Teraz jest 28 mar 2024, o 23:34


Na Ps3 pracuje sie swietnie...

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

M@JK!

bywalec

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 8 sty 2007, o 11:05

Na Ps3 pracuje sie swietnie...

Post24 maja 2007, o 20:50

“Pracuje sie świetnie. Ps3 pozwala nam stworzyć niezwykle rozległe środowisko gry balansujące na granicy fotorealizmu. Efekty specjalne, High Dynamic Range (HDR) i niesamowicie skomplikowane shadery. To wyzwanie przed jakim jeszcze nie staliśmy ale moc drzemiąca w tej maszynce przewyższa wszystko co do tej pory widziałem.”

Oto wypowiedz tworcow gry pod tytulem "Haze" jak widac oni nie twierdza ze ps3 programuje sie trudno i marne tego efekty. Ciekaw jestem co sadzicie na ten temat. 8)
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post25 maja 2007, o 00:04

w sumie to trudno powiedzieć :/ squady , które zawsze zajmowały się grami dla PSXa i PS2 na ogół stawały na wysokości zadania i wyciągały sporo z tych maszynek , a pod koniec życia to już w ogóle mamy totalne K.O jeśli chodzi o PS2 i to bez żartów , ale w tej sytuacji naprawdę ciężko prorokować ponieważ stała się sytuacja , której nikt się nie spodziewał , CAPCOM pisze dla X360 , Square też coś tam zapowida , DMC 4 ma być dla X360 , nadal niewyjaśniona sprawa z MGS4 i duża mulitplatformowość świadczą o tym , że programiści , albo idą na łatwiznę (bo wygląda na to , że na X360 pisze się zdecydwoanie prościej) , albo Bill ich podpłaca :) trudno jednozncznie stwierdzić gdyż dotychczasowe multiplatformery wyglądają identycznie , a na X360 nawet lepiej zatem pytanie czy SONY naprawdę tylko zrobiło burzę na temat hiper-mega miażdżącej technologii siedzącej w środku czy po prostu X nie ma sie o co obawiać bo nie będzie odstępował od PS3 nawet jak się niby rozkręci na ostro. Jasna sprawa jest , że na początku powstają gry średnie bo 3a poznać sprzęt , ale widząc w akcji PS3 na (może to było nawet 50 cali ) tiviku LCD i X360 w akcji , powiadam wam nie było w tym żadnej różnicy więc prawda jest taka , że na obie platformy będą wychodzić pięknie wyglądające gry , a im dalej to tym jeszcze lepsze :) chyba , że ktoś uważa po prostu , że X360 pokazał już max swoich możliwości , a na PS3 to dopiero przedsmak to wydaje mi się , że się ku^wa grubo pomyli :) naprawdę tym razem konkurencja jest wyrównana tylko żeby jeszcze na PS3 posypały się godne gry i będzie można gadać poza tym , zawsze się dużo słyszy przechwałek o sprzęcie. Pamiętam jak czytałem kiedys (poczatek 2000 roku gdzies) , ze PS2 bedzie mialo filmową grafike , po prostu cos takiego :) i co ??? Grafa owszem zabijała (do dzisiaj jest piekna :) , ale do filmu to nieco daleko chyba , ze mieli na mysli plynnosc grafy bo to sie udalo :) , ogolnie na koniec mowiac powiem tak : PS3 i X360 to nadal nieodkryci gracze i na pewno nieraz jeszcze opadnie nam szczeka :) wszystko chodzi tradycyjnie o programistow (numer 1 sprawa) i KASA i nic wiecej. A no i dobry pomysl na gre ofkoz :) - Japonia przoduje na calej lini w tej kwestii wg. mnie :) bo jak to mowil ktos z branzy - ze Amerykanie najpierw robia super hiper mega grafe , a potem pisza scenariusz :) , a Japonczycy robia to na odwrot i chyba kazdy wie o co chodzi :)
Offline

M@JK!

bywalec

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 8 sty 2007, o 11:05

Post25 maja 2007, o 07:56

No madra wypowiedz a do molziwosci xboxa to hmm no ma on spore mozliwosci nie powiem ale ma tez nalozone ograniczenia chocby przez czytnik i taki halo3 czy gow na chwile obecna to dwa pokazy max mozliwosci xboxa na chwile obecna bo wiecej na plytkach nie upchna i teraz Dosyc dlugi halo 3 choc brzydki :( i piekny a krotki gow :) obawiam sie ze takie zestawienie pozostanie chyba ze M$ zmusi klienta do zakupu dysku badz zewnetrznej stacji BD? bo taka potwierdza niebawem BD wygral a M$ mowilo ze jak wygra to zaoferuja go klientowi :)
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post25 maja 2007, o 09:42

GOW krótki jest, ale też bez przesady. Za krótki jak na TAKĄ gre, chcialoby sie po prostu wiecej :). 10 godzin to jednak nie jest tak mało, nie przesadzaj - wiekszosc gier obecnie miesci się w tej granicy.

Problemem PS3 jest to że musi sie wreszcie pokazać ktoś kto przebije to przeklete (dla fanboyów PS3 ;) ) GOW, bo jak na razie to wszedzie słychac jak to ps3 jest mcniejsza i w ogóle, tylko niezbyt to widać. Pora na dobre gry!

Sam czekam do końcówki roku z decyzją czy już w tym roku kupować PS3. Na razie mnie jeszcze nie przekonuje. A co do tego, że gry mogą wychodzic w przyszłości np. na dwóch płytach DVD na X360 (wiecej raczej nie bedzie potrzeba), to komu to przeszkadza? Mi na pewno nie. Powiem wiecej - w ogóle nie obchodzi mnie to że PS3 ma np. blu-ray bo i tak z tego nie będę korzystać, zostanę raczej przy starym dobrym DVD. Dlatego też tak naprawdę jesli miałoby to odchodzic cene PS3, wolałbym ją bez niebieskiego lasera ;).
Offline

M@JK!

bywalec

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 8 sty 2007, o 11:05

Post25 maja 2007, o 10:38

Ale marudzisz :P stoje za Blurayem i bede stal bo przeciez panowie trzeba isc do przodu a nie stac w miejscu :P Ski! marudzisz :(

Co do Gowa to tam nie jest jakis koszmar dla fanow ps3 :) na prawde swietna gra ale 10godzin to nie jest tak malo :(? to niecaly dzien grania zdecydowanie za malo :) przynajmniej dla mnie osoby ktora przy wowie potrafila siedziec nawet do 2 dób ;) i klasc sie potem spac zdeycdowanie za malo :)

A zmiana plytek byla zawsze w konsolach zjawiskiem ktore wystepowalo juz na koniec zywotu danej konsoli :) PSX koncowka PS2 koncowka teraz BD a na koniec PS3 tez kilka BD to jest nieuniknione ale DVD w konsoli nowej generacji? to jest rowne duzej ilosci plyt lub nakladaniu ograniczen na gry no niestety ja tak to widze :) tak czy siak trzeba bedzie cos wyczarowac i straci na tym klient bo albo dokupi czytnik albo dysk albo dostanie slabsze produkcje czy tez brzydkie audiovideo lub krotkie i ladne jak w przypadku gow no wyczarowac sie wiecej nie da :) jednak mysle ze M$ zainwestuje w zewnetrzne stacje, bylo by to bardzo rozsadne.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post2 cze 2007, o 08:31

M@JK! napisał(a):Ale marudzisz :P stoje za Blurayem i bede stal bo przeciez panowie trzeba isc do przodu a nie stac w miejscu :P Ski! marudzisz :(

Co do Gowa to tam nie jest jakis koszmar dla fanow ps3 :) na prawde swietna gra ale 10godzin to nie jest tak malo :(? to niecaly dzien grania zdecydowanie za malo :) przynajmniej dla mnie osoby ktora przy wowie potrafila siedziec nawet do 2 dób ;) i klasc sie potem spac zdeycdowanie za malo :)

A zmiana plytek byla zawsze w konsolach zjawiskiem ktore wystepowalo juz na koniec zywotu danej konsoli :) PSX koncowka PS2 koncowka teraz BD a na koniec PS3 tez kilka BD to jest nieuniknione ale DVD w konsoli nowej generacji? to jest rowne duzej ilosci plyt lub nakladaniu ograniczen na gry no niestety ja tak to widze :) tak czy siak trzeba bedzie cos wyczarowac i straci na tym klient bo albo dokupi czytnik albo dysk albo dostanie slabsze produkcje czy tez brzydkie audiovideo lub krotkie i ladne jak w przypadku gow no wyczarowac sie wiecej nie da :) jednak mysle ze M$ zainwestuje w zewnetrzne stacje, bylo by to bardzo rozsadne.


Spokojnie, na razie mówisz o czymś czego nie ma. Tylko sobie myślimy "co by było gdyby" a na razie to wszystkie gry na X360 bez problemu mieszczą się na jednym DVD. Mi też by nie przeszkadzało gdyby raz w połowie gry musiał zmienić płytke, daj spokój.

I niby tak, 10 godzin to mało, ale co powiedzieć o wielu grach które dzisiaj da sie skończyć w 6-7 godzin? 10 godzin to przyzwoity wynik na dzisiejsze czasy. A przecież GOW nie jest grą na jeden strzał, sam go przeszedłem już 3 razy i pewnie przejde jeszcze nie raz a znam takich którzy przechodzili go po kilkanaście razy już :). Jest po prostu tak zajebisty że chce sie wiecej i wiecej :). Nie mówiąc już nawet o zajebistym coopie czy rzeźni po necie w multi. GOW to dla mnie w pełni kompletna produkcja.

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron