Teraz jest 29 mar 2024, o 16:51


Uncharted Drake Fortune

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post4 gru 2007, o 20:29

Trzeba zagrać i samemu sprawdzić. Może te 8h podawane wcześniej to dla takich desperatów, którzy biegną na chama przed siebie? Ja na przykład lubię zajrzeć w każdy kąt, więc mam nadzieję, że gra starczy mi na dłużej. Na co jak na co, ale na ratchet i uncharted ostrzę sobie zęby...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post5 gru 2007, o 00:08

Hmm ja czytałem ostatnio że wielu osobom zajmuje przejście tej gry ponad 12 godzin więc to chyba zależy od tempa każdej osoby. Myślę, że przy normalnym przejsciu starczy spokojnie na te 10 godzin.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post7 gru 2007, o 15:31

8 godzin tyczy się raczej osób, które przechodzą gry biegnąc ciągle przed siebie i nie ociągając się długo w niektórych momentach. No i trzeba pamiętać, że to dotyczy poziomu Normal, więc na wyższym będzie odpowiednio dłużej :roll: ...
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post8 gru 2007, o 13:19

Powiem tak -zagrałem w demko uncharted i nie powaliło mnie. Liniowe na maxa (nie można nigdzie odbić, tylko w zasadzie biec przed siebie), a model strzelania na żywca zerżnięty z GOW - praktycznie identyczny dosłownie. Już wkrótce sprawdze pełną wersję, mam nadzieję, że w dalszej części będzie ciekawiej...
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post12 gru 2007, o 11:55

Hmm właśnie wiele gier na Playstation 3 ma problem z wtórnością. O ile nowych graczy to nie zniechęci to starzy mogą już kręcić nosem. Niech sony się pospieszy i zacznie produkować więcej zupełnie nowych gier...
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post3 sty 2008, o 21:25

No cóz, pełna wersja pękła, jestem w trakcie przygotowywania recenzji. Jedno mogę Wam niestety potwierdzić - to kolejna krócizna :/. 8h zajęło mi przejście, a muszę dodac, że bawiłem się w szukanie sekretów :/. Zagrać oczywiście warto, ale denerwuje mnie to, że tak ostatnio skracają te gry...
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post24 sty 2008, o 21:20

Gra jest rewelacyjna, grałem co prawda kilkadziesiąt minut, ale żal mi było się od niej oderwać. Gra dla której kupię PS3 jak tylko będę miał nadmiar pieniążków :D
Obrazek
Obrazek
Offline

Armin Only

początkujący

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): 14 maja 2008, o 18:31

Re: Uncharted Drake Fortune

Post14 maja 2008, o 18:39

gre ukonczylem w 12 godzin na normalu , nieodkrylem jednak wszystkich skarbow i nagrod , mysle ze z 2 razy trzebabedzie zagrac zeby wszystko miec odkryte ... a gra jest swietna pomimo swojej liniowosci !! swietna fabula (nawet dla mniej zaawansowanych w jezyku ang) , humor no i sama akcja , piekna gierka :)
Offline

Tokar

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 31 gru 2004, o 14:47

Re: Uncharted Drake Fortune

Post14 maja 2008, o 18:59

Ja jak grałem to zwróciłem uwage na to, że wszystkie (no dobra, większość) sekrety leżą prawie na drodze! Wystarczy sie rozgladać żeby większość wypatrzyć. Wolałbym jednak, żeby znalezienie sekretów stanowiło większe wyzwanie. A tak - ide sobie po schodach, myśle "pewnie coś jest pod schodami" - patrze, jest! Denerwująca jest też liniowość - można iść tylko przed siebie, zero możliwości zbaczania z głównej "trasy". Ale gierka i tak jest niczego sobie, dla mnie na mocne "8" ;).
Offline

Kaczy

bywalec

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): 15 sty 2005, o 21:27

Re: Uncharted Drake Fortune

Post14 maja 2008, o 22:18

Mnie uncharted w ogóle nie powaliło. Jeśli odrzeć ten tytuł z pięknej oprawy to nie zostaje zbyt wiele. Można by powiedzieć "to już było". To znaczy podoba mi sie, ale żeby się zachwycać to nie przesadzałbym.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Uncharted Drake Fortune

Post16 maja 2008, o 11:42

Armin Only napisał(a):gre ukonczylem w 12 godzin na normalu , nieodkrylem jednak wszystkich skarbow i nagrod , mysle ze z 2 razy trzebabedzie zagrac zeby wszystko miec odkryte ... a gra jest swietna pomimo swojej liniowosci !! swietna fabula (nawet dla mniej zaawansowanych w jezyku ang) , humor no i sama akcja , piekna gierka :)


12 godzin? To co ty robiłeś, stałeś w miejscu przez połowe czasu gry ;)? Trochę się śmieje, bo czytałem że ludzie kończyli na Normalu ten tytuł w 5-6 godzin, a średni czas to 7-8. Szkoda, że ludzie z Naughty Dog nie przygotowali ze dwa razy dłuższej przygody.
Offline

Armin Only

początkujący

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): 14 maja 2008, o 18:31

Re: Uncharted Drake Fortune

Post16 maja 2008, o 18:26

Piotrek napisał(a):
Armin Only napisał(a):gre ukonczylem w 12 godzin na normalu , nieodkrylem jednak wszystkich skarbow i nagrod , mysle ze z 2 razy trzebabedzie zagrac zeby wszystko miec odkryte ... a gra jest swietna pomimo swojej liniowosci !! swietna fabula (nawet dla mniej zaawansowanych w jezyku ang) , humor no i sama akcja , piekna gierka :)


12 godzin? To co ty robiłeś, stałeś w miejscu przez połowe czasu gry ;)? Trochę się śmieje, bo czytałem że ludzie kończyli na Normalu ten tytuł w 5-6 godzin, a średni czas to 7-8. Szkoda, że ludzie z Naughty Dog nie przygotowali ze dwa razy dłuższej przygody.


niegralem codziennie w ta gre moze 1 godzina 2 max dziennie raz dwa w tyg wiec sie z niczym niespieszylem ihmmm a co to jakies wyscigi ? :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości