Teraz jest 28 kwi 2024, o 06:19


Gears of War

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post10 sie 2005, o 13:20

Bardzo dobry on musi być genialny żeby tylko niczego nie spaprali. Bochater to dopiero madafaka ma gabaryty szafy trzydrzwiowej:)
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post10 sie 2005, o 14:24

Już wiem Joł czemu Cię nie rozumiemy hehe. Dopiero teraz wiem :D. Nie stawiasz znaków przestankowych !!.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post11 sie 2005, o 12:56

No, unreal wyrwał mi troche czasu z życiorysu :D. Tylko ze.. torche mi sie juz przejadł ;)
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post16 sie 2005, o 13:54

Ja przeszłem jeden raz i rzuciłem na pułkę i siedzi ten klasyk zakurzony. Wiecie ale uneral 2 :( mam nadzieje że nie skaszanią tej gry tak jak unerala2.

Gość

Post17 lip 2006, o 00:13

Gears of War, jedną z najlepszych gier na E3!! Jeszcze ktoś jest obojętny?? Gra prezentuje się obłędnie, a na dodatek system rozgrywki jest bardzo zachwalany. Niestety krążą plotki o kampanii na 6godz... kuna, po Blacku tego nie zcierpie!! :twisted: :evil:
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post23 lip 2006, o 09:50

Ta gra z każdym miesiącem prezentuje się coraz lepiej. Prawda, może sama rozgrywka odkrywcza nie jest, ale już ze względu na samą oprawę warto się Gears of War zainteresować. X360 już naprawdę pokazuje pazurki i w momencie gdy PS3 dopiero będzie wchodzić na rynek, 360'tka naprawdę nieźle się rozkręci.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post4 gru 2006, o 13:25

Ja pogram za nieco ponad tydzień i już nie mogę się doczekać :). Majonez mi tu spamuje na gg co chwilę nie mogąc posiąść się z zachwytu, kończy już recenzję, a ja muszę biedny poczekać jeszcze jakieś... 9 dni :(. Chyba murowany kandydat do miana gry roku, hmm?
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post6 gru 2006, o 17:34

Trzeba będzie chyba zacząć grać od poziomu trudności Hardcore, bo na Casual może się to za szybko skończyć :P . Szkoda, że bez online za długo się w GOW pobawić nie można - wiem że online dzisiaj odgrywa bardzo duże znaczenie, ale liczyłem chociaż na te 12 godzin dla singleplayera... Tymczasem okazuje się, że za pierwszym razem można zejść spokojnie poniżej 10 godzin.

Hmm, nie mogę się doczekać kiedy sam wreszcie sprawdzę, czy rozgrywka w GOW naprawdę nie jest zbyt monotonna, na jaką może się zapowiadać :roll: ...

Gość

Post6 gru 2006, o 18:54

Sarge, zaręczam Ci, że nie jest monotonnie. Chyba, że monotonne może być ciągłe podnoszenie szczeny hehehee... z tym to się zgodzę. I nie jest to opinia po pięciu minutach gry. Teraz przechodzę Hardcora, a podjaranie nie uszło nic a nic. Ten tytuł ma magię w sobie. Zajebi**ie solidne 3 plus:)
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post15 gru 2006, o 14:12

Nie wiem czym tak sie majonez podniecasz.; Grałem w to troche u kumpla i raczej mam mieszane uczucia. Grafa tak, rządzi, ale przeciez to jest schemat: bieganie, ukrywanie sie i strzelanie, bieganie, strzelanie i tak w kółko. Co prawda widziałem tylko z pół godziny gry, ale troche sie rozczarowałem. Nie wiem co jest dalej, no ale początek taki sobie.

Gość

Post15 gru 2006, o 16:17

Słoik napisał(a):Nie wiem czym tak sie majonez podniecasz.; Grałem w to troche u kumpla i raczej mam mieszane uczucia. Grafa tak, rządzi, ale przeciez to jest schemat: bieganie, ukrywanie sie i strzelanie, bieganie, strzelanie i tak w kółko. Co prawda widziałem tylko z pół godziny gry, ale troche sie rozczarowałem. Nie wiem co jest dalej, no ale początek taki sobie.


Więc sądzisz, że wszyscy recenzenci wystawiajacy tej grze solidne 9+, przed pisaniem recki uwalili się na maxa i poprawili to wódą? A może M$ podpłacił wszystkiech bo potrzebny był hype na Gears of War? Proponuję przejść tą grę i wypowiedzieć się ponownie.

Też kiedyś trochę (ale tak trochę) grałem w GT3. Samochody jak kartony, brak zniszczeń... trochę się rozczarowałem.

BTW. Grają na pierwszym poziomie trudności w ogóle nie musisz używać chowania się, więc pozostaje tylko ciągłe strzelanie, strzelanie i tak w kółko... nic tylko się pochlastać.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post20 gru 2006, o 11:40

Słoik napisał(a):Nie wiem czym tak sie majonez podniecasz.; Grałem w to troche u kumpla i raczej mam mieszane uczucia. Grafa tak, rządzi, ale przeciez to jest schemat: bieganie, ukrywanie sie i strzelanie, bieganie, strzelanie i tak w kółko. Co prawda widziałem tylko z pół godziny gry, ale troche sie rozczarowałem. Nie wiem co jest dalej, no ale początek taki sobie.


Bosh, początek (szczególnie intro) kopie zadek z potrójną siłą power rade, że co że to nie ma "sęsu" (najlepiej miętowego) i co z tego? Ta gra WYMIATA, to jest prawdziwy kiler dla którego masz, ty, dziś, kupić, Xboxa 360. Ja na razie jestem na samym początku(granie u kumpla sux!!) i gra rozrywa na strzępy. System coverów to genialna sprawa, a grafika, grafika... No cóż nie ma co mówić bo by trzeba gadać godzinami, powiem że czegoś takiego nigdzie indziej nie znajdziecie, nawet na klonie. Ta gra pokazuje prawdziwe oblicze wojny, nie hurra na wroga, lecz żmudne strzelanie za osłon, bieganie od covera do covera(wiem jak to dziwnie brzmi:)). No i Marcus Fenix to prawdziwy kozak w super zbroi, i bagnet łańcuchowy to po prostu uczta dla takiego maniaka jak ja i dla wielu, wielu innych. No to byle do 24 grudnia kiedy dostanę konsolę razem z grą. Wrum Wrum:D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości