Teraz jest 28 mar 2024, o 23:15


Xbox 360 - Wygląd konsoli - Co sądzicie na ten temat ?

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

Xbox 360 - Wygląd konsoli - Co sądzicie na ten temat ?

Post14 maja 2005, o 14:26

Już wiemy jak będzie wyglądał nowy Xbox przy którym zapewne spędzimy masę czasu.
Jak wam się podoba kształt i wygląd konsoli? Bo jak dla mnie to... kicha :( Z tego co wiem będzie można zmieniać przednie panele. I to właśnie uczynię po zakupie konsoli :lol:
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post14 maja 2005, o 15:53

Ja powiem tylko jedno, dwóch pc nie porzebuje :lol: . A tak na serio, to mnie osobiście średnio się podoba, konsola jeszcze od biedu ujdzie, ale pad to już tragedia :?
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post14 maja 2005, o 16:02

co wy macie do tego pada? Imo wyglada calkiem ladnie, w przeciwienstwie do konsoli ktora przypmina mi moją obudowe od pc
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post14 maja 2005, o 16:08

Mnie raczej nie przypadło do gustu ani jedno, ani drugie...
Nie ma to jak prostota + funkcjonalność od Sony (żeby jeszcze jakość...)
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Post14 maja 2005, o 16:46

imo nie jest tak zle jak niektorzy psioczą. Ujdzie w tłoku. A pad mi sie podoba :D
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post14 maja 2005, o 22:03

Moim zdaniem nie jest tak źle. Powinno byc tylko wiele wersji kolorystycznych, np. czarna by dopasowac konsolke do pozostalego sprzetu :D. Pad w przeciwienstwie do wielu osob - podoba mi sie. Zobaczymy co pokaże Sony :)
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post14 maja 2005, o 22:36

No właśnie, teraz trzeba czekać na wyczyn Sony, oby tylko ich nowe dzieło, miało jakotaki, odpowiedni dla konsoli wygląd, gusta guściki...
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post15 maja 2005, o 08:01

Dla mnie też ta konsola średnio wygląda i bardziej przypomina wieżę od PC niż obudowę konsoli . Przesadzam, ale liczę mimo wszystko, że do czasu premiery Microsoft jeszcze coś zmieni. Jeśli chodzi o pad, to jest ok - zresztą przypomina bardzo eSkę z pierwszego X'a.
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post15 maja 2005, o 08:50

Sarge napisał(a):[...], ale liczę mimo wszystko, że do czasu premiery Microsoft jeszcze coś zmieni [..].


No nie wiem Sarge, ja już bym na to raczej nie liczył :?
Obrazek
Offline

Kaczy

bywalec

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): 15 sty 2005, o 21:27

Post15 maja 2005, o 10:41

imo wyglad jest niezly. wszedzie pokazują konsole w pozycji pionowej, no a ja np. trzymalbym poziomo. padzik mi sie podoba i nie wiem na co tak narzekacie. a kolor? wole jasny od czarnego.

Chcialbym jeszcze poruszyc sprawe artykulu gdzie napisaliscie o X360. Brawa za ten tekst! Wszystko ladnie opisane i zanalizowane a nie same suche fakty. I jeszcze jedno - sprawa waszej smiesznej "konkurencji" (tak, tej z zamienionymi dwoma czlonami nazwy). Juz mniejsza z tym, ze zamiast tekstu jak u was byly tylko jakies newsy, to koles bezczelnie skopiowal dane z jeux-france, w dodatku z bledami pojawilo sie np. "Mo" zamiast "MB", o co nawet pytali komentujacy tego newsa. Oczywiscie nikt nic nie wiedzial, a jak napisalem komenta o bezczelnym kopiowaniu z ww. serwisu (nawet dwa) to usuneli go sobie i po problemie :x . A niech sie boja i dalej prowadza ten shit, wisi mi to i powiewa 8)
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post15 maja 2005, o 14:14

Zobaczcie to koniecznie, po obejżeniu tego zmieniłem całkowicie zdanie odnośnie wyglądu x'a. W tym filmiku zobaczycie urywki gier, wypowiedzi konstruktorów i devów, oraz co najważniejsze samą konsolę oraz pady, która naprawdę dobrze wygląda, a te wymienne panele to już cudo!

http://www.gametrailers.com/player.php?id=5734&type=wmv

Jak nie chcecie oglądać na stronie poprostu kliknijcie prawym przyciskiem na znaczek windows media player i "zapisz element docelowy jako"
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post16 maja 2005, o 08:49

przesadzasz, to dokladnie to samo co na zdjeciach. widzialem juz to wczesniej. no ale filmik fajnie zmontowany :)
Następna strona

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości