Teraz jest 28 mar 2024, o 15:51


God of War 3

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

God of War 3

Post15 paź 2009, o 11:13

W przyszłym roku dostaniemy God of War 3. Co sądzicie na temat tej gry? Dla mnie troszkę odgrzewany kotlecik ale mimo wszystko na pewno będzie smakował bardzo dobrze:)
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: God of War 3

Post15 paź 2009, o 13:10

Kluczowe pytanie jest takie czy twórcy zaserwują nam takie nowości, że GoW3 nie będzie nazywany "dwójką" w podbitej rozdzielczości. Liczę przynajmniej na tyle nowości, ile doczekał się GoW2 w porównaniu do pierwszej części i będzie ok.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: God of War 3

Post15 paź 2009, o 17:15

Gra na pewno będzie dobra jednak demko na E3 nie zachwyciło, przynajmniej mnie. Czułem sie jakby pokazywali GoW2 w wysokiej rozdzielczości. Nic nowego, a do tego grafa tylko taka sobie. Zobaczymy czy w pełnej wersji twórcy pokuszą się co coś lepszego :chytry:
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: God of War 3

Post16 paź 2009, o 20:50

Grafika to jedno ale zobaczymy jak będzie z całą resztą. Ja w przypadku God of War jestem spokojny, wszystkie części (łącznie z tą na PsP) były świetne więc twórcy na pewno nie spuszczą z tonu. Choć faktycznie oprawa graficzna nie powala na kolana. Ma być chyba w 1080p (dobrze pamiętam?) ale niestety odbija się to na otoczniu. Wszystko jest ostre jak żyleta ale wszystko wygląda prawie jak z ps2. Może oprócz postaci choć i one nie powalają na kolana.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: God of War 3

Post18 paź 2009, o 10:47

Moim zdaniem nie ma sensu na siłę trzymać tego 1080p kosztem efektów i szczegółów na ekranie. Spokojnie wystarczyłoby 720p, a jeśli miałoby mi to zagwarantować dwa razy więcej efektów to już w ogóle jestem "ZA".
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Re: God of War 3

Post2 lis 2009, o 18:20

Ostatnio Sony wysyłało kody do pobrania demka GOW. Grał ktoś może? Jakie wrażenia?
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: God of War 3

Post3 lis 2009, o 10:42

Ja nie miałem okazji ale wiele osób które grały czują sie rozczarowane. Wygląda to jak GOW2 w lekko podciągniętej grafie. Grafa wcale nie jest rewelacyjna ale trudno sie dziwić skoro celem twórców jest żeby to poszło w 1080p, powtórze to jeszcze raz, osobiscie wolałbym więcej szczegółów w środowisku kosztem np. 720p no ale to wybór twórców.
Offline
Avatar użytkownika

Abe

bywalec

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): 5 mar 2007, o 14:53

Re: God of War 3

Post3 lis 2009, o 10:54

Piotrek napisał(a):Ja nie miałem okazji ale wiele osób które grały czują sie rozczarowane. Wygląda to jak GOW2 w lekko podciągniętej grafie. Grafa wcale nie jest rewelacyjna ale trudno sie dziwić skoro celem twórców jest żeby to poszło w 1080p, powtórze to jeszcze raz, osobiscie wolałbym więcej szczegółów w środowisku kosztem np. 720p no ale to wybór twórców.


Tutaj się nie zgodzę. Ja miałem przyjemność pograć i już teraz mogę spokojnie powiedzieć, że gierka wygląda bardzo ładnie. Efekty świetlne wyglądają naprawdę kozacko. Biorąc pod uwagę, że do premiery jeszcze trochę czasu, to pewnie i tak grafika zostanie jeszcze poprawiona. Może najnowszy Uncharted to nie będzie, ale jestem pewny, że o poziomie GOW2 nie ma mowy.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: God of War 3

Post3 lis 2009, o 16:46

Jestem zdania, że osoby które tak narzekają na oprawę w God of War 3 mają w głowie cały czas niesamowite wrażenie, jakie zrobiły na nich dwie pierwsze części na PS2. Tam to były najładniejsze tytuły na tej konsoli, a o ile "trójka" jest bardzo ładna, to (przynajmniej póki co) najwyższego poziomu nie trzyma. Dlatego nie popadajmy ze skrajności w skrajność - kto ma możliwość niech odpali GoW3 na telewizorze HD i zwróci uwagę na model Kratosa czy dynamicznie zmieniające się oświetlenie.

Poziom detali w otoczeniu faktycznie odstaje, ale raz że jako całość oprawa i tak prezentuje się bardzo dobrze, a dwa - pamiętajmy że ten build ma już wiele miesięcy na karku. Pierwotnie był prezentowany "za zamkniętymi drzwiami" już w marcu, a więc w momencie premiery pełnej wersji będzie miał co najmniej rok. Dodam, że ten trend udostępniania demek jakichś starych wersji wcale mi się nie podoba, a to już nie jest odosobniony przypadek...

Ja o swoich wrażeniach pisałem już w playteście na stronie, do którego ODSYŁAM - ogólnie gra już teraz sprawia pozytywne wrażenie. Zapowiada się mocny tytuł, a czy będzie to megahit pozwalający stawiać go na samym szczycie? O tym jeszcze za wcześnie mówić...
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: God of War 3

Post6 lis 2009, o 14:30

Nie dziwota że wszyscy oczekują pozycji na 10 od takiego tytułu jak God of War. Niby grafę mogą jeszcze poprawić ale mi sie w to nie chce wierzyć. Podstawa: gra ma trzymać 1080p. To od razu oznacza że szoku pod względem detali nie będzie bo po prostu nie ma konsoli która by to pociągnęła. Jakby ps3 mogła, to by pociągnęła uncharted 2 w 1080p a wszyscy wiemy że obsłużyła tylko 720p. W głowie majaczą mi jeszcze opowieści kutaragiego o wszystkich grach w 1080p i animacji 120fps :D. Chyba wypił za dużo sake :soczek:
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: God of War 3

Post9 lis 2009, o 01:06

Byle tylko gameplay nie zawiódł. Fajnie też ze sony zamierza wydać GOW 1 i 2 w HD - z chęcią przypomniałbym sobie te tytuły przed zagraniem w trójke :)
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Re: God of War 3

Post9 lis 2009, o 01:23

Mario napisał(a):Byle tylko gameplay nie zawiódł. Fajnie też ze sony zamierza wydać GOW 1 i 2 w HD - z chęcią przypomniałbym sobie te tytuły przed zagraniem w trójke :)

Fajnie tylko szkoda, że za jedynie podbitą rozdziałkę trzeba zapłacić 160zł :oops: . Poprzednie dwie część mam na PS2, ale GoW w HD bardzo kusi i pomimo (według mnie) wysokiej ceny jaką trzeba zapłacić, poważnie zastanawiam się nad zakupem :) .
Następna strona

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron