Teraz jest 19 kwi 2024, o 17:23


Assasin's Creed - Ubisoft się rozkręca;)?

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post26 paź 2006, o 00:21

majonez napisał(a):(...) U maaaan tym wywodem dałeś mi szacha i mata:). (...)

A mi racha i ciacha.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post19 lut 2007, o 00:18

Do premiery coraz bliżej ciekawe co z tego wyjdzie...
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post19 lut 2007, o 15:20

Ja szczerze mowiac zaciekawilem sie bardziej wersja na Xboxa 360 w koncu PS3 nie posiadam :( . Oczekuje na ten tytul z niecierpliwoscia. Mam tylko nadzieje ze Ubisoft nie wykreci nam numeru z przesunieciem premiery :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post19 lut 2007, o 18:28

Piotrek napisał(a):Do premiery coraz bliżej ciekawe co z tego wyjdzie...


Luke napisał(a):Mam tylko nadzieje ze Ubisoft nie wykreci nam numeru z przesunieciem premiery :wink: .

Nie wiem czy żyjecie jeszcze zapowiedziami co do marcowej premiery, ale z tego co wiem to już dawno została ona przesunięta :wink: na bliżej nieokreślony okres drugiej połowy roku :roll: ... Zresztą wcale mnie to nie dziwi, bo trochę mało ostatnio o AC słychać... Ubisoft mogło by się pokusić o odsłonięcie kolejnych detali, jakieś nowe screeny czy filmiki.
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post19 lut 2007, o 22:54

Mi tam na szybkiej premierze nie zależy. Lepiej poczekać i dostać dopracowaną grę.
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post20 lut 2007, o 00:58

Sarge napisał(a):Nie wiem czy żyjecie jeszcze zapowiedziami co do marcowej premiery, ale z tego co wiem to już dawno została ona przesunięta na bliżej nieokreślony okres drugiej połowy roku


Szczerze mowiac o przesunieciu premiery nie wiedzialem. Tak wiec troche szkoda ze trzeba bedzie czekac kolejny okres czasu na ten tytul :( , a ja juz sie napalilem ze niedlugo po premierz zagram sobie w ta wspaniale zapowiadajaca sie gre.
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post21 lut 2007, o 13:26

bandi napisał(a):Mi tam na szybkiej premierze nie zależy. Lepiej poczekać i dostać dopracowaną grę.


Twierdze dokladnie tak samo. Co nam da jesli gra zostanie wydana wczesniej skoro bedzie niedopracowana. Niech lepiej Ubisoft poracuje dluzej i da nam hiciora jakiego chcemy :).
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post22 lut 2007, o 00:02

Moze i macie racje, ale chetnie pogralbym sobie juz teraz w gre Ubisoftu :) . Tworcy mogliby wypuscic jakies demo zeby mozna bylo zobaczyc co narazie zrobili :wink: . Jednak na demko jakos sie nie zanosi - szkoda :( .
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post12 lip 2007, o 15:00

Gameplay z E3 2007:

SD:
http://download.gametrailers.com/gt_vau ... emo_gt.wmv

HD:
http://download.gametrailers.com/gt_vau ... t_h264.wmv


Rzuciło mi się w oczy parę bugów, związanych przede wszystkim z detekcją kolizji (śmiesznie wygląda gość leżący sobie na cienkiej desce :lol: ), ale myślę że nie ma co dramatyzować - na pierwszych trailerach widoczne było dorysowywanie się ludzi na kilka metrów przed głównym bohaterem, a teraz już tego nie ma. Można więc mieć nadzieję, że i wiele innych bugów do czasu premiery zostanie wyeliminowanych :wink: .

Ogólnie jednak po raz kolejny można powiedzieć, że zanosi się na dobry tytuł i nawet obecność jakichś bugów nie sprawi, że zrobi się tego nagle crap :) .
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post25 lis 2007, o 11:08

Grał w to już ktoś? Ja jeszcze nie miałem okazji a ciekawi mnie wasza opinia na temat tej gierki..
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

bogaty

aktywny

  • Posty: 59
  • Dołączył(a): 19 maja 2007, o 11:06
  • Lokalizacja: poznan

Post26 lis 2007, o 00:17

mam tą gre od kilku dni podoba mi sie dosc duze pole działania fajne walki są graficznie bardzo dobrze w miescie wrazenie robi olbrzymia ilosc ludzi chodzacych zwierząt itp masa roznych rzeczy ogolnie gra fajna
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post26 lis 2007, o 11:19

bogaty, umiesz stawiac kropki? :) Pisz normalne zdania bo źle się to czyta.

Co do gry to ja na razie pograłem z godzinke - jest spoko, chociaz póki co wróciłem do Bioshocka by go wreszcie ukończyć. Na pewno jedna do assassina wrócę :).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron