Teraz jest 28 mar 2024, o 23:52


Uncharted Drake Fortune

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Uncharted Drake Fortune

Post1 maja 2007, o 19:02

Czyli nowa gra Naughty Dog, która zaprezentowała była dosyć dawno temu, ale teraz trochę się prze modernizowała i co najważniejsze-Nadal wygląda świetnie!!! Przedstawia losy chłopaka, który jest którymś tam wnukiem sir Francisa Drake, dzięki czemu odziedziczy jego fortunę. Oczywiście musi najpierw ją znaleźć :). Wygląda to na świetny miks Indiany Jonesa, Tomb Raidera, Gears of War, Splinter Cella w Świetnie wykonanej dżungli( i nie tylko:)) Dla tej gry warto będzie kupić PS3 :D

Stary Trailer-http://www.naughtydog.com/comingsoon/index.html
Porównanie nowych, starych screenów-http://www.n4g.com/ps3/ViewImage-O31207-I31208.aspx
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post1 maja 2007, o 19:09

Gra się bardzo dobrze prezentuje, ale na razie trochę za mało o niej wiadomo, bym już mógł widzieć w niej killera, dla którego kupowałoby się konsolę :roll: ... Oczywiście nie twierdzę że tak nie będzie, ale póki co poza screenami i garstką informacji od developera tak naprawdę nic na temat Uncharted nie wiemy :| ...
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post2 maja 2007, o 12:26

JA bym jednak wolał kolejną część Jak & Daxter :|
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post19 maja 2007, o 22:15

Nowy trailer z Gamers Day 07 zrobił na mnie wielkie wrażenie - szczególnie animacja postaci robi swoje, czegoś takiego chyba jeszcze nie było! No i grafika - można bez większej przesady powiedzieć, że obecny poziom oprawy niczym nie ustępuje renderowi sprzed roku.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post15 cze 2007, o 09:36

Zobaczymy. Na początku kompletnie mi sie ten tytuł nie podobał ale "im dalej w las..." to zaczyna to wyglądać coraz lepiej...
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post15 cze 2007, o 15:51

Jak na razie jest to jeden z najlepiej zapowiadających się tytułów na PS3. Ma zadatki na hit!
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post16 cze 2007, o 13:51

Na poczatku bylem wsciekly na Naughty Dog ze nie bedzie kontynulacji Jack & Dexter, ale po kolejnych trailerach Uncharted Drake Fortune ta gra zaczynala mi sie coraz bardziej podobac. Szczegolnie podobal mi sie jeden trailer, na ktorym mozna bylo zobaczyc wiele z gameplay'u kiedy tez glowny bohater gry zaprezentowal swietna animacje. Podobala mi sie jego animacja podczas krycia sie za skaly kiedy to za kazdym razem wygladalo to inaczej. Raz zwyczajnie trzymal reke bliska nogi, a naprzyklad za drugim razem zakrywal reka glowe. Calosc zaczyna prezentowac sie bardzo apetycznie i im wiecej pokazuja tworcy tym bardziej ta gra mi sie podoba.
Offline
Avatar użytkownika

Abe

bywalec

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): 5 mar 2007, o 14:53

Post16 cze 2007, o 18:54

Ja szczerze mowiac bylem zadowolony ze Naughty Dog zmienia tytul na inny. W koncu ile mozna tluc ten sam temat. Widac napewno wielki postepy jesli mielibysmy porownywac teraz sam poczatek produkcji, a terazniejszosc. Pod wzgledem graficznym roznica jest po prostu kosmiczna. Juz nie moge sie doczekac kiedy wyjdzie pelna wersja tej gry.
Offline
Avatar użytkownika

VenomPlug

bywalec

  • Posty: 37
  • Dołączył(a): 12 cze 2007, o 18:15

Post16 cze 2007, o 22:35

Wow nigdy o tej grze nie słyszałem! Może czas odłożyć flaszkę i zobaczyć co Naughty Dog zamierza wysmażyć....nie jestem na czasie :(
Offline

Dizzy

bywalec

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): 4 mar 2007, o 20:29

Post16 cze 2007, o 23:49

Nie moge sie juz doczekac tej gry. Szczegolnie moja uwage przykula animacja glownego bohatera (wspominal o niej Luke). Jest naprawde bardzo dobra - wspinanie sie po skalach bieganie od skaly do skaly - to wszystko prezentuje sie naprawde dobrze tym bardziej ze gre przygotowuje Naughty Dog.


VenomPlug - oj stary, rzeczywiscie masz DUZE zaleglosci co do tej gry.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post1 lip 2007, o 18:43

Czy tylko ja zauważyłem, że w miarę odkrywania kolejnych informacji na temat tej gry, coraz więcej ludzi się do niej przekonuje :P ?
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post12 lip 2007, o 14:40

Trailer z E3 2007:
http://www.gametrailers.com/player/21597.html

Ajaaj, to kolejne potwierdzenie, że ta gra będzie miała naprawdę świetną oprawę! Teraz jeszcze pierwszy raz można się przyjrzeć wybuchom - IMO wyglądają całkiem sugestywnie . Może nie jest to ósmy cud świata, ale... W ogóle gra zaczyna mi w niektórych momentach coraz bardziej przypominać Tomb Raidera...

Tutaj macie jeszcze 1-minutowy wywiadzik z Evan'em Wells'em :
http://download.gametrailers.com/gt_vau ... othint.wmv
Następna strona

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron