Teraz jest 28 mar 2024, o 23:49


Resistance: Fall of Men - FPS od Insomniac Games

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Resistance: Fall of Men - FPS od Insomniac Games

Post23 lip 2006, o 09:19

Na początku gra się prezentowała słabiutko, ale widać że przez ostatni rok trochę popracowano i już na E3 06 wyglądało to lepiej (choć też bez rewelacji...). Akcję wrzucono w ciekawe realia - niby mamy 1951 rok, przeszłość, a najazd organizuje rasa obcych (zwana tutaj Chimerą) - takie pomieszanie klimatów przeszłości z przyszłością :wink: .

Niby źle się ta pozycja nie zapowiada, ale też brakuje jakiegoś elementu, który wzniósłby ją na wyżyny - po prostu bez rewelacji to wszystko się prezentuje moim zdaniem... Co Wy myślicie?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Gość

Post23 lip 2006, o 09:28

Wygląda to naprawdę ciekawie, ale tak jak mówisz... bez rewelacji. Fajny patent z tym wymieszaniem realiów, spodziewajmy sie bardzo klimatycznej giery (no albo kompletnego kiczu . :lol: , choć na to bym nie liczył).
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post23 lip 2006, o 13:30

hmm graficznie jest bardzo dobrze, ale nie wiem jak to bedzie wyglądało w konfrontacji call of duty 3 ktory jak dla mnie zapowiada sie rewelacyjnie. ale przeciez wszyscy wiemy ze insomniac zna sie na rzeczy (vide stary Disruptor na PSX-a :D )
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post6 gru 2006, o 17:19

No cóż, po premierze PS3 w Japonii i USA to jakby nie patrzeć chyba najlepszy launch-title na tę konsolę (oczywiście mogę to tylko wnioskować po opiniach grających)... Swoją drogą z tą grą będzie chyba o tyle dziwnie, że o ile na początku nie poraża, tak w miarę upływu czasu wciąga coraz mocniej - zresztą widać to i po screenach - początkowe levele graficznie nie zachwycają, ale im dalej tym lepiej...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post7 gru 2006, o 10:23

Czytałem trochę o tej grze i podobno krótkie i graficznie średniawe. Niestety dla Sony to najlepszy launch title... Tak to jest, konsola będzie się przez rok teraz rozkręcać i na święta 2007 dostaniemy wreszcie porządne tytuły wykorzystujące moc tego sprzętu.
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post20 gru 2006, o 11:22

Zapowiadało się słabo jest naprawdę fajny tytuł. Nie rozumiem waszego narzekania, to naprawdę dobra gra, z niezłą grafiką, to nie poziom Gears of War, ale jeśli ktoś lubi fps'y albo chce pograć w dobry tytuł na PS3 to ma Resistance. Ja nie przepadam za fpsami ale bym, chętnie pograł w tą grę. Insomniac pokazał że potrafi zrobić dobrego fps'a i dobrze, lecz niech robią tego next-genowego Ratcheta :twisted: . Oczywiście Resistance to najlepszy launch title na Ps3, chociaż zbyt dużej konkurencji nie było(parę japońskich tytułów)
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post21 lut 2007, o 13:22

Wiesz dlaczego wszyscy narzekają? Bo sony obiecywało cuda na kiju a co dostaliśmy? Zaledwie niezłego fpsa o grafie w wielu miejscach wręcz słabej. Nic mnie nie obchodzi że to launch title. PS3 wyszło rok po X360 wiec developerzy mieli dużo wiecej czasu na przygotowania. Zwłaszcza ci należący do sony a insomniac przecież należy. Jedyny fajny patent to bronie, ale po obejrzeniu video-recenzji wcale nie chcialoby mi sie kupować resistance za ok. 200zł. Takie gierki dobrze nadają sie na wypożyczenie ale nie warte są kupna.

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron