powiesz o grach samochodowych caly czas prowadzisz fure jo i co z tego ;o ? chcalbys plywac fura po wodzie bueheh ?
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post16 sty 2007, o 12:24

Gra jest świetna, szczególnie na dwóch graczy. Dobrze że twórcy coraz częsciej nie zazpominają o kooperacji, także o tej na podzielonym ekranie bo to ważne (ostatnio wszyscy lecą tylko w stronę online).
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post8 lut 2007, o 23:32

W GOW mam juz ostatnia walke. Sama gra jest po prostu swietna! Obecnie gram na Hardcore i mam nadzieje ze zdolam przejsc gre drugi raz na Insane :D . Choc pewnie to nie bedzie latwe :) .
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post9 lut 2007, o 01:06

Uuuu sam do insane raczej nie podchodz :? Trzeba mieć kogoś do pomocy bo komputer jest zbyt głupi, a pomoc jest bardzo porzebna, szczególnie w ostatniej walce.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post9 lut 2007, o 14:38

Racja. Najlepiej do coop podchodzić online - wtedy wszystko widać i nie trzeba męczyć się z podzielonym ekranem. BTW skrzynka piwa dla tego kto przejdzie GOWa sam na insane...
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post10 lut 2007, o 00:10

Juz teraz gdy gram na Hardcore glupi komputer ciagle pakuje sie pod bosa i na samym poczatku ginie. Wiec pewnie macie racje ze jesli ktos przejdzie GOW na Insane i oczywiscie mam na mysli przejscie na jednego :) , to bedzie naprawde prawdziwym wyjadaczem w strzelaninach :) .

Gość

Post10 lut 2007, o 02:09

Ja na Insane zaległem na długi czas przed ostatnim bossem. Chłopina był trochu denerwujacy. Odstawiłem GoWa na dzień, później zrobiłem hosta na Livie i przyłączył się do mnie jakiś kolo ze Stanów. Po trzech minutach boss "wysiadł z pociągu" hehee:). W singlu, do czasu ostatniego bossa Insane nie był aż tak bardzo insejnowy.

Znam osobiście jednego kolesia, który ukończył GoWa na singlu na Insane. Jest z mojego miasta i przy okazji należy do polskiej czołówki rzeźników w Halo. Wali headshoty na śpiąco drapiąc się przy tym po głowie. Normalny freak! Skrzynka piwa dla freaka! :D
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post11 lut 2007, o 15:00

Zaczolem przechodzic GOW na Insane i narazie nie jest to wcale trudne (przynajmiej do konca drugiego rozdzialu, ktory wlasnie przeszedlem :wink: ). Ciekawi mnie jaki poziom trudnosci bedzie stawial glowny bos, ktorego na Hardcore przeszedlem w miare szybko :wink: .

Gość

Post12 lut 2007, o 12:12

:) Panowie Gearsy rządzą... Przyznam sie że na początku dosc scepycznie podchodzilem do tego tytułu który wydawał mi sie standardową strzelanką z ładna grafiką i nic pozatym. I wiecie wystarczyło że pograłem 20 min w GOW aby wykrzyczeć "Ta gra jest zajebista!!!" i nie chodzi tutaj nawet o sama grafikę ktora jest wykonana po mistrzowsku ale o grywalnośc. Ta gra jest niesamowicie miodna, zwłaszcza w trybie wielu graczy (pzdr. Majo Hunta i Ax ;) ), na tyle miodna żeby przyciągnąc mnie i Majoneza do tv na 6 godzin ciągłego grania od samego rana bez sniadania ;)...
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post12 lut 2007, o 13:23

Taaa to czy tylko ja mam dość już tej ogólnoswiatowej zajawki na gowa? Ok, gra swietna ale ile mozna o niej trąbić, ciągle ją przypominać i grać po 6 godzin od rana :? ja nie jestem w stanie tego zrouzmiec. Pograłem, było fajnie, ale ludzie, są też inne ciekawe gry! Już mnie to zaczyna wkurzać bo wszyscy moi znajomi niemal grają tylko w GOWa a gdzie inne gry? Chce zagrać w co innego a tamci tylko Gow gow gow i tak w kołko :?
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post12 lut 2007, o 13:27

Witaj w klubie ;). Nie to żebym miał coś do GOWa, ale ile można... Inna sprawa że ostatnio w ogóle nie mam czasu na cokolwiek, a jak już mam to nie chce mi się nawet mówić o GOWie...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości