Teraz jest 28 mar 2024, o 11:25


Uncharted 2 - warto czekać

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Uncharted 2 - warto czekać

Post18 paź 2009, o 10:49

Heh niezłe porównanie siwus :roll: A powiedzcie coś na temat sekretów. Podobnie jak w jedynce szuka się skarbów? Trudne do znalezienia? Gra jest maksymalnie liniowa czy są jakieś rozgałęzienia, możliwość wyboru ścieżek itd? Pytam bo jestem ciekaw czy warto będzie do gry wracać jak już się ją raz ukończy :)
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Re: Uncharted 2 - warto czekać

Post18 paź 2009, o 11:12

No i powiedzcie jak sprawdza sie polski dubbing bo to mnie bardzo ciekawi. Boberek daje radę w roli Nathana?
Offline

sathorn

OGM Member

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): 27 cze 2009, o 11:16

Re: Uncharted 2 - warto czekać

Post20 paź 2009, o 23:19

Nie ma rozgałęzień, gra jest jak najbardziej liniowa ale można zbaczać czasami z głównej ścieżki szukając skarbów (które są tym razem naprawdę porządnie poukrywane). Boberek faktycznie całkiem nieźle się sprawuje ale powiem szczerze, że przełączyłem dubbing z powrotem na angielski bo tak już się osłuchałem z anglojęzycznym Drake'iem, że mnie to raziło.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Uncharted 2 - warto czekać

Post21 paź 2009, o 10:57

A moim zdaniem boberek sprawdził się świetnie. Co prawda słyszałem może z 15 minut dialogów ale lepszego polskiego dubbingu jeszcze nie widziałem. Świetny naturalny głos a nie grane kwestie. Trochę gorzej jest z innymi postaciami ale tylko minimalnie gorzej. Ogólnie cała polonizacja wypadła super.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Abe

bywalec

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): 5 mar 2007, o 14:53

Re: Uncharted 2 - warto czekać

Post24 paź 2009, o 12:07

Słyszałem polski dubbing u kolegi i według mnie jest to najlepiej zlokalizowana gra jaka kiedykolwiek powstała. Boberek sprawdza się świetnie. Może głosy innych postaci nie są już tak dobre, ale też dają radę.

Btw. Kiedy pojawi się recenzja Uncharted'a na onlygames :D ?
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Uncharted 2 - warto czekać

Post25 paź 2009, o 21:26

Recenzja powinna wejść najpóźniej jutro wieczorem. Już jest gotowa ale jeszcze ją dopracowujemy.
Offline

Kaczy

bywalec

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): 15 sty 2005, o 21:27

Re: Uncharted 2 - warto czekać

Post30 paź 2009, o 23:09

Zagrałem na razie tylko godzinke ale juz wiem że to będzie (na 99%) najlepsza gra tego roku. Must have bez dwóch zdań. Ta gra praktycznienie ma słabych punktów i powinien w nią zagrać każdy kto tylko uważa się za konsolowca. Fajnie że PS3 dostaje coraz więcej bardzo mocnych exklusiwów, wyraźnie widać że sony coraz bardziej się rozrkęca.
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Re: Uncharted 2 - warto czekać

Post2 lis 2009, o 18:13

Druga część Uncharted'a wciąga jak diabli. Wyśmienita grafika, bardzo dobry scenariusz, świetny gameplay i mamy kandydata na grę roku :D .

Btw. Polski dubbing wypada rewelacyjnie. Początkowo miałem grać na angielskich głosach i polskich napisach, ale po obejrzeniu paru scenek w naszym języku gram jedynie z głosem Boberka.
Offline
Avatar użytkownika

Abe

bywalec

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): 5 mar 2007, o 14:53

Re: Uncharted 2 - warto czekać

Post3 lis 2009, o 11:00

Zdążyłem już przejść i mogę powiedzieć jedno - to jest gra roku. Jedynym tytułem jaki ma może rywalizować z Uncharted jest MW 2. Grafa po prostu wypala oczy. Podczas gry czasami stawałem i patrzyłem się na wszystko dookoła przez parę minut. Bardzo fajnie został też poprowadzony scenariusz (i ta filmowość :D ). Jeśli chodzi o dubbing w naszym języku to podtrzymuje moje wcześniejsze zdanie - Uncharted 2 to najlepiej zlokalizowana gra jaka powstała do tej pory na konsole.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Uncharted 2 - warto czekać

Post3 lis 2009, o 17:09

Też już przeszedłem Uncharted 2 i dołączam do grona osób, które są pod ogromnym wrażeniem tej gry :) . Już pomijam oprawę pokazującą na co stać obecną generację, ale równie mocno zapada w pamięć filmowo poprowadzona akcja. Sam gameplay już w "jedynce" stał na wysokim poziomie, a sequel jest jeszcze bardziej zróżnicowany, więc tylko mocniej zyskuje w moich oczach. Przed premierą trochę obawiałem się o online, ale już beta mnie trochę uspokoiła i pełna wersja utwierdziła mnie w przekonaniu, że tryb sieciowy naprawdę może sporo przedłużyć żywotność tej gry. Gra się bardzo przyjemnie, co-op też sprawdza się dobrze... Tylko dlaczego nie można przejść głównego wątku ze znajomym :( ?

Co do dubbingu - potwierdzam pochlebne opinie. Nie wiem jak można jeszcze w tym temacie narzekać, bo wydaje mi się, że osobom którym nie pasuje polski dubbing w Uncharted 2, już w żadnej innej grze też się nie spodoba. Rozumiem przyzwyczajenie do angielskich głosów, ale też trzeba docenić wkład polskiego oddziału Sony w tą lokalizację. Boberek świetnie sobie poradził, odstają trochę jedynie role kobiece, ale tragedii bynajmniej nie ma :) . Ja bez żadnego skrzywienia przeszedłem całą grę po polsku, a obecnie gram drugi raz z oryginalnymi głosami.

Czy to będzie gra roku? Wiele na to wskazuje, ale mamy jeszcze mocnego kandydata w postaci CoD: Modern Warfare 2, więc ja jeszcze z ferowaniem wyroków się wstrzymuję :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Re: Uncharted 2 - warto czekać

Post3 lis 2009, o 17:29

Cała gra prezentuje się fenomenalnie. Wczoraj wieczorem miałem przyjemność skończyć U2 do końca. Jest tylko parę niedoróbek takich jak brak pełnego trybu kooperacji czy zbyt mała interakcja z otoczeniem. Reszta jest wykonana naprawdę świetnie. Nie wiem jeszcze tylko jak gra się on-line bo jakoś nie miałem na to czasu. Uncharted 2 to wielki kandydat na grę roku. Czekam jeszcze na Modern Warfare 2. Jeśli nowy CoD nie przebije dzieła Naughty Dog to do końca roku nie doczekamy się lepszej gry.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Uncharted 2 - warto czekać

Post6 lis 2009, o 14:33

Sarge napisał(a):Co do dubbingu - potwierdzam pochlebne opinie. Nie wiem jak można jeszcze w tym temacie narzekać, bo wydaje mi się, że osobom którym nie pasuje polski dubbing w Uncharted 2, już w żadnej innej grze też się nie spodoba. Rozumiem przyzwyczajenie do angielskich głosów, ale też trzeba docenić wkład polskiego oddziału Sony w tą lokalizację. Boberek świetnie sobie poradził, odstają trochę jedynie role kobiece, ale tragedii bynajmniej nie ma :) .


Najwyżej blondyna ale już czarnula dała radę (cokolwiek to znaczy) :D. Moim zdaniem w polskiej wersji jest jeszcze bardziej podniecająca niż w angielskiej :).
Poprzednia strona

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron