Teraz jest 28 mar 2024, o 10:49


Xbox 360 - Wygląd konsoli - Co sądzicie na ten temat ?

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post1 wrz 2005, o 14:25

Zgadzam się z tobą gunek PS2 da popalić konkurencji a blok albo nie masz PS2 i gadasz takie głupoty, albo jesteś 12latkiem z kompleksami którego nikt nie lubi i jest przemoczony sikiem nocnym do szpiku kości:) (wybór należy do ciebie)
Offline

coolkrzychu

początkujący

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 2 maja 2005, o 10:17

Post2 wrz 2005, o 10:39

!!!Xbox RULEZ!!!

Xbox 360 napewno zarządzi. Uważam też iż podobnie jak jego poprzednik jakość wykonania będzie o niebo lapsza niż Playstation. Konsole Sony to jedne wielkie gówno pod tym względem. Lasery czasami nie wytrzymują nawet dwóch lat. Mi padł mniej więcej po takim okresie czasu. Nawet konsoli nie miałem przerobionej. Z PsTwo jest jeszcze gorzej. Kumpel kupił pół roku temu a już mu bardzo cienko gry czyta. Z Zboxem jest zupełnie inaczej. Mam go już 2.5 roku a trzyma się jak nówka.


Pozdro dla wszystkich fanów X'a :)
XBOX v1.5 PHILIPS
PS2 3004 - padł laser
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post3 wrz 2005, o 09:12

YoW napisał(a):Zgadzam się z tobą gunek PS2 da popalić konkurencji a blok albo nie masz PS2 i gadasz takie głupoty, albo jesteś 12latkiem z kompleksami którego nikt nie lubi i jest przemoczony sikiem nocnym do szpiku kości:) (wybór należy do ciebie)


Ale się roześmiałem!!! "Sikiem nocnym do szpiku kości", aaa ha, ha, ha!!! Normalnie z krzesła spadłem!!! YoW rządzi!!! Łehehe!!!

P.S. Ski, wklej to do "Najlepszych dowcipów", beka straszna! Nie sądzisz???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Gość

Post3 wrz 2005, o 13:56

Normalnie, kuna ręce opadowywują...

PS3 zarządzi... X360 zarządzi... ten to, ten tamto !!

I co z tego, że np. PS3 zarządzi ? Będzie Cię na niego stać, jak jego cena osiągnie powiedzmy 3.500 zł. TO JEST KUPA FORSY !! Kwestia backupów to jeszcze bajka. A to, że na płycie będzie 50 GB danych wzbudza we mnie śmiech (szukam chętnego na ściągnięcie takiej gry z netu... no lol jak cza ;)) I pomyśleć, że nagle Sony potrzebuje max. 50 GB. No takiej głupoty to już napewno nie łyknę. Ale pomimo tego ludki się jarają tym, że hej! Nie wiem, może macie tyle kasy, jak tak to gratuluję. Po tym co Sony przedstawiło odpuściłem sobie PS3 na jakiś czas. Pomyślę o tej konsoli za 3 - 4 lata. Life is brutal.
Ciekawe ilu z Was dalej będzie się brandzlowało przed kompem na widok nowego filmiku, który i tak zostanie w swerze Waszych marzeń.
Kutaragi może mi codziennie robić nawet laskę. I co z tego, jak poprostu nie stać mnie na tak topowy sprzęcior. To, że PS3 ma wystarczyć na 10 lat to kolejny kit. Podobno mają wypuścic dwie wersje PS3. Tańszą i zwykłą, że tak powiem. Do tej tańszej to nawet chyba kabla zasilającego nie dodadzą :lol: Bo z czego mają w niej zrezygnować... Sory za offtopa, ale musiałem.


- "Mamo, a ten pan powiedział, że PS3 to syf..." Nie synku, zobaczysz nowy plejak to będzie cudo.
- "No, słyszałeś gupku jeden... PS3 jest super a Twój Xbox to normalnie złom"
- "A wcale, że nie złom, bo moim Xboxem można przynajmniej rozbijać orzechy i w ogóle on jest taki 360. I on wszystko potrafi"

eee... kiedy startuje nowy prom kosmiczny? Bo ja się chetnię zabiorę. Cziz, co za kraj.




A REVOLUTION !!!!!!!!!!!!!! WASZE KONSOLE TO JEDNO WIELKIE GÓWN* !! REVO BĘDZIE NAJLEPSZĄ KONSOLĄ... PRAWDA MAMO?


POZDRO DLA WSZYSTKICH LOLKÓW :lol:
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post3 wrz 2005, o 13:59

A PEWNIE!!! TAK TRZA BYŁO OD RAZU!!! ZA PYSK I DO LASU!!!

BRAWO!!! MAJONEZ NA PREZYDENTA!!!!

P.S. Jestem z Tobą, bracie.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

vermilion

wyjadacz

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): 13 mar 2006, o 15:32
  • Lokalizacja: ani nie pytajcie...Kietrz

Post3 kwi 2006, o 21:28

pozdro dla majoneza za post-może niektórzy wkońcu otworzą oczy liczą sie gry a nie konsole. no i ch*j że 360 jest niby słabszy-popatrzcie na Obliviona-RZEŹ!!!! A tak poza tym to wygląd X"a mi sie podoba(choć wolałbym czarny kolor) jak to ktoś powiedzial ,,pożyjemy-zobaczymy"
Poprzednia strona

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron