Teraz jest 23 kwi 2024, o 17:26


Heavy Rain

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Heavy Rain

Post1 cze 2008, o 00:27

Słuchajcie , czy ktoś może wie czy ta gra ma szansę trafić na X360 ??? Podobno ma być prawie to samo co Fahrenheit, który IMO był grą genialną. Marzą mi się takie przygodówki, a na razie tylko na PS3 jest zapowiedź :( czy ktoś dokopał się do jakichś innych danych ???
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Heavy RAin a X360

Post1 cze 2008, o 08:29

Z tego co podają w planach wydawniczych to tylko PS3 na razie jest wyznaczona.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Heavy RAin a X360

Post1 cze 2008, o 08:48

Heavy Rain na razie oficjalnie tworzony jest tylko z myślą o PS3. Na początku były spekulacje mówiące, że może twórcy zdecydują się także na inne wersje (mówiło się o X360, PSP, PC), ale na razie nie zapowiada się na to.

PS2 Butcher - jeśli szukasz tytułów pokroju Fahrenheita, sprawdź Rainy Woods. Zamieściliśmy kiedyś jej zapowiedź:

http://onlygames.pl/artykul-rainy_woods ... -1072.html

Ona powstaje na PS3 i Xboxa 360. Poszukaj jakiegoś trailera a zobaczysz, że również zapowiada się bardzo smakowicie :).


PS Jako, że Heavy Rain na razie zapowiadany jest tylko na PS3, przenoszę ten temat do działu PlayStation 3.
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Re: Heavy Rain

Post1 cze 2008, o 08:57

Może wypuszczą tego Heavy Rain i na Xboxa 360, jak już wersja na PS3 się ukaże. Przecież Fahrenheit ukazał się także na konsoli Microsoftu i PC.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Heavy Rain

Post17 sie 2008, o 15:04

Mówi się, że na targach Games Convention w Lipsku pokażą w końcu coś więcej, ale jakoś trudno mi w to uwierzyć. Z drugiej strony, kiedy Microsoft i Nintendo postanowili olać sobie te targi, może Sony rzeczywiście czymś zaskoczy :P ? Ja jednak już dawno przestałem się "jarać" tymi wszystkimi spekulacjami i oczekiwaniami - czekam raczej na konkrety!
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Heavy Rain

Post18 sie 2008, o 09:55

Dokładnie pora na konkrety bo fanboye PS3 sie podniecają jakby gra już była na ukończeniu (wiekszosc posiadaczy ps3 podaje ten tytuł jako jeden z najbardziej oczekiwanych lol przecież wiadomo o nim w sumie tyle że robią go ludzie odpowiedzialni za fahrenheita i to ludziom wystarcza :smoczek:
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Re: Heavy Rain

Post9 sty 2009, o 16:26

Oj już nie bądźcie tacy podejrzliwi. Gra zapowiada się świetnie 8)
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Heavy Rain

Post13 kwi 2009, o 13:30

Hmm a na kiedy ta gra w ogóle jest zapowiadana? Bo mi się wydaje że będzie to kolejny w kółko opóźniany tytuł i nie wyrobi się przed końcem tego roku...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Heavy Rain

Post13 kwi 2009, o 14:28

Do końca roku mają się wyrobić :wink: . Też szczerze w to wątpię, ale chciałbym się miło zaskoczyć, bo gra zapowiada się zacnie :) .
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Re: Heavy Rain

Post16 kwi 2009, o 16:28

Nie wyrobią się, w co wy wierzycie :). Osobiście nie popędzałbym twórców niech sobie spokojnie tworzą swoją wizję bo heavy rain ma szansę być nie tyle nowym tytułem co rewolucją. Teraz dostajemy setki gier na jedno kopyto a w HR wreszcie będzie jakiś wybór. Jeśli tylko podtrzymają poziom fahrenheit to źle nie będzie, a jestem pewien że będzie lepiej.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Re: Heavy Rain

Post8 cze 2009, o 18:46

Stawiam jednak że Heavy Rain wyjdzie na czas, chociaż mi i tak wszystko jedno bo będę czekał na platynę w sklepie :).
Heavy Rain zapowiada się N I E S A MO W I C I E, dla mnie fabuła jest w grach najważniejsza, dlatego jeśli ktoś z branży stara się wybić poza tabun gier Gersowatowatopodobnych (jaki neologizm :mrgreen: ) idąc w gatunek gier już martwych czyli thrilera przygodówkowego.
Jedyne o co się martwię, to to że gra pójdzie w stronę Fahrenheita, który po połowie gry zaczynał się przechodzić sam, zmuszając graca do wciskania przycisków, przy okazji prezentując "zagmatwaną" Matrixową przygodę Sci-Fi.
Krótko: Mniej QTE, więcej interaktywności !
Offline

waron

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 22 kwi 2009, o 08:55

Re: Heavy Rain

Post8 cze 2009, o 18:58

to cie zmartwie bo gra jest w calosci jedna dluga scenka QTE - wszystkie czynnosci wykonywane sa za pomoca scenek QTE.
Następna strona

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość