Teraz jest 18 kwi 2024, o 07:12


Xbox 360 - Wygląd konsoli - Co sądzicie na ten temat ?

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

konie1

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 18 kwi 2005, o 15:59

Post16 maja 2005, o 11:08

Heja jak dlamnie to ten Xbox wyglada jak następny piec czekam na PS3 bo na X'a niema tak i zapewne nie będzie ciekawych gier jak na PS3 np. seria Gran turismo albo Final Fantasy !!!!!!!!!! 8) 8)
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post16 maja 2005, o 15:20

Co powiecie na to 8)
Materiał promujący nowego Xboxa 8) 8)
warto obejrzeć:)



http://games.tiscali.cz/clanek/dl.asp?id=9061
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post16 maja 2005, o 19:12

Heh Gayardo to jest dokładnie ten sam filmik do którego dałem linka nieco wyżej, tyle że w niższej rozdzielczości :lol: :lol: :lol: Ale tak wogóle to naprawdę robi to wszystko wspaniałe wrażenie.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

kazek

początkujący

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): 2 kwi 2005, o 13:50

Post16 maja 2005, o 19:23

poniekad ^^ szkoda ze m$ oszczedzil na designerach i wyszlo
takie pudelko = p Ale nowy X oferuje imo ciekawe rozwiazania, na filmiku
wspominaja o usludze Live Silver - darmowy Live, wiec widac ze bill chce
dotrzec do ludzi ^__-

Ale ps3 i tak bedzie najlepsze =p choc ten caly revolution tez moze niezle
namieszac, widzial ktos filmik promujacy? zapowaida sie 'revolucja' = p

Gość

Post16 maja 2005, o 19:26

konie1 napisał(a):Heja jak dlamnie to ten Xbox wyglada jak następny piec czekam na PS3 bo na X'a niema tak i zapewne nie będzie ciekawych gier jak na PS3 np. seria Gran turismo albo Final Fantasy !!!!!!!!!! 8) 8)


Widzę, że Xboxa to Ty nie masz... Ale za to napewno masz klapki na oczach :? Każdy kto ma iksa i ps2 lub nie jest konsolowym szwinistą nie napisze takich bzdur. Uwież mi, na Xboxa SĄ ciekawe gry i na 360-tkę też będą. Analogiczna sytuacja jest z PS2 i PS3
Offline

coolkrzychu

początkujący

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 2 maja 2005, o 10:17

Post17 maja 2005, o 11:46

Moim zdaniem Xbox 360 jest ładniejszy od PS3. Pad jest dla mnie wręcz idealny- chodzi mi tu przede wszystkim o funkcjonalność. Widzieliście PS3? To jest dopiero kicha. Złaszcza ten pad.
XBOX v1.5 PHILIPS
PS2 3004 - padł laser
Offline

luki

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 2 kwi 2005, o 17:47

Post19 maja 2005, o 22:54

Moim skromnym zdaniem Microsoft powinien się zakopać od razu jak pokazał to coś co ma być następcą X-a. Dwa dni bym się pobawił w jakimś programie graficznym i zrobił bym lepsze cacko. Za to PS3 normalnie fpyte :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post20 maja 2005, o 19:50

Ej, mistrzowie świata (i okolic), a kto mi powie taka jedną rzecz: jak się mają sprawy nagrywarek do płytek śmigających w X-360 i PS3??? Czy są jakieś szanse? Sony ma Blureja, a X2???
Jak to się ma na chwilę obecną, Wasze ewentualne rokowania na przyszłość...??? No, piraty i te sprawy...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Post23 maja 2005, o 20:55

jako ze x360 ma zwykle dvd to sprawa jest jasna :P Powinien zostac szybko zlamany. z ps3 i jego blue-cos tam moze byc trudno albo wymyslą specjalne nagrywarki albo moze będą obcinac gry tak aby zmiescily sie na dvd kto wie :lol:
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post24 maja 2005, o 09:02

A mnie nowa konsola Billa bardzo się podoba- w przeciwieństwie do PS3, które wygląda jak jakiś chlebak- i co postawie sobie coś takiego w pokoju- to lepiej pasuje do kuchni. A pad do PS3 to chyba wersja dla Australi- bo to jakiś dopasiony bumerang a nie pad do konsoli.
Ale tak naprawdę to nie wygląd się liczy tylko to co na te konsole będzie powstawać- czyli gry.

Moim zdaniem X360 wygra tą wojnę konsol-bo wychodzi pierwszy, bo jest mocniejszy, bo Bill ma kupę kasy i podkupi Sony kilku developerów-
A tak na boku jak Sony wypuści znowu bubla co się będzie psół co pół roku- to mam nadzieję że Bill zje tych nadętych Japończyków- bo już za bardzo się rozpanoszyli- a Europę to wogóle uważają za Trzeci świat.

Jal coś mi jeszcze przyjdzie do głowy to się tym z wami podzielę.
Chciałem powiedzieć że przez Dwa lata miałem PS2 żeby nie było że jestem jakimś fanboyem.
Ostatnio edytowano 8 lip 2005, o 14:44 przez mdwoods, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post24 maja 2005, o 10:27

hehe jestes fanboyem 8) ale mi to nie przeszkadza :lol: Ale przejrzyj wreszcie na oczy :twisted:

Jesli ps3 wyglada jak chlebak, to xbox wyglada jak moja obudowa midi tower do klona ktorą mam wlasnie obok siebie. mi i ta i ta konsola sie niezbyt podoba, no ale minimalnie lepsze wrazenie zrobilo na mnie ps3. no ale nie zapominajmy ze x360 to juz podobno koncowy wyglad a ps3 jest prototypem wiec jeszcze pewnie troche sie zmieni (tak tez bylo z psp i wyszlo im na korzysc). padrzeczywisie ps3 ma beznadziejny ale imo na bank to nie przejdzie. x'owy pad nie podoba sie bardzo wielu ludziom, ale mi tam sie podoba. jest ladny (imho 8) ).

Bawisz mnie mowiac ze x360 jest mocniejszy od ps3 8) Na e3 nie pokazali zadnej gry zrywającej kask (o gears of war pamietam!), natomiast na ps3 jak obejrzalem kilka filmikow to slina zaczela mi cieknąć. I zeby nie bylo - nie, ja tez nie jestem fannboyem sony 8) Ale zrozum, ze jak zobaczylem pierwszych kilka gier na xbox360 to zaczalem sie zastanawiac nad sensem kupowania kolejnej konsoli, a to nie najlepiej o nim swiadczy. natomiast po ujrzeniu kilku trailerow na ps3 juz wiem na co bede ciułał kase przez kolejne miesiace 8) Tu poprostu widac nową generację!

Musze przyznac, ze microsoft mnie rozczarowal. ma odczywiscie jeden i niepowtarzalny plus - naped dvd a wiec praktycznie pewne są szybkie wersje gier od piratów z karaibów :P a dla mnie ma to duze znaczenie. natomiast ps3 moze dlugo nie zostal zlamane i to mnie tylko w niej martwi 8) . Howgh!
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post25 maja 2005, o 07:31

cycek napisał(a): (...) Bawisz mnie mowiac ze x360 jest mocniejszy od ps3 8)Howgh! (...)


Mnie też, he, he...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron