Teraz jest 29 mar 2024, o 08:31


Pierwsza prezentacja Xbox'a 2 już 12 maja!

Tutaj dyskutujemy na temat ekskluzywnych produkcji dedykowanych 360-tce.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Pierwsza prezentacja Xbox'a 2 już 12 maja!

Post12 kwi 2005, o 19:04

Pierwsza prezentacja Xbox'a 2 odbędzie się jeszcze na kilka dni przed E3 - w specjalnym programie na stacji MTV! 12 maja w USA (Europa: 13 maja) wspomniana stacja wyemituje specjalny 30'to-minutowy program "MTV Presents: The Next Generation Xbox Revealed". Microsoft potwierdził tą informację, więc nie pozostaje nic innego, jak rezerwować sobie czas. Poniżej dokładne pory emisji dla poszczególnych krajów:

USA: czwartek 12 maj - 21:30

Europa:
- Poland: piątek 13 maj - 21:00
- Niemcy: piątek 13 maj - 19:00
- Francja: piątek 13 maj - 19:00
- Włochy: piątek 13 maj - 23:30
- Holandia: piątek 13 maj - 19:30
- Portugalia: piątek 13 maj - 20:00
- Rumunia: piątek 13 maj - 20:00
- Hiszpania: piątek 13 maj - 21:30
- Anglia: piątek 13 maj - 20:00
- Australia: piątek 13 maj - 19:00

Czekamy!


Co o tym sądzicie? Czy to dobry ruch Microsoftu? No i jak powinno zareagować Sony?
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post12 kwi 2005, o 19:09

Jak to JAK? Przedstawić swoją maszynkę dzień wcześniej!!!
P.S. Do kogo się tu wbić na prezentację?
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post12 kwi 2005, o 19:13

U mnie jest dostepne mtv z niemiec wiec juz zaznaczylem odpowiedni dzien w organizerze. szkoda tylko ze ma to prowadzic hibiit, tj główna postac lords of the rings... cos czuje ze wyjdzie mu to żałośnie :roll:
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post12 kwi 2005, o 20:30

hehe spójrz Baron na date:D Piątek -13 rotfl
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post12 kwi 2005, o 20:47

gayardo napisał(a):hehe spójrz Baron na date:D Piątek -13 rotfl


Ja jestem z piątku trzynastego... i nic (chyba???)
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post12 kwi 2005, o 21:25

Baron Ski napisał(a):U mnie jest dostepne mtv z niemiec wiec juz zaznaczylem odpowiedni dzien w organizerze. szkoda tylko ze ma to prowadzic hibiit, tj główna postac lords of the rings... cos czuje ze wyjdzie mu to żałośnie :roll:


Ej czemu, Elijah Wood jakby nie było także jest graczem ! :D. Np w Powrocie Króla, w dodatkach (filmikach) całkiem zgrabnie się wypowiada odnośnie gier, spoko typo ja go tam lubię i wierzę, że wypadnie to wszystko perfekcyjnie. :lol:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post14 kwi 2005, o 15:13

no widzisz a ja np nie lubie tej cioty :roll:
Offline

Kaczy

bywalec

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): 15 sty 2005, o 21:27

Post15 kwi 2005, o 08:40

ooo przez dwa dni nie zagladalem do netu a tu teraz wpadam i jaka niespodzianka:D. Fajnie, na pewno obejrze. sony tez mogloby zrobic podobną prezentacje:)
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post14 maja 2005, o 08:39

No i mówcie, bom zniecierpliwion okrutnie!!! Pokazali coś ciekawego??? Nie oglądałem, to pytam...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post14 maja 2005, o 08:59

Sonial naprawdę nie masz czego żałować. Co to wogóle maiło być? Prezentacja czy kpina. To tak od początku, najpierw dali jakieś zespoły (Killers, Snowpatrol) później Frodo coś tam ściemnił, następnie hmmm znowu zespoły? A jakże, no ok przestali grać i jakaś paniusia wniosła x'a w torbie, stawiając go na przygotowanym stoliku (pionowo jakby ktoiś chciał wiedzieć). Tak na oko to z wyglądu był nieco większy od ps2, ale też nie aż taki olbrzym. Na czym to skończyłem, ah tak, no i postwiła go, pyknęła power w konsoli (o dziwo bez żadnych kabli zasilających x włączył się :P LOL) i nagle wokoł x'a pojawiły się jakieś efekty świetlne. Ok, dalej, z 1,5 min. jakiś vip nawijał o możliwościach x'a, poźniej z 10 sek, pokazali jak vipy grają na 360-tce, wydawało mi się że grali w Ghost Recona, ale mniejsza z tym, jak gra wyciągała z 15 fpsów! Wiadomo wczesne stadium, ale to nie wróży nic dobrego. Później jeszcze raz walnęli jakieś kapele i po pokazie. Normalnie aż mnie zatkało, 30 min z tego:

-1,5 min nawijki o możliwościach x'a
-30 sek pokazania samej konsoli
-10 sek gier na nią

Reszta to była muza, nawijki Froda i vipów.
Trochę szkoda że MTV to tak pomontowało, ale może to była celowa zagrywka, nie chciano tym samym, pokazywać zbyt wiele. Bo z pewnością tam w LA działo się o wiele więcej niż pokazywali

Ogólnie, nic nowego, ciekawego, czego nie wiedzieliśmy już wcześniej. Coś jeszcze wspomniano o sieciowych możliwościach x'a ale....
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post14 maja 2005, o 09:53

Wezcie nawet nic nie mowcie! KPINA! Sonial w OGM masz 100x wieksze info niz to co pokazali na tym zalosnym mtv. Boshe mi sie wydawalo ze to byla moze z minuta :evil: co za lole a tak to muza, reklamy, muza, reklamy :evil: niech sie walą z takimi pokazami :?
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post14 maja 2005, o 09:55

Kuna, jednak dobrze, że nie mam MTV, tylko bym się nawk*rwiał!!!
Co za pedały... Po cholerę oni w ogóle to zrobili??? Czekam na dalsze głosy od tych, co to widzieli...
...

M$ być dziwny...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Powrót do Xbox 360

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron