Teraz jest 29 mar 2024, o 00:11


PS3 Play Adapter

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

batton23

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 4 lip 2006, o 13:43

PS3 Play Adapter

Post27 sty 2007, o 14:13

PS3 play adapter to przejściówka pozwalająca podpiąć pady z ps2 do złącza USB w nowym pleju. mam pytanie: wiecie może czy jakbym podpiął np. kierownice do PC posiadającą złącze usb przecież - do usb w ps3 to czy mógłbym bezproblemowo sobie jeździć? :> może ktos z was posiada juz nowego pleja i mógłby to sprawdzić? będę bardzo wdzięczny. z góry dziękuję i pozdrawiam
Offline

Siergiej

bywalec

  • Posty: 33
  • Dołączył(a): 14 sie 2006, o 14:55

Post29 sty 2007, o 23:47

Sadze, ze nie powinno byc problemu. O ile wiem PS3 jest kompatybilne z kierownicami USB
Offline

batton23

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 4 lip 2006, o 13:43

Post2 lut 2007, o 19:36

a co z xboxem360? próbował ktos podpiąć kierownice do gniazda USB i grać?
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post3 lut 2007, o 12:42

Siergiej napisał(a):Sadze, ze nie powinno byc problemu. O ile wiem PS3 jest kompatybilne z kierownicami USB

Myślę że nie jest to wcale takie oczywiste. O ile wiem, to PS3 wprawdzie wykryje większość sprzętu podłączanego pod USB, ale z kompatybilnością będzie raczej ciężko - np. w przypadku grania w wyścigi na tak podłączonej kierownicy samochód może mimowolnie na przykład skręcać w lewo itd. Oczywiście niech nikt tego nie traktuje tego jak pewną informację, bo piszę to tylko w oparciu o to, co gdzieś już przeczytałem/usłyszałem - niekoniecznie musi to być prawda.

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron