Teraz jest 29 mar 2024, o 11:37


Assasin's Creed - Ubisoft się rozkręca;)?

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post8 sie 2006, o 19:26

Sarge napisał(a):A to ciekawe, czyżby zatem w Lipsku nie szykował się żaden pokaz grywalnej wersji?


eee tam UbiSoft to solidna marka i wyrobi się w obu miejscach na raz. Przecież nie mają chyba dema Assassin's Creed nagranego na jednej płycie DVD i nie wybiorą miejsca gdzie pojawią się z tą płytą. Wierzę, że Assassin's Creed pojawi się i w Lipsku i za Oceanem :wink:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post19 sie 2006, o 00:31

heh no i wtedy dopiero okaże sie jak miał się render z e3 do faktycznej gry :twisted: oby nie było dużo gorzej :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post1 wrz 2006, o 09:32

onlygames.pl napisał(a):Cały czas nie ustają spekulacje na temat tego, czy Assasin's Creed pojawi się też na Xboxa 360, czy też nie. Teraz wiemy już jedno - gra na pewno nie będzie PS3 exclusive'em, bo (jak informuje magazyn PC Gamer UK) trwają prace nad wersją dla PC. Nadal nie jest potwierdzone przygotowywanie edycji na 360'tkę, ale z racji na podobną architekturę tej konsoli do PC i częste porty pomiędzy tymi dwoma platformami, Assasin's Creed na Xboxa 360 zdaje się być coraz bardziej prawdopodobny.

No cóż, teraz wydaje mi się, że premierana Xboxa 360 jest coraz bardziej prawdopodobna...

W międzyczasie pojawiły się nowe screeny - szkoda tylko, że na targach GC nie można było sprawdzić wersji grywalnej (podobnie jak w przypadku wszystkich innych pozycji na PS3 :x ...).


EDIT:
No i 360 Magazine informuje już o wersji zmierzającej na Xboxa 360 :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post1 wrz 2006, o 18:31

Bodajże już jest oficjalnie potwierdzone(www.ign.com), żę gra wyjdzie na X360 i PC. Chcociaż jak zanam historię tej gry( co prawda niedłuą, ale bardzo zawirowaną:)) pewnie gra znowu stanie się exclusivem PS3, a póżniej jednak wyjdzie na wszystkie platformy, a ostatecznie X360 dostanie grę na wyłączność:). No cóż zobaczymy jak to wyjdzie:D :twisted: :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post2 wrz 2006, o 12:44

No to Sony dostało kolejny potężny cios.

Następny w drodze. Wiecie że NVidia ma problemy z RSX i obniżyła taktowanie GPU i Pamięci??? :-)


Ja tylko czekam na to - kiedy microsoft zapłaci Konami 2 razy więcej za MGS4 :-) hehe (bynajmniej nie jestem złośliwy - po prostu nie mam zamiaru wydawać tyle kasy za PS3 - wole mieć wybór i podobne gry na obydwie platformy...)
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post25 wrz 2006, o 18:49

Panowie (a czy są tu może wogóle jakieś Panie???) jak dla mnie jest GIT, filmiki zrobiły mi już wodę z mózgu. Może superMegaHit z tego nie wyjdzie ale nowa skradanka na pewno się przyda. Nieprawdaż??
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post25 wrz 2006, o 23:31

spoko tylko szkoda, że od razu na wszystko co tylko sie da (ps3, 360, pc) :P. juz chociaz pieca mogli sobie odpuscic :P. jakos mam wiekszy szacunek do exclsuivów.
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post26 wrz 2006, o 00:59

To przyzwyczajaj się do tego. Na marginesie microsoft z vistą chce dać dużego kopa platformie PC (w pozytywnym tego słowa znaczeniu).

POP na PC był udany więc ja się osobiście cieszę że PC dostanie kolejny świetny tytuł (choć osobiście będę w Assasina grał na X360)
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post27 wrz 2006, o 22:19

na X 06 w Barcelonie zaprezentowano "demo" wersje AC. Filmik z gry w linku ponizej.
Ogólnie gra wyglada wykurwiscie, jest duzy obszar, jest duzo NPC, czyli mówiac krotko jest wszystko co obiecywali twórcy. Czuć (jednak) pewną naleciałość z Prince of Persia.... zresztą zerknijcie sami ;p


http://www.xboxyde.com/news_3585_en.html
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

bandi

wyjadacz

  • Posty: 148
  • Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 11:21
  • Lokalizacja: Wrocław

Post28 wrz 2006, o 22:43

hmmmmmm - czyżby w z\apowiedziach była wersja na PSP? ;-)

Gierka zapowiada się interesująco. Szkoda, że mój XO jest jeszcze w reklamacji... :-(
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

swistak-84

aktywny

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): 18 cze 2005, o 20:07
  • Lokalizacja: Bytom

Post29 wrz 2006, o 00:50

bandi napisał(a):Szkoda, że mój XO jest jeszcze w reklamacji... :-(

Wspolczuje - awaria konsoli to nic przyjemnego. Pamietam jak niecale 11 lat temu musialem reklamowac mojego szaraczka (scph 1002 ?). To byly ciezkie dni. Mam nadzieje ze Twoja konsola szybko wyzdrowieje :>.
btw co dokladnie bylo/jest (niepotrzebne skreslic) z nia nie tak?
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post29 wrz 2006, o 07:40

Taki mały offTop: Nie cieszycie się, że wróciłem na Forum ?? :lol:
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron