Teraz jest 29 mar 2024, o 06:57


Assasin's Creed - Ubisoft się rozkręca;)?

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Assasin's Creed - Ubisoft się rozkręca;)?

Post23 lip 2006, o 09:28

Wszyscy chyba znają trailer z E3, który prezentował genialną wręcz oprawę wizualną, ale czy to tak rzeczywiście będzie wyglądać? Jestem już uczulony na te wszystkie rendery od Sony i nie zdziwiłbym się, gdyby była to kolejna z podobnych "zagrywek". Inna sprawa, że wybrane osoby miały okazję testować grywalną wersję i jeśli wierzyć ich słowom, to rzeczywiście to wszystko się prezentuje TAK dobrze!

Gość

Post23 lip 2006, o 09:33

IMO gra po prostu zrobi rzeźnie. Oczywiście, nigdy nic nie wieadomo z tymi renderami, ale jeśli to wszystko prawda to (kuna!!) bydzie hit! chyba... :roll: Już nie moge się doczekać jakiegos demka czy cus :cry: :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post23 lip 2006, o 11:54

Gra podobno sporo zapożycza z POP'a z current-genów, główny bohater wiele z ruchów ma podobnych do tych Księcia (chodzenie po ścianach itp.), mają być stealth-kille i co najważniejsze, zależnie od tego, co będzie się w mieście robiło, tak jego mieszkańcy będą nas postrzegać! Zawsze z dystansem do podobnych "rewelacji" podchodziłem i nadal podchodzę, ale jednak od next-genów zawsze oczekiwałem podobnych nowych rozwiązań i mam nadzieję że takowe w Assassin's Creed się znajdą.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post23 lip 2006, o 12:47

Normalnie ta gra śni mi się po nocach:). Maskaryczne animacje, niezły pomysł na grę. Pierwszy raz widzę grę umiejscowioną w tych czasach i miejscach. Dodatkowo niezwykle wyglądające ciosy, przebijanie się przez tłum ludzi, albo odpychasz ich rękoma(niezwykła animacja) i ewentualnie "pomagasz" sobie mieczem:). A jak dorze słyszałem, niektórzy dziennikarze mogli zapozanć jak to wygląda w praniu. I tak wyglądała gra na renderach jak na konsoli. Gra będzie rządzić!
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post23 lip 2006, o 13:21

ja sie na razie tym nie podniecam. czekam az ktos to wreszcie pokaże w praniu. no i szkoda ze to nie ps3 exclusive hehe ;)
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post23 lip 2006, o 17:01

Marlon napisał(a):(...) no i szkoda ze to nie ps3 exclusive hehe ;)

Mówiło się wprawdzie sporo o wersjach na X360 i PC, ale potem szybko tą informację zdementowano, a warto dodać że wcześniej ta informacja o innych wersjach wyciekła właśnie od kogoś z Ubisoftu. Nikt tak naprawdę nie wie więc do końca jak to będzie, na dzień dzisiejszy jest to jednak exclusive na PS3.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post23 lip 2006, o 17:18

ja juz sie pogubiłem czy to jest exclusive czy nie. zmieniana była ta informacja z szybkoscią bumerangu - jeden dzien jest exclsuivem, na drugi dzien juz nie, i tak kilka razy powtórka hehe. Takczy inaczej zapowiada sie extra gierka.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post28 lip 2006, o 12:18

Dla mnie Sony nie łatwo odda takiego klillera Microsoftowi, pewnie niedługo UbiSoft zrobi licytację, kto da więcej ma Assasiana za exclusiva, hłe hłe :twisted: :twisted: :twisted: :P .
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post2 sie 2006, o 22:14

ale jaka jest sytuacja na obecną chwile? Na jakie platformy został ten assasin creed zapowiedziany?
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post4 sie 2006, o 13:22

Sarge napisał(a):na dzień dzisiejszy jest to jednak exclusive na PS3.


:P
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post8 sie 2006, o 12:24

Miła ciekawostka Assassin's Creed zostanie zaprezentowany szerszej publiczności w wersji demonstracyjnej na ciekawej imprezie growej, która to odbędzie się pod koniec sierpnia w Bellevue w Waszyngtonie (swoista konkurencja dla GC w Lipsku?;)

ps. Looknijcie na "wsparcie" firm dla tej imprezy (Microsoft, Rockstar , UbiSoft, Nintendo ... o.O)

http://www.pennyarcadeexpo.com/events.php
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post8 sie 2006, o 18:22

A to ciekawe, czyżby zatem w Lipsku nie szykował się żaden pokaz grywalnej wersji?
Następna strona

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 4 gości

cron