Teraz jest 29 mar 2024, o 12:18


Pad do PS3

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

co sadzicie o padach do ps3?

lubie banany.
2
13%
360 ma lepszy
3
20%
bedzi gorszy od ps2
5
33%
bedzi lepszy od ps2
5
33%
 
Liczba głosów : 15

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

Post7 kwi 2006, o 22:55

juz po jego wyglądzie mozna powiedziec ze gra na nim, a przyjemność to dwie rożne rzeczy. Spojrz jak leza na nim "krzyzak" i "koleczka"... jak na moj gust po 15 minutach rece opadaja.... Sony pliz :cry:
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post4 lip 2006, o 12:28

No i marzenia o bananie pękły na panewce(cokolwiek to znaczy:)). Pad ma być taki jak w poprzednikach, tylko że nie będzie miał wibracji ,ale za to będzie można nim "machać":P tak jak w wii. Szkoda tylko wibracji:(. To już nie będzie dual shock, tylko dual traffic hehe :lol:

Gość

Post4 lip 2006, o 12:49

nom... pad Sony bez wibracji to jak xbox bez X'a:)hehehe znak rozpoznawczy (kiedyś) pada PSidze sie kochać... wszystko przez małe niedopatrzenie sony (chodzi mi o patyent, który nie należał do Sony) ehh
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post4 lip 2006, o 12:57

Gdyby Sony zapłaciło firmie i przejęła częśc ich udziału to jeszcze by zarobili, tak zrobił Microsoft i teraz nie musi się niczym martwić. Zresztą słyszałem gdzieś iż w takich kontrolerach ja pad do Wii i PS3 bardzo prosto załączyć wibracje bez uszkodzenie narządu:) "machania". Ale SONY może zrobi nam niespodziankę i dołączy wibrację:)[/list]

Gość

Post4 lip 2006, o 15:16

ja pisalem newsa o tym, że panowie od tego patentu stworzyli juz wibracje nie przeszkadzające w dzialaniu sensorów ruchu:>:>:> 8)
Offline
Avatar użytkownika

Luke

wyjadacz

  • Posty: 195
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 15:16

Post6 lip 2006, o 23:03

według mnie to nie ma co wypowiadać się na taki temat czy ten pad będzie lepszy od innego. Na samym początku uprzedziłem się do tego pada po samym wyglądzie, lecz przecież wygląd się nie liczy tylko komfort trzymania pada mam nadzieję że i ten pad ( w co jednak wątpię :wink: ) będzie tak samo dobry jak i pad z PS2 :)
Offline

Kaczy

bywalec

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): 15 sty 2005, o 21:27

Post8 lip 2006, o 14:29

No przeciez pad do ps3 bedzie taki sam jak do ps2. z jednej strony dobrze bo to cos sprawdzonego i dobrego, ale z drugiej... nowosci zawsze są mile widziane :)

Gość

Post8 lip 2006, o 16:05

ale ciężko będzie się pogodzić z brakiem wibracji... :cry: może Sony zaskoczy nas po launchu i wtedu wyda nowe pady z wibracjami?? kto wie?? zawsze lepiej mieć jakieś pozytywne, alternatywne myśli... 'sight'..
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post12 lip 2006, o 09:07

Do wibracji tak już się przyzwyczaiłem, że parktycznie ich nie odczuwam, więc dla mnie większy brak to nie będzie :roll:

Gość

Post23 lip 2006, o 09:35

a co tak wogóle sądzicie o całych tych sensorach ruchu??? dobre posunięcie, czy tylko próba odświeżenia czegoś starego (co było naprawde dobre...)? Aha, pojawiły się plotki, że podobno wibracje mają wrócić do pada z PS3 :D :) :D OBY...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post23 lip 2006, o 09:39

Sony dla mnie wcale nie musiało tych sensorów wprowadzać - wiadomo i tak, że nie ma szans ten patent z możliwościami kontrolera Nintendo. Z drugiej strony jako dodatek - czemu nie, tylko cały czas odnoszę wrażenie że dodali to trochę na siłę, żeby "nadążyć" za pomysłami Big N. No i wszystko byłoby dobrze, gdyby to nie kolidowało z wibracjami - jeśli teraz ma ich nie być to co by nie mówić, to będzie krok w tył. Też już nie zwracam na to większej uwagi w czasie gry, ale fakt jest faktem...
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post23 lip 2006, o 13:26

sensory to lipa dla mnie. Wcale nie bedzie mi sie chciało przekrecac rekami zeby przechylić samolot :? :roll: tez uwazam ze to troche na siłe. oby to był tylko dodatek który MOŻNA włączyc. zeby znowu tak nie byóło ze w wybrane tytuły TRZEBA bedzie tak grac :x
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron