Teraz jest 18 kwi 2024, o 18:31


Haze

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Haze

Post12 lip 2007, o 15:46

Haze na E3 został potwierdzony jako time-exclusive dla PS3.

Trailer z targów:
http://www.gametrailers.com/player/21606.html

A tutaj trochę gameplay'a:
http://download.gametrailers.com/gt_vau ... oll_gp.wmv

Przyznam, że dopiero pierwszy raz widzę tę grę w ruchu (wcześniej tylko nieco o niej czytałem) i początkowo na trailerze mnie nie poraziła (etapy w pomieszczeniach są takie na maxa standardowe, po prostu nic nowego :| ...), ale z czasem, w miarę pokazywania kolejnych miejscówek było coraz lepiej. A dżungla przywodzi na myśl Far Cry'a :) . Może hitu z tego nie będzie, ale crap raczej też nie ;) . Póki co jednak niczym szczególnym się nie wybija i może wyjść z tego zwykły średniak.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post25 lis 2007, o 10:57

No właśnie widać że to będzie po prostu dobry tytuł ale raczej nic więcej. Mnie też śmieszy robienie z niego na siłe hitu przez fanboyów PS3 - no z czegoś w końcu muszą robić bo nic innego godnego uwagi w temacie FPS-ów (exclusivów) jak na razie nie bedzie na ps3..
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Re: Haze

Post16 maja 2008, o 13:41

IMo gra będzie na mocną "8", solidnie wygląda jednak czy ma zadatki na wielki hit? Również śmiem wątpić.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Haze

Post18 maja 2008, o 10:20

Szczerze powiem, że mi seria Time Splitters (robili ją twórcy haze, jakby ktoś nie wiedział) nigdy bardziej nie przypadła do gustu. Może i w Multiplayerze była świetna ale dla jednego gracza już było to raczej nudne. Haze nie zapowiada się jakoś rewelacyjnie, moim zdaniem 8/10 to maksimum na jakie możemy w tym przypadku liczyć.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Haze

Post22 maja 2008, o 00:30

Pierwsze oceny dla tej gry szczerze mówiąc trochę "zbiły mnie z tropu" :| ... Nie spodziewałem się wielkiego hitu, ale oceny rzędu 40-60% na zagranicznych serwisach to jednak jest dużo poniżej oczekiwań nawet największych sceptyków... Mi przypomina się w tej chwili sytuacja z Lair :roll: ...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Haze

Post1 cze 2008, o 08:21

Wygląda na to że ludzie z Free Radical dostarczyli kicz. Sorry, ale ocen 4/10 nie można bagatelizować. 6/10 jeszcze można przeżyć ale 4/10? Gra naprawdę musi być słaba jesli dostaje takie noty. A trzeba dodać że tak oceniały poważne serwisy: eurogamer, ign, gamespy...
Umiesz liczyć? Licz na siebie...

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron