Teraz jest 19 kwi 2024, o 00:28


Assasin's Creed - Ubisoft się rozkręca;)?

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post29 wrz 2006, o 16:33

heh damek tak długo cie nie było że pewnie mało kto cie tu zna teraz ;). spoko zawsze fajnie jesli starzy userzy trzymają sie razem ;)

A co do assasin creed to mam nadzieje ze bedzie to cos wiecej niż pop bo ten (przynajmniej osatnie czesci) jakoś średnio przypadł mi do gustu...
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post29 wrz 2006, o 20:45

Odpiszę w tym temacie bo widzę, że nie ma o awariach X360 :-) - potem admin najwyżej wydzieli nasze offtopy do nowego tematu (mam nadzieje że nie będzie krzyczeć :oops:

Mianowicie mam model z ponoc wadą fabryczną (2005r-10-25) polegającą na tym, że jakaś folia aluminiowa na GPU jest źle zamontowana.

U mnie jednak nie to było problemem bo było tak że konsola raz się zwieszała raz mogłem grać bodzinami bez zwiechy.

Potem to się nasilało aż często miałem czerwony ring i dopiero kilka prób uruchomienia powodowało że XO startował czasami ze zwiechami czasam - czasami bez zwiech przez kilka godzin, więc GPU raczej odpadało.

W necie poczytałem i wykonałem test errora. Okazało się że mój to kod 0102 czyli zimne luty na płycie głównej.

Poniżej filmik jak naprawić usterkę, gdy ktoś już stracił gwarancję a ma znajomego elektronika z nagrzewnicą :-D

http://www.youtube.com/watch?v=NYv6b7MndJk

Ja mam gwarancję, więc w rozbieranie konsolki nie miałem zamiaru się bawić. Szkoda tylko że dałem cały komplet z HDD (znajomy jak reklamował mówił że oddał samą konsolę i zasilacz). Pewnie stracę wszystkie save-y - będę musiał wszystko na nowo odkrywać :-D
Obrazek
Obrazek
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Post2 paź 2006, o 23:38

A wracając do tematu - assasin creed jako zapchajdziura po księciu (no, pop chyba w tym roku nie bedzie) zapowiada się świetnie. Oby ubisoft nie spartaczył tak dobrze zapowiadającego się tytułu.
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post3 paź 2006, o 23:41

No niestety z najnowszych informacji wynika że wersja na PS3 bedzie miała gorsze AI tłumu niż ta z X360...
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

mateo

początkujący

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): 11 kwi 2006, o 16:13

Post4 paź 2006, o 12:05

Nawet tacy goscie jak z UBISOFT nie są w stanie tego spie&*$lić :lol:

Klimat ta gra ma przedni.
Ehh pograł bym w to...JUŻ !
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post4 paź 2006, o 22:12

bandi napisał(a):No niestety z najnowszych informacji wynika że wersja na PS3 bedzie miała gorsze AI tłumu niż ta z X360...


A skąd to info :shock: ?
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post5 paź 2006, o 14:07

No już na XO pokazano gameplay z Assasians Creed i powiem jedno WYGLĄDA TO ZAJE$#%@ przebijanie się przez tłum, możliwość wejścia na na prawie każdy budynek(Parkour się kłania:)). Co prawda walka mnie nie za bardzo przekonała ale to może(nie lubię stylów defensywnych i sępienie się na kontry(?))ale może to przez lamerstwo grającego. Co ja będę mówił MUSICIE to zobaczyć.

PS. A zmieniłem nieco poglądy zbieram na Xboxa 360, Wii mnie nie przekonuje, a PLAYSTATION 3 za drogie, aby kupić
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post6 paź 2006, o 12:52

http://ps3.qj.net/category/Assassin-s-Creed/cid/1643

Tutaj macie wszystko po angielsku.

Ale faktem jest że architektura PS3 nie pozwoli osiągnąć takiej inteligencji tłumu, co wersja na X360. Najlepsze jest to, że ta z kolei będzie bardzo istotnym elementem gry! (kolejna porażka PS3 :-(
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

swistak-84

aktywny

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): 18 cze 2005, o 20:07
  • Lokalizacja: Bytom

Post7 paź 2006, o 09:15

A jednak nie. Ubi przyznalo ze wersja na PS3 i na x360 beda mialy ta sama(identyczna) A.I.
Nie wierzycie - zerknijcie.
http://xbox360.ign.com/articles/736/736325p1.html (koncowka artykulu)
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post7 paź 2006, o 09:27

Tylko żeby się nie okazało że tylko parę NPC ma SI a reszta działa na zasadzie skryptów, wiecie ograniczenia konsol(tak mówią develoerzy nie umiejący okiełznać konsoli), ale to raczej mało prawdopodobne bo obie konsole mają po kilka rdzeni, więc jeden przelicza SI, drugi Animację, a trzeci wszystko inne:). PS3 również ma mieć 3 rdzenie, więc mało prawdopodobne, aby Si miało być gorsze
Offline
Avatar użytkownika

swistak-84

aktywny

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): 18 cze 2005, o 20:07
  • Lokalizacja: Bytom

Post7 paź 2006, o 10:26

Akurat Cell jest inaczej zbudowany. Sklada sie z 1 PPE(power processor element) i 7 SPE(synergistic processor element - lacznie cell ma 8 SPE lecz w ps3 jeden jest zablokowany)
-PPE pelni role droznika - mowi co trzeba robic i chyba zajmuje sie system
-SPE pelnia role wykonawcy

Gość

Post25 paź 2006, o 23:42

swistak-84 napisał(a):Akurat Cell jest inaczej zbudowany. Sklada sie z 1 PPE(power processor element) i 7 SPE(synergistic processor element - lacznie cell ma 8 SPE lecz w ps3 jeden jest zablokowany)
-PPE pelni role droznika - mowi co trzeba robic i chyba zajmuje sie system
-SPE pelnia role wykonawcy


Hę, że jak? U maaaan tym wywodem dałeś mi szacha i mata:). A co do Assasina to oby tylko za bardzo nie śmierdział Princem... Polo ;p heheheh
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron