Teraz jest 29 mar 2024, o 09:33


Ratchet & Clank: Tools of Destruction

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post3 gru 2007, o 21:32

Piotrek napisał(a):Nie chodzi o to że chodzi mi o zmiane gatunku, ale przede wszystkim chcialbym więcej platformówki a mniej strzelaniny, a z tego co widze na trailerach to dalej strzelania jest BARDZO dużo.

Pewnie tak, ale dobrze chociaż, że nie jest to drugi Ratchet: Gladiator :) .
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post6 gru 2007, o 23:48

Ratchet Gladiator był dla mnie najsłabszą częścią serii. Zresztą chyba też najgorzej się sprzedał (na szczęście) więc odeszli od pomysłu zrobienia z ratcheta pełnej strzelaniny. I dobrze.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post12 gru 2007, o 11:54

No tak, sam sobie odpowiedziałem na to pytanie bo miałem okazję zagrać w demo. Jest bardzo fajne, chociaż jeśli ktoś oczekiwał rewolucji to się zawiedziedzie - doszły nowe bronie, jest super grafika, ale to wszystko już widzieliśmy. Jednak dla kogoś kogo nie razi lekka wtórność to pozycja obowiązkowa.
Offline

Rommaks

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 12 sty 2009, o 09:53

Re: Ratchet & Clank: Tools of Destruction

Post16 sty 2009, o 12:31

mam mały problem, wrzucając gre do konsoli wyswietla mi sie informacja ile gra miejsca potrzebuje na twardym i zze mam zrobic miejsce , oczywiscie miejsce jest a z innymi grami nie mam najmniejszycz (takich)problemów. moze ktos mi cos poradzic?(oczywiscie utworzyłem karte pamieci na dysku)
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Re: Ratchet & Clank: Tools of Destruction

Post18 sty 2009, o 00:58

To chyba nie jest temat do takich pytań. W każdym razie mimo wszystko zrób tyle miejsca ile tylko się da, może jednak gra potrzebuje wiecej niż jest napisane że będzie potrzebować?
Poprzednia strona

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron