Teraz jest 20 kwi 2024, o 07:01


MotorStorm 2

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

MotorStorm 2

Post13 mar 2008, o 10:20

Trailer pokazany.

Plotki mówiły, że dzisiaj o 19-tej pojawi się pierwszy trailer nadchodzącego MotorStorm 2 na PlayStation 3. Tak też się stało, a przy okazji dowiedzieliśmy się pierwszych potwierdzonych (przez Sony) informacji o drugiej odsłonie wyścigów studia Evolution.

Trailer możecie obejrzeć pod następującymi adresami:

* Trailer w Youtube
* Trailer w serwisie IGN (możliwość obejrzenia w HD)
* TTrailer z Gametrailers (do pobrania, jakość 720p)

Filmik to niestety jedynie render – nie można na nim zobaczyć niczego z gry właściwej (coś w stylu prezentowanych na samym początku pierwszych ujęć z „jedynki”). Tak jak donosiliśmy Wam już wcześniej, tym razem pędzić będziemy po trasach rozmieszczonych na tropikalnej wyspie z licznymi elementami podatnymi na uszkodzenia.

Obrazek

Ludzie z Sony zapowiedzieli, że czekać będą na nas w sumie 16 tras, choć nie wiadomo czy chodzi tu o zupełnie nowe tory, czy kilka głównych z licznymi wariacjami. Dojdzie przynajmniej jeden nowy typ pojazdów – monster trucki – które z pewnością spodobają się fanom ciężarówek z pierwszej części.

Jeśli mowa o trybie multiplayer, MotorStorm 2 zaoferuje możliwość zabawy 16 osobom naraz online oraz split-screen dla czterech graczy. Gra ma być gotowa na jesień tego roku – konkretnej daty jeszcze nie doczekaliśmy się. Pozostaje czekać na kolejne informacje, które z pewnością wypłyną w ciągu najbliższych tygodni.

źródło ogm :)



Co sądzicie o tej grze? Ja nie ukrywam, że na koniec roku chciałbym kupić sobie ps3 i wygląda na to że ta gra będzie jedną z pierwszych jakie kupie :). Zapowiada się według mnie bardzo dobrze, a jeśli dojdą do takiej grafy jak na filmie to ja nie mam pytan :)[/b]
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post13 mar 2008, o 10:25

Nie spodziewam się takiej oprawy w pełnej wersji - ten filmik miał nam raczej zaprezentować ogólną koncepcję gry, czyli umiejscowienie jej w nowym środowisku. Moim zdaniem i tak bardzo dobrze będzie, jeśli choć trochę poprawią poziom graficzny względem pierwszej części.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post13 mar 2008, o 10:27

Hmm z tego co widziałem to z pierwszą częścią MotorStorm zbliżyli się znacznie do tego co prezentowali na pierwszym trailerze :). Mam więc nadzieje, że będzie podobnie :)
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post13 mar 2008, o 10:33

Piotrek napisał(a):Hmm z tego co widziałem to z pierwszą częścią MotorStorm zbliżyli się znacznie do tego co prezentowali na pierwszym trailerze :). Mam więc nadzieje, że będzie podobnie :)

Fakt, że się zbliżyli poziomem - to na pewno i dobrze by było, gdyby tak się stało i teraz. Ja jednak nie patrzę już teraz pod tym kątem - grunt, by rozgrywka nie zawiodła, no i niech wreszcie rozbudują tryby gry, bo w pierwowzorze było z tym dość słabo... Ale fajnie, że już zapowiedzieli spli-screen dla czterech graczy :) .
Offline
Avatar użytkownika

Xbox fan

bywalec

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): 13 lut 2007, o 23:39

Post13 mar 2008, o 12:00

Wygląda bardzo ładnie, fajny klimacik :). Muszę przyznać, że w jedynke nie miałem okazji zagrać ale druga część zapowiada się moim zdaniem dużo ciekawiej.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post13 mar 2008, o 21:47

Muszę przyznać, że klimat jak najbardziej mi się podoba. Także to, że będzie zniszczalne otoczenie (domyślam się jednak, że tylko częściowo), no i miło zapowiada się monster truck. Przede wszystkim niech dostarczą jak najwięcej tras, bo to była główna bolączka pierwszej (i tak jednak świetnej) części. Muszę przyznać, że MotorStorm to tytuł, do którego najchętniej po dziś dzień wracam na PS3, wiażę więc duże nadzieje z kontynuacją :).
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post15 kwi 2008, o 13:14

Klimat wydaje się bardzo dobry, zobaczymy jak będzie z gameplayem. Pierwsza częśc Motostorm zasługuje na szacunek. O ile wiele gier na PS3 mi nie podchodzi to do motorstorma trudno się przyczepić. Dwójka wiec też musi być w deche.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline

Kaczy

bywalec

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): 15 sty 2005, o 21:27

Re: MotorStorm 2

Post14 maja 2008, o 22:21

Motorstorma muszę pochwalić. Jako jedna z nielicznych gier na PS3 mnie nie zawiodła. Świetna gra, można do niej sobie wracać w kółko. M2 zapowiada się jeszcze lepiej, fajnie że będzie dwa razy więcej tras bo mała ilość tras to była najwieksza bolączka jedynki.
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Re: MotorStorm 2

Post20 maja 2008, o 10:16

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Motorstorm to gra zasługująca na szacunek. Szkoda tylko że jako że Evolution robi Motorstorma to nie ma kto robić kolejnych części WRC i świetna licencja się marnuje.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: MotorStorm 2

Post9 cze 2008, o 21:50

Racja, przepadła nam świetna seria WRC, a zawsze bardziej podobała mi się od Colin Mcrae Rally. Szkoda, że tak gorąca licencja musi się marnować, bo nie ma komu robić gry :kwasny:

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron