Teraz jest 29 mar 2024, o 07:00


MAG - wasza opinia na temat tej gry

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

MAG - wasza opinia na temat tej gry

Post4 lip 2009, o 09:53

Ciekawi mnie wasza opinia na temat tej gry. Mnie w ogóle ten tytuł nie jara i zastanawiam się jak można się tym podniecać. Jeszcze żeby chociaż zrobili jakąś kampanię do singla a tu tylko multi. Nie wierze że przy 256 graczach to nie będzie chaos. Już warhawk przy większej liczbie graczy przypominał rzeź i prawie grać się nie dało...
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Re: MAG - wasza opinia na temat tej gry

Post5 lip 2009, o 09:44

Fanboye sony się jarają ale ciekawe kto w to będzie później grał. Gry stricte onlinowe w ogóle mnie nie pociągają. Może dla najwiekszych hardcorowców co siedzą 18 godzin dziennie przed konsolą to będzie ok, ale w taką grę wystarczy przestać przez chwilę grac i już wypadasz z czołówki a potem uczyc sie od nowa i równać do czołówki mało komu się chce. No i grafa też słaba jesli mam być szczery.

Gość

Re: MAG - wasza opinia na temat tej gry

Post5 lip 2009, o 22:41

Grafika na tak wielki świat i tylu graczy jest naprawdę ładna. Fanboje się podniecają??? A faboje xboxa podniecają sie Halo3 które też wygląda jak crap
Offline

waron

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 22 kwi 2009, o 08:55

Re: MAG - wasza opinia na temat tej gry

Post6 lip 2009, o 10:20

szczerze mowiac graficznie wyglada ladnie - dla mnie ladnie wygladaja wszystkie gry z ps360, ktore sa dobrze zrobione. nadal Bioshock i Mirror's Edge to najladniejsze gry na ps360 dzieki swojemu oryginalnemu stylowi. glowna bolaczka tej gry moze byc rozgrywka, jej stabilnosc i bugi - jesli ja skopia gra bedzie niegrywalna, a bugi to niestety rzecz normalna w grach tego developera tak samo jak kiepskie dedykowane serwery sony.

Gość

Re: MAG - wasza opinia na temat tej gry

Post6 lip 2009, o 13:34

Ogólnie gra mnie kompletnie nie jara, bo jak wyjdzie MW2 to wszystko pozamiata
Ale pisanie ze gra wygląda słabo to grube przegięcie
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: MAG - wasza opinia na temat tej gry

Post6 lip 2009, o 22:02

Jeszcze a propos twojej wześniejszej wypowiedzi - czy ktoś napisał że fanboye jarają się grafą? Ale fakt faktem że i halo i mag urodą nie grzeszą. Coś czuje że mag polegnie z kretesem, tak jak legnie powoli seria socom. W tego typu gry gra tylko garstka fanatyków, inni omijają je szerokim łukiem.

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron