Teraz jest 20 kwi 2024, o 03:30


Cena X360 - ile będziecie w stanie dać najwiecej?

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post10 sie 2005, o 13:24

Ja nic nie dam bo nie kupię X 360 Ale 2000 zł byłoby maxymalna przeadą.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post17 sie 2005, o 16:53

Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post17 sie 2005, o 17:47

No ale to nie zmienia faktu, że nie wiemy jak będzie w POLSCE.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline

vitec19

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 17 sie 2005, o 18:06

Post17 sie 2005, o 18:09

Cena X'a może nie jest duża (299 $),ale zawsze musi być haczyk.Dowiedziałem się,że nie zamierzają dodawać do zestawu dysku twardego!To się nazywa beznadziejna decyzja.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post17 sie 2005, o 18:25

vitec19 napisał(a):Cena X'a może nie jest duża (299 $),ale zawsze musi być haczyk.Dowiedziałem się,że nie zamierzają dodawać do zestawu dysku twardego!To się nazywa beznadziejna decyzja.

To samo napisałem w newsie :wink: . Za 299$ dostaniemy iXa bez dysku twardego, niestety...


No ale to nie zmienia faktu, że nie wiemy jak będzie w POLSCE.

Wiemy, wiemy, a przynajmniej jeśli mówimy o Europie. Można spokojnie zakładać, że tak samo "goły" X na Starym Kontynencie będzie można dostać za 299 "ojro", z kolei ten dopasiony o 100 euro wiecej. Przeliczając na złotówki mamy 1200zł i 1600zł za wersję z HaDekiem. W sumie tak jak się spodziewałem, cena na pułapie ok. 1500zł.
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post18 sie 2005, o 11:47

Hmmm. To całkiem przystępnie. Będzie problem dla SONKI.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post21 sie 2005, o 09:17

wiecie co a ja bym sie nie zdziwil gdyby to cale gadanie sony o drogim ps3 to tylko pic na wode, a potem konsola wyjdzie po kosztach za cenę taką jak x360 :P. Jesli tak sie stanie, ide na wróżke ;)
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post22 sie 2005, o 00:52

Chyba to nie będzie gadanie. Sprzęt jest o wiele wiele mocniejszy od X360. Poza tym nie widzę tu sensu w całej akcji marketingowej SOny. Ja bym się tam nie przyznawał przed premierą X`a, że Plejka będzie wpizdu kosztowała. Małe żółte ludziki coś kombinują.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post15 wrz 2005, o 11:26

PS 3 będzie duzo droższa bo sam napęd Blue- Ray jest cholernie drogi- chociaż jeszcze nie jest bo go nie ma.
A odnośnie mocy sprzętu to się nie wypowiadam bo tak naprawdę nikt jeszcze nie wie jaką moc one prezentują.
Chociaż developerzy coś przebąkują o trochę mocniejszych bebechach PS3.
Tylko czy wszyscy będą w stanie je wykożystać- na pewno nie.
Takie firmy jak - Namco, Capcon, Square, Konami i kilka innych pewnie tak.

Ale jakość gier na obu konsolach raczej będzie zbliżona- przynajmniej na początku.

Gość

Post17 wrz 2005, o 06:25

mdwoods napisał(a):...Tylko czy wszyscy będą w stanie je wykożystać- na pewno nie.
Takie firmy jak - Namco, Capcon, Square, Konami i kilka innych pewnie tak.

Ale jakość gier na obu konsolach raczej będzie zbliżona- przynajmniej na początku.


mdwoods, ale to właśnie dla gier z tych firm ludzie kupują konsole, to jest oczywiste. Chyba, że czekasz na Simsy na PS3 hehhehehee.
Można wymienić kilka tytułów, które były obowiązkowe na każdego Soniacza i zapewne będą tez na PS3. I są to właśnie gry z tych firm które wymieniłeś... czy jest ktoś kto nie czeka na GT5, nowego Tekkena i Finala??
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post22 wrz 2005, o 14:24

Wiecie co mają się pojawić 2 "wersje" x360 a jedna biedniejsza i możliwe że nie obsługująca niektórych gier. Śmiać się czy płakać? :?
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post22 wrz 2005, o 15:41

YoW napisał(a):Wiecie co mają się pojawić 2 "wersje" x360 a jedna biedniejsza i możliwe że nie obsługująca niektórych gier. Śmiać się czy płakać? :?

Ekhm wiesz, piszemy o tym już od kilku miesięcy, wystarczy spojrzeć na posty wyżej... Ja ci powiadam, że powinineś się tylko cieszyć, że Microsoft daje ci wybór - możesz bowiem kupić konsolę taniej bez dysku twardego, a trzeba przyznać że cena ok. 1200zł za sprzęt nowej generacji na starcie to jest mało!

Czy wersja 'Core' nie będzie obsługiwała niektórych gier? Nie wydaje mi się, chyba że tytuły w pełni nastawione na online, gdzie dysk twardy jest konieczny (tak jak teraz Final Fantasy XI). Mówi się jedynie tylko o tym, że niektóre tytuły (Oblivion na przykład) mogą chodzić lepiej na wersji konsoli z dołączonym HDD. Tylko czy to jest jakaś specjalna nowość? Już na tej generacji daje się zauważyć, że na przykład loadingi trwają dłużej, gdy dane są doczytywane z płytki, a nie z dysku. Trzeba tylko mieć nadzieję, żeby nie potwierdziły się plotki mówiące, że gra by działała znacznie mniej płynnie na 'trzystasześćdziesiątce' bez dysku...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron