Teraz jest 19 kwi 2024, o 16:19


LittleBigPlanet - no to budujemy :D!

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

LittleBigPlanet - no to budujemy :D!

Post12 lip 2007, o 15:22

Mam nadzieję, że LittleBigPlanet (właśnie taka jest poprawna pisownia tego tytułu) nie trzeba już przedstawiać, bo słychać o niej już od dobrych paru miesięcy :roll: ... Jako że jednak nie ma poświęconego jej tematu, a na E3 pojawił się nowy trailer, warto takowy topic na forum założyć :wink: .

Tutaj wspomniany trailer:
http://www.gametrailers.com/player/21598.html

Heh, mnie może to tak bardzo nie interesuje, ale dla fanów edytowania/budowania może to być świetny tytuł!
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post25 lis 2007, o 10:59

Wygląda bardzo fajnie, bedzie miał fajny klimacik. Jak na razie tylko denerwujące jest to, że wszystko jest tam na jedno kopyto - scenerie pokazywane są zawsze takie same. Mogliby pokazać też coś innego, np. w zimie itp. Może wyjść z tego dobra platformówka.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: LittleBigPlanet - no to budujemy :D!

Post13 maja 2008, o 21:49

Oj platformówek mi brakuje na konsolach nowej generacji. Recepta? Wróciłem sobie do ery N64 i GameCube i wałkuję takie tytuły jak Super Mario Sunshine, Mario 64, Yoshi's Story itd. LittleBigPlanet zapowiada się słodko, ale cały czas nie wiadomo czego do końca spodziewać się po tym tytule.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: LittleBigPlanet - no to budujemy :D!

Post15 maja 2008, o 11:26

No właśnie, coraz więcej mówi się w przypadku tego tytułu o dużych możliwościach w kreowaniu świata przez samych graczy i dzieleniem się wszystkim przez PlayStation Network. Ja mam nadzieję, że oprócz tego znajdzie się też bardzo dużo contentu przygotowanego przez twórców.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Re: LittleBigPlanet - no to budujemy :D!

Post16 maja 2008, o 13:54

Mnie rozwalają niektóre pomysły twórców. Jestem jak najbardziej za tym żebygry łączyły się ze sobą. Przykłądy:

Obrazek

Obrazek

Killzone w LBP? :mrgreen:
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: LittleBigPlanet - no to budujemy :D!

Post16 maja 2008, o 14:18

Hehe filmiki są rozbrajające. Design ta gra ma niesamowity ale chciałbym zobaczyć wreszcie jakieś demo przynajmniej jednego poziomu żeby poukładać sobie z czym tu będziemy mieć do czynienia. Bo na razie to wszędzie tylko słychać jak to LBP pozwoli nam kreować świat i wymieniać się między sobą różnymi rzeczami.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: LittleBigPlanet - no to budujemy :D!

Post27 wrz 2008, o 23:25

Pora odświeżyć ten temat. Niedługo w końcu premiera. Ja jakoś dalej nie widzę w tej grze megahitu ale mogę się mylić. Ciekawi mnie bardzo jakie bedą oceny dla tej pozycji.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: LittleBigPlanet - no to budujemy :D!

Post28 wrz 2008, o 18:42

Ja polecam przeczytanie naszego playtestu, który właśnie pojawił się na stronie:

http://onlygames.pl/artykul-littlebigplanet_-_playtest_%5Btest_beta_wersji_zapowiedz%5D-1202.html

Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sloik

początkujący

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 14 maja 2008, o 10:00

Re: LittleBigPlanet - no to budujemy :D!

Post28 wrz 2008, o 18:44

Obejrzałem pare gameplayów z tego tytułu i zaczynam coraz życzliwiej na niego patrzeć. Może nie będzie to hicior na miarę God of War albo Gears of War, ale na pewno zostanie bardzo dobrze przyjęty przez graczy.
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Re: LittleBigPlanet - no to budujemy :D!

Post9 sty 2009, o 16:25

Gra jest bardzo fajna, miałem okazję zagrać i mam bardzo pozytywne odczucia. Najlepiej gra się w kilku graczy kiedy trzeba ze sobą kooperować. Mocny exclusive który wziął się znikąd :)

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron