Teraz jest 29 mar 2024, o 01:14


Heavenly Sword

Trzecia generacja w Sony i wszystko co jej dotyczy. Spieramy się na temat ekskluzywnych gier na PlayStation 3.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Heavenly Sword

Post2 sie 2008, o 19:29

Zagrałem, przeszedłem, sprzedałem... Całość zajęła mi niecałe 6h i naprawdę trzeba ganić twórców za takie skracanie żywotności w najnowszych grach, bo niedługo każdy tytuł starczy nam na dwa wieczory...

Co by jednak nie mówić, Heavenly Sword zasługuje na trochę pochwał - bardzo podobał mi się system walki. Oczywiście nie jest to poziom Ninja Gaiden, ale według mnie z takim God of War może konkurować. Trzy różne style walki, każdy dobry na innego przeciwnika, przydatne nawet do unikania pocisków przeciwnika... Na pewno gra nie ogranicza się do klepania non stop jednego przycisku - również dlatego, że przeciwnicy uczą się naszych zagrań i ciągłe używanie tego samego combosu nie przynosi skutku, bo w końcu takie schematy są blokowane przez opponentów.

Wielkie wrażenie robią filmiki przerywnikowe i związana z nimi mimika twarzy postaci w nich występujących. Mogę powiedzieć, że czegoś takiego jeszcze nie widziałem - wszystko wygląda tak realistycznie, jak to jest tylko możliwe, a nawet prosty dialog nabiera dodatkowej głębi właśnie dzięki bardzo udanej mimice. Osobiście po zakończeniu przygody skorzystałem z opcji oglądania poszczególnych filmików i co najciekawsze sobie przypominałem :P .

Na pewno HS jest wart sprawdzenia - szkoda jednak, że jest taki krótki i poza odkrytym wyższym poziomem trudności nie ma większej motywacji do ponownego przechodzenia (ja sobie odpuściłem). System seller to nie jest, ale porządny exclusive jak najbardziej.
Poprzednia strona

Powrót do PlayStation 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron