Teraz jest 16 kwi 2024, o 10:02


Xbox 360 - Wygląd konsoli - Co sądzicie na ten temat ?

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post22 lip 2005, o 21:48

no, dobrz gadasz. troche przekominowali. ale da sie to zniesc :roll:
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Post24 lip 2005, o 10:59

mnie sie zupełnie ten design nie podoba. No ale jak będą wypas gry to nie bedzie mnie design w ogole obchodził. Liczą sie gry a nie konsola!
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post29 lip 2005, o 12:02

Prawdę powiedziawszy to nie ma znaczenia jak konsola wygląda, ale jak się na niej gra.
Ale jak w PS3 zostanie taki bumerang- to dopiero bedzie zabawa.Australii się pewnie spodoba.
Cieszy mnie to , że pady są bezprzewodowe.
Ile razy mi konsola mało nie spadła to już nie pamiętam. I nic się nie plącze.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post30 lip 2005, o 10:54

i tam powina być okrągła aby napis 360 coś znaczył. Ale ogólnie jest spox można popatrzeć ;)
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post3 sie 2005, o 16:46

Tak, tak. Albo powinna kręcić się wkoło...
Wzzz, bzzz...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post3 sie 2005, o 17:16

i wydawać odgłosy "bzz sony śmieć microsoft król" he he
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post3 sie 2005, o 17:41

Sory, ale muszę się Ciebie o coś zapytać, przyjacielu. Jest taka sprawa, która nie daje mi spokoju. Nie powiem, żeby spędzała mi sen z powiek, czy żebym szukał odpowiedzi u swojej wróżki... Nie, nie to... Ale... Powiedz mi, tak szczerze przyjacielu, wiesz - po tej starej, "forumowej" znajomości... Co to jest, to co Ty palisz??? Bo nie jest to tym samym co palę ja, czy Benny, czy inni, którzy się do tego nie przyznają (wiesz, stary, ta hipokryzja)... Ale wracając, no to jak? Co to jest???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post5 sie 2005, o 11:54

Sonial13 napisał(a):Sory, ale muszę się Ciebie o coś zapytać, przyjacielu. Jest taka sprawa, która nie daje mi spokoju. Nie powiem, żeby spędzała mi sen z powiek, czy żebym szukał odpowiedzi u swojej wróżki... Nie, nie to... Ale... Powiedz mi, tak szczerze przyjacielu, wiesz - po tej starej, "forumowej" znajomości... Co to jest, to co Ty palisz??? Bo nie jest to tym samym co palę ja, czy Benny, czy inni, którzy się do tego nie przyznają (wiesz, stary, ta hipokryzja)... Ale wracając, no to jak? Co to jest???

Ej sonial to są tylko żarty jak piszę coś głupiego to odrazu że coś palisz nie przecież ty stary dziadek jesteś więc ci płuca wysiądą na 12 przystanku autobusowym :D :D (dzień bez posta to dzeień stracony) dla niekumaatych sonial się złości gdy coś napiszę głupiego więc sonial weż moje posty jako 50%żart50%serio.
Offline

Blok!

Dożywotnia banicja

Dożywotnia banicja

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): 7 sie 2005, o 23:11
  • Lokalizacja: Łódź

Post29 sie 2005, o 22:07

Całkowicie zgadzam sie z coolkrzychem. Z tego co widać to nowy X ma bardzo poręcznego pada, a sam wygląd pada nie ma znaczenia (zresztą dual-shocki ps2 są ochydne). A sam wygląd konsoli nie przypomina w ogóle PC. Zresztą to chyba dobrze że Xbox ma tyle funkcji i może przypominać blaszaki. Sony zaczeło już w przypadku ps2 zrzynać po microsofcie takie pomysły jak np. dysk w konsoli czy system operacyjny i można je montować. Chyba lepiej wydać 1400 zł. na nietylko konsolę do gier, ale i kino domowe i sprzęt który odczyta wszystkie multimedia niż kupić ps3 (Sony to lipa wiec zapewne ps3 bedzie kosztował z miliard złotych) za wyższą cenę i tylko grać. A czy na ps3 bedą lepsze gry? Wiekszego kłamstwa w życiu nie slyszałem. A co serii GT- na xboxie pojawiła sie taka gra- Forze motorsport. Wystarczy poczytać recenzje tych gierek i zobaczyć że Forza jest dużo lepsza. Sony & ps3, ps2 SUXX!!
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post30 sie 2005, o 07:49

Wiesz, co Blok wygląd konsoli jest lepszy od PS3(to jest moje zdanie) tylko, że na X360 gry będą robić max danych 4,5GB a na PS3 wiesz ile?????? Od 25GB do 50GB wiesz, jakie to daje możliwości chyba Nie wiesz… Nie mówię o Procku, Cell który będzie miał 7rdzeni a ten od X360 tylko 3rdzenie aha a karta graficzna będzie 10razy szybsza niż ta z X360 już po samym filmiku z Killzon widać potęgę PS3 tylko, że teraz będzie odwrotnie najpierw wyjdzie Pudło a potem PS3, więc i technicznie PS3 będzie lepszy, co daje???? Masz teraz porównanie z PS2 i Xboxa….
Offline

Blok!

Dożywotnia banicja

Dożywotnia banicja

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): 7 sie 2005, o 23:11
  • Lokalizacja: Łódź

Post31 sie 2005, o 16:20

wykrzyknik w Blok! to odwrócone i wiec jestem bloki a nie blok :D A tak w ogóle w późniejszych wersjach xbox360 HD-DVD.
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post31 sie 2005, o 16:28

No to Bloki no w późniejszych wersjach…, ale proc i jak kartę PS3 będzie miało lepsze… teraz X wypuszczony będzie szybciej a PS3 później, więc na razie X360 będzie rządzić, bo PS3 dopiero ukarzę się 2007… :| i wtedy SONY zarządzi :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron